Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jako facet nie powinienem się z tego śmiać ,ale nie zaznałem czegoś takiego

4 minuty temu, Florcia napisał:

@adamos1Odniosłam się do słów Betty:"...udany seks w zyciu tez sie przydaje, chociaz nawet dla mnie nie jest najwazniejszy..... Poranne tosty niedzielne w wykonaniu mojego męża i szczotkwanie mi wlosow, uwieeeeeelbiam, dzialaja na mnie duuuuzo bardziej i mozniej niz kazdy seks...".

 

Florcia--wiem,kobieta jest inaczej ukształtowana ,wiem,ale facet co czuje nieraz nie wypowie ,a kobieta?no właśnie potrzebuje tego  i tu jest problem ...nie mówie o współczesnych małolatach ,która (ry) tylko chce zaliczyć ,nie o to chodzi ,bo to mi się kojarzy ze światem zwierzęcym ,chociaż i On nieraz mnie bardzo zadziwia ,bo człowiek to wyjątki  by mnie zadziwili.a....za dużo piszę haha

kochani nie patrzcie na błedy bo ja napiszę a potem jak puszcze dopiero czytam  i widzę je ,ale emigracja ,wycisneła na mnie piętno !-jakie oczywiste !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to zakończę : każdy inaczej patrzy na seks, każdy inaczej się seksi,każdy inaczej podchodzi do tego, każdy inaczej przeżywa , każdy inaczej odczuwa i to też jest temat rzeka,,,,,

a wszyscy jednak to bardzo lubimy i tęsknimy za tym ,za tym seksem i za kochaną osobą ,

dobrze piszę:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Betty napisał:
2 godziny temu, Betty napisał:

ale patrz: napisal, ze jest taki sam... czyli w prezencie chcialby Ciebie :) sorki, ja mam durne skojarzenia :)

Ullcia, tu nikt nie pisal, oprocz Ciebie o tym, ze penis decyduje o byciu meskim.... nikt z nas tak nie uwaza, nawet Adam!!!! ale udany seks w zyciu tez sie przydaje, chociaz nawet dla mnie nie jest najwazniejszy..... Poranne tosty niedzielne w wykonaniu mojego męża i szczotkwanie mi wlosow, uwieeeeeelbiam, dzialaja na mnie duuuuzo bardziej i mozniej niz kazdy seks...  a jak patrze jakim jest ojcem dla dzieci to juz wymiekam calkowicie z uwielbienia dla niego... bo zeby okazac sie prawdziwym mezczyzna wcale nie trzeba sciagac spodni by to pokazac!!!!! nie tedy droga... 

 

 

chyba mnie źle zrozumiałaś  bo ja właśnie pisałam o tym,że nie penis jest wykładnią męskości też uważam iż wiele więcej innych atutów przemawia za tą cechą

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wiem, że dzisiaj jest TWÓJ dzień:serce::drink::serce:.

 

Dziś jest dla nas ważna data,bowiem mamy Jubilata :drink:.
Sześćdziesiątkę fetujemy, święto Twoje uczcić chcemy.
Gdy się ma 60 lat, to wciąż piękny jest ten świat!

 

Trudne sprawy załatwione,dzieci poszły w swoją stronę,
wnuki rosną, rozrabiają,swego dziadka uwielbiają.
Ciężka praca się skończyła i jest perspektywa miła,
że się teraz nic nie musi i gdy wędka, łódka kusi,
oddajesz się przyjemności i nikt o to się nie złości.

 

I choć masz 60 lat, toś z młodością za pan brat!
Wciąż masz zdrowe, silne ciało,dbanie o nie się przydało.
Teraz niech Ci dobrze służy w dalszych latach Twej podróży
miłej, pełnej przyjemności,w dobrobycie i miłości.

Najserdeczniejsze życzenia z okazji 60. urodzin.:wino:

 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robimy imprezę ,zasponsoruję wszystkim :kawa: i:tort:i:drink:i:lody:i:ciacho:i:piwo:

częstujcie się ,adamos poczęstuj swojego sknerusa też , 

słonce świeci i piękna pogoda , 

robicie prezenty do domu jak wracacie ze służby opiekunki/na 

ja robię dla wnuczek ,nieraz jak kupię sobie za dużo to oddam córce z przyjemnością  ale lubię kupować prezenty i dawać,,,

i kto pomyśli ,że ja pracuje w opiece-jak od rana się tylko bawię i imprezuje-hhhhhhaaaaa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lat sześćdziesiąt? I co z tego? Być dojrzałym to nic złego! Zwłaszcza kiedy ciałem młody I szlachetnej wciąż urody. Duchem jeszcze nastolatek Mimo sześćdziesięciu latek! Sto lat, sto lat zaśpiewajmy, Toast wznieśmy i hulajmy!.....może lepiej tym razem trafiłam :p

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...