Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, LACH napisał:

Taki łechtacz   :szydera::szydera::szydera:

                             :hura:

Jak ja kocham się wtulić w mały taki łechtaćz,,już tęsknię za słodziakiem,,,owłosienie takie lekkie na torsie i rękach i nogach u faceta to fajny dotyk,,,,ufff  a ja idę się podepilowac aby odróżnić faceta od kobiety:oklaski:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, lucyna.beata napisał:

wyrwalam dzisiaj chwasta.:zwyciezca:..wiem wiem wiem..brzmi jak psow...ale ....walczylam z nagniotkiem CALY tydzien:donos:...bolal bolal...bolal i wkurzal..:szok:

dzisiaj udalo mi sie wygrac z nim...walka byla nierowna...on bolal a ja go i tak dreczylam..:pejcz:

ale teraz boli mnie....stopa:smutek:...sie zagoic musi...dumna jestem z siebie...nie poddalam sie...normalnie jak zloty medal na olimpaidzie

 

rower mi kolo nosa dzisiaj przeszedl..dziadek do siasiadki na...urodziny poszedl..

wrrrrr..a ju z ciuchy sobie przygotowalam i ...du..a

odbije sobie w srode ponoc tez ladnie bedzie...

 

 

 

 

Masochistka!

Ja przez rok cierpialam ,ale nie dalam wyrwac odciska.

Ale jakos podcinany powolusiu po roku zniknal.

Ale zeby SAMEJ sobie bol zadawac?

No konie c swiata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

:smutek: i wisi............................................................................:sos:

mówi się ..... halo halo  , słyszysz  mnie , qrcze chyba zasięg ucieka , i następnie klikasz na czerwoną słuchawkę :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, violka napisał:

to nie jest wisior na szyję :szydera: 

Violka Ty też muszisz kulką  w łeb dostać:szydera::szydera: . Podpowiedz w jakie miejsce dokładnie chcesz dostać :haha:

Przecież my jesteśmy internazionale Leute, wiemy, że to łapacz snów , tylko LACH .....

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Blondi napisał:

Jak ja kocham się wtulić w mały taki łechtaćz,,już tęsknię za słodziakiem,,,owłosienie takie lekkie na torsie i rękach i nogach u faceta to fajny dotyk,,,,ufff  a ja idę się podepilowac aby odróżnić faceta od kobiety:oklaski:

Blondi, ja już nie wiem kiedy piszesz o Słodziaku, a kiedy o sobie ? To ty masz bardziej obfite owłosienie od Słodziaka ? :szydera:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Heidi napisał:

Jedno jest pewne: nie chcę więcej jechać do landu, gdzie nie mówią czysto po niemiecku. Jest to stracony dla mnie czas. Znowu stracony czas. Nie nauczę się tutejszej gwary, ba, nawet nie chcę się nauczyć. 

Jednak kilka wrażeń z podróży chociaż dziś opiszę. Otóż nigdy nie ma tego złego co na dobre nie wyjdzie. Jestem szczęśliwa, że na mojej drodze życia  spotkałam  Opiekunki, które trzeźwo patrzą na świat i  naszą branżę, i dzielą się wiedzą i doświadczeniem. Rzadka cecha. Szacuneczek :cześć2:.

W drodze uświadomiłam sobie, że jestem bogatą w doświadczenia i znajomych osobą. Kobieta siedząca obok mnie w busie opowiadała o swojej pracy. Miła, spokojna, doświadczona przez życie, raczej biedna kobieta pracuje za 900 Euro na miesiąc. Dacie wiarę, że agencja podpisała z nią umowę do końca listopada 2018 r. Nie dziwię się agencji , bo naiwnych trzeba werbować do pracy i umową wiązać ręce białego niewolnika. Kobieta nie miała żadnych znajomych w opiece, nie ma skąd czerpać wskazówek. Z uwagi, że ja jestem przez was  systematycznie wspierana postanowiłam i ja ją postawić na nogi i wyklarować biznes agencji. Robiła oczy wielkie jak kosmitka. Żal ludzi, ale do wszystkich nie uda nam się dotrzeć, niestety. Pytała mnie, czy może jeść kiedy jest głodna ? Nie do wiary, że ludzie myślą, że mają żyć w pracy powietrzem. Ważne jest to, żebyśmy  mieli świadomość, że tutaj możemy mieć wsparcie w każdym względzie. Nigdy nie uczestniczłam w konwersacjach na forach, nie wiedziałam, że to jest ważne. Bywanie tutaj jest jak rewolucja w moim życiu i pewnie nie tylko w moim. Tylko dlaczego ludzie tak mało się udzielają  na forum? To takie ważne w naszej pracy. Otwóżcie się wszyscy obserwujący. To  jest dla naszego dobra

No po prostu koffam cie !:cześć3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heidi napisał:

Blondi, ja już nie wiem kiedy piszesz o Słodziaku, a kiedy o sobie ? To ty masz bardziej obfite owłosienie od Słodziaka ? :szydera:

A co za różnica :święty:,,nikt i tak nie zwraca na nic uwagi,,,jak wariatkowo to na maxa,,,misz masz :oklaski: włosy wszyscy mamy ,,a czy to grubszy czy cieńszy ,,czy blond czy siwiec jakis ,,co to za róznica nischt zu tragisch:hura:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, ORIM napisał:

Dobry wieczór.Zagladam do Was bo na obecnym forum gdzie sobie piszę zrobił się straszny kwas mlekowy.Czas chyba zmienić miejsce,gdzie bedzie można poczytać i popisać coś na wyjeździe.Mam tylko problem,a właściwie przyzwyczajenie do poprzedniego forum i cieżko mi się tu poruszać

Witaj!

Dasz rade.

Wszystkie fora sa podobne ,

Ludzie tworza fora, a tam gdzie ludzie ,tam i konflikty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...