Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

23 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Opowiadaj.....czekaliśmy cały weekend :oklaski:

Cały weekend byłam na wsi u mojej mamy,robiłam porządki,gotowałam i odpoczywałam. Właśnie wróciłam do siebie i staram się ogarnąć rozbrykaną córkę, jutro rano ja wstaje o piątej,ona o szóstej i to jest największy kłopot.

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Katii Nie do końca zrozumiałam twoją historię, ale al dente to makaron niedogotowany, twardawy, a nie jakiś jego rodzaj. Ale to już chyba wiesz...

W każdym razie udaję się już na spoczynek, czego wszystkim zebranym również życzę i zasyłam jedną z moich ulubionych piosenek w oczekiwaniu wiosny:

 

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alicja09 napisał:

Cały weekend byłam na wsi u mojej mamy,robiłam porządki,gotowałam i odpoczywałam. Właśnie wróciłam do siebie i staram się ogarnąć rozbrykaną córkę, jutro rano ja wstaje o piątej,ona o szóstej i to jest największy kłopot.

Ja woziłam swoją córkę do przedszkola. Tramwaj miałam o 5:24 i musiałam na niego zdążyć by zdążyć do pracy. Rano jakoś dawała radę ale po południu zasypiała w tramwaju. :szydera:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Ja woziłam swoją córkę do przedszkola. Tramwaj miałam o 5:24 i musiałam na niego zdążyć by zdążyć do pracy. Rano jakoś dawała radę ale po południu zasypiała w tramwaju. :szydera:

o qurcze,a ja się nad nią użalam.Najtrudniejsze jest to,że przez 10 godzin się ze mną nie widzi u strasznie tęskni. Po powrocie muszę jej poświęcać znacznie więcej czasu,żeby to wszystko zrekompensować. Wiem,że początki są najgorsze,ale w tej chwili i tak jest lepiej,niż jakbym ją miała zostawić i pojechać do DE.

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Serenity napisał:

Nie do końca zrozumiałam twoją historię, ale al dente to makaron niedogotowany, twardawy, a nie jakiś jego rodzaj. Ale to już chyba wiesz...

To nie jest historia @Katii :szydera: Skopiowała z innego forum opowieść opiekuna o makaronie o nazwie "AL Dente" ....:szydera: Zajebiaszcze :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Alicja09 napisał:

Cały weekend byłam na wsi u mojej mamy,robiłam porządki,gotowałam i odpoczywałam. Właśnie wróciłam do siebie i staram się ogarnąć rozbrykaną córkę, jutro rano ja wstaje o piątej,ona o szóstej i to jest największy kłopot.

Ja chciałam usłyszeć opowieść o nowej pracy :szydera: No dajesz....:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 17.03.2018 at 17:36, Mirelka1965 napisał:

Niektórzy się tej prawdy boją, jak diabeł święconej wody :haha: Dzisiaj jest nas mało, bo @violka, @Blondi i @Heidi podróżują...ale wrócą, wrócą...bo my tu zawsze wracamy :szydera: Tu jest nasz drugi dom :tak2:

Witam, witam cudowne adwentowo-abendowe towarzystwo; melduję, że czas nękania Was już rozpoczęty . Po 16-tu godzinach podróży na leżąco, otwieram  mój nowy miesiąc przygód.

Mam Was !, mam internet !, Mam nową baterię w laptusiu ! Mam nowych wybrańców losu ! Mam nowe wrążenia !           I chętnie Was wszystkim zamęczę. 

Jest wieczór,  100-letnie dzieci legły  już w łóżeczkach, zatem do dzieła kamraci. Nadajemy :p

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jesteście co robię :trele: Nic ciekawego, pracuję jako listonosz.Wożę listy po okolicznych wsiach :d

Nie jest to praca moich marzeń,ale pracuję na jedną zmianę,pięć dni w tygodniu i mogę pracę pogodzić z wychowaniem mojej córki. :)

 

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...