Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, karolina145 napisał:

 super.ty jestes mojej siostra po duchu, ja wlastnie tez tak oceniam sytuacje,nie pasuje mi odrazu mowie  a dodam ze mowie ze zmieniam pdp i bede do agencji dzwonila, jestem zestresowana i t.d i to dziala :grzmotnąć:

i owszem ale...takie mocne podejscie i normalna samoocena swojej pracy itd przychodzi po czasie...jezeli mamy odrobine zdrowego rozsadku to doskonalemy zdajemy sobie sprawe kiedy trzeba zrobic krok do tylu zeby zyskac dwa do przodu a kiedy dalsze stapanie  do tylu nie ma sensu i  wtedy TARANEM egzekwuje sie to co dla nas jest wazne..nie patrzac na konsekwencje...

poprostu odnosze wrazenie ze makaroni juz dalej nie powinna probowac tylko dac sobie spokij i zmienic klimat..bo za moment to ona bedzie potrzebowala pomocy a w zbieraniu sie do tzw kupy nikt jej nie pomoze..

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, karolina145 napisał:

Cos mi bardzo znajome te Ahlen  Hamburga juz jeden moj znajomy tam  jechal,z jaka agencija pracujesz 

A można takie informacje tu udzielać? Wiesz, moja agencja jest do odstrzelenia, jak wrócę do kraju po tym wszystkim co dzięki nim mnie spotyka tutaj :cool: i Ahlen koło Hamm.

Edytowane przez Grzegorz B
  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Maria Jolanta napisał:

A to nie dzisiaj miałeś jechać na nowe miejsce ? 

No właśnie dojeżdżam do Hannover i przesiadka na pociąg do Hamm. Wieczorem podzielę się wrażeniami

Edytowane przez Grzegorz B
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Mirelka1965 napisał:

Gimnastyka pomoże...ale nie ta raz-dwa razy w tygodniu....to na nic. Tylko jej silna wola i chęć pozwolą jej poprawić swój stan...

ale wiecie dziewczyny ze my...mozemy co najwyzej rodzinom sugerowac nasze spostrzezenia.....??

w ichniej mentalnosci lekarze domowi ktorzy miewaja ksywke "cudotworcow" bo nikt jeszcze przy nich sie nie przekrecil...co nie mirelka:d?...to autorytety i dobrze czasami miec wtedy w miare normalne relacje z takowym....."specjalista" od niczego ...bo co on powie tamci uwazac beda za swiete a czasami tylko w taki troche pokretny sposob mozemy ulzyc i sobie i swoim pdp..innymi slowy tak nimi zakrecic zeby zrobili tak jak zrobic na logike powinni a ie jak napisano w "instrukcji obslugi" ( to przenosnia)

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Grzegorz B napisał:

A można takie informacje tu udzielać? Wiesz, moja agencja jest do odstrzelenia, jak wrócę do kraju po tym wszystkim co dzięki nim mnie spotyka tutaj :cool: i Ahlen koło Hamm.

na samej gorze ekranu  z prawej strony jest koperta mozesz mi tam napisac,bo wlasnie moj znajomy mial jechac spoczatku okolo Stutgardu identycznie jak ty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1 godzinę temu, violka napisał:

image.png.2bf506fe34feea5d6396a7a57eae6489.png:szydera:ale się uśmiałam :zwyciezca: Wszystkie opiekunki powinny mieć takie jaja jak ta pani sprzątająca :zwyciezca:https://imokotow.pl/artykul/kto-umyje-wszystkie-okna/300620

Teraz ja kartke napisze  ze OPIEKUNKA jest tylko i wylacznie OPIEKUNKA;opieka spacer,pomoc przy jedzeniu obiadu,niech bedzie pomoc przy rozbieraniu.Sprzatanie ,gotowanie, i reszta fizycznej roboty nalezy do agencje, Uwazam ze trzeba zaprowadzic Nowy reglament i Kodeks Pracy dla opiekunek:czytaj:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Maria Jolanta napisał:

Nowe wieści z frontu.

Dzisiaj w umywalce moczyły się czerwone stringi pana T. Dobrze że miałam założone rękawiczki. :szydera:

Już mnie ciekawość zżera jaki kolor jutro będzie dane mi podziwiać. :haha:

On wie, że jesteś wolna i sprawna...jeszcze...:szydera: Oryginalny sposób na podryw :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, lucyna.beata napisał:

ale wiecie dziewczyny ze my...mozemy co najwyzej rodzinom sugerowac nasze spostrzezenia.....??

w ichniej mentalnosci lekarze domowi ktorzy miewaja ksywke "cudotworcow" bo nikt jeszcze przy nich sie nie przekrecil...co nie mirelka:d?...to autorytety i dobrze czasami miec wtedy w miare normalne relacje z takowym....."specjalista" od niczego ...bo co on powie tamci uwazac beda za swiete a czasami tylko w taki troche pokretny sposob mozemy ulzyc i sobie i swoim pdp..innymi slowy tak nimi zakrecic zeby zrobili tak jak zrobic na logike powinni a ie jak napisano w "instrukcji obslugi" ( to przenosnia)

 

 

U mnie poprzednia pdp byla czasami bardzo agresywna, nie mogla samodzielnie siedziec ani wstac, a czasami potrafila na rollstul cala chalupe objezdzic, i poprzewracac wszystko co sie dalo dostac,plus bitte eine snaps,dostawala do kieliszka mleko:szydera:  nie spala. A ja powiedziala lekarzu rodzinnemu,dobrze ze nie bylo rodzinky,ten przypisal lek, i po kryjomu mi powiedzial jak babka bedzie bujna to podac troche wiecej, I do konca  mojego pobytu spokoj,Rodzina pytala czy babka bujna , ja bardzo.Babka siedziala tylko foto ogladala,na drutach robila i po nocach spala.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popołudnie się zaczęło...babka ma gadacza i szwendacza....hmmmm...zapowiada się interesująco...:szok: Ale akumulatorki podładowałam...byłam dzisiaj w odwiedzinach u naszej koleżanki po fachu, na kawusi...Ma na imię Kasia ( nie ta Kasia z Poznania, ale inna Kasia, z poznańskiego)...taki urodzaj opiekunek o tym imieniu w Hanowerze :szydera: Pozdrawiam cię Kasiu serdecznie...i dziękuję za mile spędzony czas :oklaski: Zapyta ktoś, czemu pozdrawiam koleżankę... ano, bo Kasia z poznańskiego czyta co my tu na forum wyprawiamy, ale na razie się nie udziela :cześć:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...