Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Grzegorz B napisał:

Ale chyba jak zmienię agencję, bo po powrocie zmienię, to się zrobi normalnie

Grzegorz, ty od:tak2:czyn uroki, bo wyglada, ze ktos cie przeklal.

Ale bur@#$el  w twjej firmie,

I panie ,no wprost miodzio!

Komu robia laske, ze pracuja?

Zrob im jesien sredniowiecza,!

Co to za traktowanie czlowieka, ktory w dodatku zasuwa ja kazde ich skinienie ,,immer bereit,,

Wspolczuje!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, sayonara 52 napisał:

Grzegorz, ty od:tak2:czyn uroki, bo wyglada, ze ktos cie przeklal.

Ale bur@#$el  w twjej firmie,

I panie ,no wprost miodzio!

Komu robia laske, ze pracuja?

Zrob im jesien sredniowiecza,!

Co to za traktowanie czlowieka, ktory w dodatku zasuwa ja kazde ich skinienie ,,immer bereit,,

Wspolczuje!

 

Myślę że trafiłem do kombinatu. Tysiące ofert i jest to dla nich nie do ogarnięcia. Pakuję klocki i idę do innej piaskownicy

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Grzegorz B napisał:

Nie no, chyba jakaś profesjonalna się znajdzie???

Spoko....znajdziesz...Jedna zasada...nie bierz co dają, tylko żądaj! Znajdź agencję i postaw stawke jaką chcesz otrzymać. Referencje masz? A od obecnych pdp wziąłeś już referencje? To jest ważne. Stawiaj stawki zaporowe. Jak zobaczą, że się cenisz, to dostaniesz tyle ile chcesz. Nie skupiaj sie na jedej czy dwóch. Dzwoń do wieeeeeeelu....Głowa do góry, dasz radę:dobrze:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Blondi napisał:

Ja lepszy wynalazek odkryłam ,,ja mam chyba jakiś gosci w laptopie,,rodzinę dziwnych muszek,,kiedyś widzialam jak jedna wparadowała się mi do środka ,,ale czego tam szukała? a ona gniazdko sobie zrobiła,,co dziwnego od czasu do czasu chodzi mi po ekranie malutka muszka,,skad się wzięła? z laptopa mojego,,nic innego jak tylko to, że mam bogate może gniazdo na łączach moich,,może to dedektywki?hahahha ,że ich mróż w De nie zabił? sa nie zniszczalne,,

Ty sie im dobrze przyjrzyj.

Syn znajomej ,nocujac w hotelu ,zauwazyl pluskwy.!

Po przyjezdzie, ciuchy byly prane ,suszone w suszarce, a nastepnie poddane temepraturze w saunie,

Laptop i torba od lapka wyladowal w zamrazarce!

Zebys Blondi jakiej ichniej stonki, tu nie sprowadzila;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Grzegorz B napisał:

Także jak sami widzicie czas mi tu się wlecze, nuda, agencja profesjonalna a ja czuję się zaopiekowany. Amen

Cześć Grzegorz. Ja pierwszy raz do ciebie stukam. Po Twoim wpisie lepiej mi się zrobiło. Nie, żebym źle życzyła, tylko generalnie myślałam, że Jonasz może być tutaj tylko jeden. A nas dwoje życie doświadcza. Jak nie urok, to sra...ka.. Tylko kiedy będzie koniec tych przygód ? 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Grzegorz B napisał:

Nie no, chyba jakaś profesjonalna się znajdzie???

Wiesz co? czytam i mnie by chyba szlak jasny trafił,   ja znając siebie to bym w tym czasie obdzwoniła inne agencje i już bym sobie nawet tą agencją w życiu więcej głowy nie zawracała ,,dla mnie takie zachowanie agencji to baj baj i idę dalej ,,masakra,,,a to czekanie na potwierdzenie i czekanie na telefon to druga porażka wielu agencji,,taka prawda,,powodzenia ,,

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...