Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no dzien zlecial...poczytalam w koncu zaleglosci...sie rozpisalo towarzycho...tematy wszelakie ale to dobrze...mamy horyzonty czyli inteligencja siedzi na forum...od razu uroslam..ha ha ha

zgubilo mnie moje lakomstwo dzisiaj...czuje doteraz..usmiechnala sie do mnie kokosanka...sliczna ppulchniutka, zarumieniona...kupilal dwie...nie dla mnie ale zeby kawe jaksa w domu wypic bo ile w ciszy mozna siedziec bez slowa?? mnie meczy ta sytuacja...no dobra poszlam do domu mowie....dziewczyn kawe zrob....chwila minela kawa zrobiona....i kokosanke wciagnelam...pyszna...chrupiaca...ale mi bylo malo...za jakis czas zajrzlam do lodowki bo ssanie mnie meczylo..a tam...krewetki...i tez zaserowowalam sobie ale ja durna zamiast herbate wypic ciepla to lyknelam wode...no teraz....idwiedzam czesto to sekretne miejsce ...ot czlek sie uczy...

a z drugiej strony..dobrze bylo kawe wypic i posluchac...kazdy medal ma dwie strony...tia...tak czy inaczej opiekunka od 10 maja potrzebna...a co dalej sie obaczy....

panom co najlepsze pozne wieczorne zyczenia milych rozmaitych snow zycze..

a wszystkim pozostalym w tym rowniez sobie...spokojnej nocy ..jutro niedzilenie slonecznie i na luzie...

moj stelomierz jeszcze w kacie ale ...60 dni...brzmi zdecydowanie lepiej niz..150..

 

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niedzielnie...witam witam witam..

wprawdzie ciemno jeszcze ale w kosciach czuje zblizajaca sie wiosne..a wy??osobisce widzialam na trawnikach sporo kepek z kwatuszkami

melduje ze filizaneczki kubeczki a nawet komunistyczne szklanki na kawe czekaja na chetnych...ja juz siorbie i w polowie jestem...ale po towarzysze chetnie...

dzisiaj skromne nabialowe sniadanko..moje awokado zjadl samwieszkto..i musze zadowolic sie joguretem z migdalami...:przekleństwa::smutek:...rozpacz ma mwo czach bo do jutra muze wytrzymac bez zielonego...ale po wczorajszym obzarstwei moze nawet lepiej...troche lzjesze jedzenie 

a...mam jeszcze dzbanek z ciepla woda imbirem i cytryna...miod kurkuma i cynamom tez sie znajdzie..wiec jakby co..oprocz kawy mamy inna alternatywe...

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błagam was!!!! :ostrzegam: Wszystkich!!!! :czytaj: Poprzyjcie moją prośbę o stelomierz :dobrze: W kupie siła, ja jednostka nie wiele sama zwojuję :mur: Pisałam, prosiłam, ale to głos wołającego na puszczy :mur::smutek:To jak z łączeniem postów...jak się zebraliśmy, to dostaliśmy co chcieliśmy :gra: Może @Redakcja, @Moderator jak zobaczy nasze komentarze, to zrealizuje....:gazeta: A my mielibyśmy kolejny fun i powód do ........ :tak2::wino::haha: Ja mam na liczniku 28 dni....i tak mi się marzy zobaczyć suwaczek.......z liczbą malejącą :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Ten stelomierz to fajny pomysł. Kiedyś miałam na blogu suwaczek z liczbą dni jakie ma moja wnusia od urodzenia. Fajnie było popatrzeć. :)

No właśnie o to chodzi.....o przyjemność...w odpowiednim miejscu ;) upływający czas potrafi sprawić wiele radości :gra: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 6.08.2015 at 15:22, Blondi napisał:

Proponuje tutaj pisać wszystko co nie jest związane z pozostałymi tematami ,to będą bardzo luzne rozmowy ,zapraszam wszystkich do udziału,będziemy pić kawkę i sobie gaworzyć,zajadać się ciasteczkami .A więc na początek zapraszam wszystkich na huczne otwarcie i proszę się częstować:

:kawa: +:ciacho:

może ktoś życzy sobie :drink:

głodnego też nakarmię:burger::frytki: i upoje:piwo: Miłej zabawy !

Kawke dzis stawiam .. No moze i dobre ciasteczko sie znajdzie ...Pozdrawiam serdecznie....

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry .Witam wszystkich w to urocze niedzielne przedpołudnie :) O śniegu i mrozie chyba już wszyscy zapomnieli teraz czas na wystawianie buziek do słoneczka podobno marcowe ładnie potrafi opalać no i łapcie te pierwsze powiewy wiosny ile i kiedy się tylko da .Dzisiaj spacer obowiązkowo .@MODERATOR oddaje swój głos poparcia w sprawie sztelomierza :sorry: tyle tylko w tym temacie mogę zrobić :smutek:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, INEZ napisał:

Dzień dobry .Witam wszystkich w to urocze niedzielne przedpołudnie :) O śniegu i mrozie chyba już wszyscy zapomnieli teraz czas na wystawianie buziek do słoneczka podobno marcowe ładnie potrafi opalać no i łapcie te pierwsze powiewy wiosny ile i kiedy się tylko da .Dzisiaj spacer obowiązkowo .@MODERATOR oddaje swój głos poparcia w sprawie sztelomierza :sorry: tyle tylko w tym temacie mogę zrobić :smutek:

:dobrze::zdrówko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...