Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, erika napisał:

witaj:oklaski: @Blondi :love: Dopiero wróciliśmy  z Bad Fussing ,wykurowałam na wszystkie strony :p A w styczniu jak zawsze byliśmy na Targach w Stuttgart           Dorwała mnie wczoraj grypa, chyba z 10 lat miałam spokoju.     A kogutek niech trochę posiedzi sam mądraliński, to tylko na początku był słodziakiemO.o jak wszyscy co tu ukrywać:pmoże Tobie pójdzie lepiej?                                Wiecie co ja teraz wymodziłam do swojej nowej kuchni  ,zamówiłam panele szklane  ,cudaczny wzór wybrałam i cudaczna kasa :love:   ale co tam ,żyje się raz:oklaski:      Trzymaj się słodziakowa :love:

Super jak się trochę wybyczyłaś ,odpoczęłaś,, @erika nie zapominaj ,że Ty jesteś ze swoim kogutkiem już wieki a ja tylko miesiące :love: ale już ten mój słodziak  różni się tym,że nie wtrąca się w moje palenie :papieros:,,jeszcze pilnuje aby mi nie zabrakło,,a to już już dużo,,bo to mój nawyk i nie wyobrażam sobie ukrywac palenie fajek,,no nie wyobrażam sobie ,,aby mnie ktoś na stare lata szkolił,,,też jestem takiego zdania ,,że dobrze na trochę odpocząć od siebie,,zostawić słodziaka i wyjechać ,,a potem z tęsknoty rwać spowrotem do niego:hura:Prawdą też jest ,że po jakimś czasie się zmienimy,,wejdzie rutyna? ale co ma być to będzie ,,teraz się tym nie przejmuję,,,

Córka moja kupiła np, szkło na scianę,,w kuchni,,pomiędzy szafkami,,pięknie to wygląda ,,w jednym kolorze wzięła ,,bez wzorów,,ale drogie to to jest,,,ale efekt piękny,,może sobie kiedyś zmienię ,,ale czy warto? chyba nie,,w domu za mało jestem,aby jeszcze pakowac kasę na sciany,,ale Ty sie ciesz ,,kocham remonty ,,rób i podziwiaj ,,dawaj tutaj fotki,,,:cmok:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, makaroni napisał:

Ehhh @Blondi nie jest latwo, ale widze ze dziewczyny majace gorzej decyduja sie zostac (bo zlo ktore juz znaja, bo rodzina w porzadku i zarobki). I mysle ze moze ja jestem taka slaba.

Tak zasypalo, ze zajecia z kick boxingu odwolane. Nawet do sklepu nie ma jak pojsc, bo zima. Zreszta dieta scisla :|

Nie patrz na innych,,jak mają,,Ty pomyśl o sobie,,kasę zawsze dostaniesz  i to może lepszą jeszcze,,no właśnie,, słaba " dlatego trzeba dac Ci kopa do myślenia,, abyś nabrała odwagi ,,siły ,,ale jak dieta scisła ,,boże  nie pisz tylko ,że marchewka i kartofle,,,  pamiętaj dużo decyduje się zostac w ciężkich przypadkach u PDP tylko i tylko ,że znają język bardzo słabo to raz i też dlatego,że myślą ,że jak pojadą gdzieś indziej to je wyrzucą z pracy ,,za słaby język itd, takie spotkałam dziewczyny ,,nie wspomnę już o ich stresie i traumie jaką miały,,nerwica zaawansowana,, rodzina zawsze do czasu jest dobra ,,a jak ma być nie dobra rodzina jak widzą Ciebie w pracy jak niewolnika ,,każda rodzina będzie przesuper ,,bo opiekę ma mamusia za małe pieniądze ,,i jedzenie jak tanio,,,trzymaj się  @makaroni nie chcę dla Ciebie zle ,,nie chcę niczego krytykować ,,to jest Twój wybór ,,dajesz radę i to jest najważniejsze ,,pisz bo lubię Ciebie czytać ,,masz jednak nie lekkie miejsce,,,buzka

3 godziny temu, Mirelka1965 napisał:

Widziałam już to wcześniej....nasza @Blondi za lat kilkadziesiąt....jako żywo :haha::oklaski:

:love:ok! postaram się nie pomarszczyć,,dam radę,,od dzisiaj kg balsamiku na ciałko,,i :oklaski:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Blondi napisał:

ukrywac palenie fajek,,no nie wyobrażam sobie ,,aby mnie ktoś na stare lata szkolił

ja już nie ukrywam , ale muszę się nasłuchac uff :smutek: 

@Blondi to szkło to cudo :love: faktycznie drogie i musi  być dobry fachowiec żeby nie spierniczył. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, erika napisał:

Ale numer, nie wiedzialam co mam w mojej kufni.:)))

Mam cala sciane w takim szkle.

Tzn moja plyta szklana jest z hartowanego szkla.

Mialam dosc mycia plytek popryskanych tluszczem.

I przy remoncie zazyczylam sobie SZKLO.

Moja jest jednolita w kolorze jasno zielonkawo niebieskim.

Nie chcialam zadnych ,,wzorkow,, pod,

bo pewnie szybko by sie opatrzyly

6 lat temy kosztowala 5 tys 

A teraz mysle intensywnie nad szklanymi drzwiami,wewnetrznymi

tylko nie wiem ,czy warto?

Polecam, latwo sie to szklo czysci, nie peka od goracaq, super sprawa.

Kiedys tansza wersje miala Ikea,nie wiem czy ma jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, sayonara 52 napisał:

Ja pije juz druga kawe.Widzialam w telewizorni program ,,Krolowe zycia,,

Ludzie!

Ale Zoo tam jest!

Jakie typy ludzi,

Ruszylam sladem w necie, i czscena mi opadla!

Glowna bohaterka niejaka Dagmara, cos w tak zlym guscie ,kiczowate, wszystko ,,na bogato,, 

ma wielu fanow w necie.

Kobiety podziwiaja ja.

Nie sadzilam,ze nasze spoleczenstwo pochlebia TAKIM  typom ludzi.

Wprost zachwycaja sie nia.

Myslalam,ze czasy kiedy kobiety chcialy ,..zeby bylo jak w ,,dynastii, minely bezpowrotnie,

Proponuje poszukac w necie zdjec, itp.

No rozwalilo mnie!

To zloto, to ,,bogactwo,, te stroje i futra.:kopara:

Wstawiam linki, ciekawa jestem Waszej opinii

 

https://www.google.pl/search?q=dagmara+kaźmierska&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwiBzbGqhMjZAhUlh6YKHX8QAvAQ7AkIQQ&biw=1366&bih=662

 

https://styl.fm/newsy/237920.gwiazda-programukrolowe-zycia-byla-skazana-za-handel-ludzmi-nie-przypominaj-mi-o-tym-kim-jest-dagmara-kazmierska

 

 

https://www.facebook.com/Dagmara-Królowa-Życia-268867203531519/

 

Oglądałam :) Należy traktować ten program z przymrużeniem oka :cool: Wszystko co egzotyczne , jest dla nas interesujące tak samo jak wszystko , co dziwaczne :haha: Przykre jest tylko , że telewizja wykreowała na celebrytkę osobę z taką przeszłością O.o Kiedyś oglądałam modnego na tamte czasy Big Brodhera i też byłam w szoku , że do finału doszła Jolanta R . Ona  wyglądała i zachowywała się jak tania , infantylna panienka do .......;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, erika napisał:

ja już nie ukrywam , ale muszę się nasłuchac uff :smutek: 

@Blondi to szkło to cudo :love: faktycznie drogie i musi  być dobry fachowiec żeby nie spierniczył. 

wiem,,wiem,,o szkle dużo,,, @erika łączę się z Tobą w bólu:smutek: i chodz na jednego:papieros:,,olac gadanie,,co mu to da,,jeszcze głos cholera jedna straci,,zle napisalam,,kogutek nie będzie mógł pieć czy piać-hahaha powiedz mu to,,:szok::donos: powiedz ,że zmienisz egzemplarz na bardziej przyjazny Tobie:sos:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Blondi napisał:

wiem,,wiem,,o szkle dużo,,, @erika łączę się z Tobą w bólu:smutek: i chodz na jednego:papieros:,,olac gadanie,,co mu to da,,jeszcze głos cholera jedna straci,,zle napisalam,,kogutek nie będzie mógł pieć czy piać-hahaha powiedz mu to,,:szok::donos: powiedz ,że zmienisz egzemplarz na bardziej przyjazny Tobie:sos:

Uważaj , bo jeszcze trochę i Twój Słodziak zacznie piać , że chcesz do pracy jechać :tak2::haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos Wam opiszę,,moje spostrzeżenia,,,w poniedzialek jak wyjechaliśmy z Campingu to wróciliśmy wieczorerm,,a tu do nas jedna się dobijała z krytykantek ,,jedna z bandy zazdrośników,,a nas nie ma ,,popołudniu przybiegła a nas nie ma,,chyba z 3 razy była a nas nie ma,,,i wczoraj na tańcach z takim złym tonem jak wskoczyla na słodziaka ,,gdzie to my byliśmy itd, ja olałam zazdrosniczkę ,,ja tego nie słuchałam a słodziak wysłuchal i spokojnie odpowiedział jej,,,siedziała nadęta przez prawie cały wieczór a mnie mierzyła od góry do dolu,,a ja zadowolona i szczęsliwa i slodziak też jak nowo narodzony,,,słodziak jest inteligentny i nie odpyskuje ,,zachowa się grzecznie ,,:$ i tak dzisiaj wracamy ze spaceru i mówi do mnie ,,chodz idziemy tą drogą aby obok tych złych ludzi nie isc i ich nie spotkac,,no wreszcie zrozumiał chłop,,aby olać tą ciemnotę campingową,,mamy urlop i nie jesteśmy w szkole tutaj,,,nikt mi nie będzie rozkazywal co ja mam robic,,a jeszcze taka banda :oklaski: falszywych zazdrosnych ludzi-hahahha  no!!! ale damy radę,,,

5 minut temu, violka napisał:

Uważaj , bo jeszcze trochę i Twój Słodziak zacznie piać , że chcesz do pracy jechać :tak2::haha:

Wtedy dostanę konto w banku:oklaski::oklaski::oklaski::oklaski:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, erika napisał:

No właśnie ,,to szkło ,,piękne jest,,zawsze mi się podobało,,tylko cena ,,!! mnie przerażała,,,w kuchni w zyciu bym żadnych płytek nie położyła między szafkami,,to przerabiałam 15 lat temu,,ostatnio płytę położylam taką jak mam boki szafki-wanilię-wygląda też super ,,w utrzymaniu czystości też super,,,ale szkło by robilo wrażenie super,,,brawo  @erika ,,,

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Moje bobo od 19:09 w koju leży...wolne już mam, to podzwoniłam po znajomych i nagadałam się przez telefon, aż ucho boli....:tak2: Teraz przykulałam się tutaj, a tu nasza @Blondi, niczym samotny, biały żagiel na forum :haha: Gdzie reszta towarzystwa się podziała? :ostrzegam:

A żebyś wiedziała ,,że sama ale już do tego się przyzwyczaiłam,,,cóż,,klepię sama do siebie już-:przekleństwa::sos:

Ale nasza  @Heidi leciała dziisaj samolotem aueroflotem do domku,,,opusciła chytrą babkę,,,nic nie wiemy ,,czy jest tam zmienniczka czy nie,,poczekamy i zobaczymy co nam napisze,,,figurę ma teraz ,że tylko pozazdroscić i co pierwsze zrobi? to sklepy ,,sklepy i nowa garderoba,,,no Krokodyl nie pozna żony,,,taką pracę trzeba cenic ,,,za takie płatne urlopy pięknej figury,,,,:cześć3:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Blondi napisał:

A żebyś wiedziała ,,że sama ale już do tego się przyzwyczaiłam,,,cóż,,klepię sama do siebie już-:przekleństwa::sos:

Ale nasza  @Heidi leciała dziisaj samolotem aueroflotem do domku,,,opusciła chytrą babkę,,,nic nie wiemy ,,czy jest tam zmienniczka czy nie,,poczekamy i zobaczymy co nam napisze,,,figurę ma teraz ,że tylko pozazdroscić i co pierwsze zrobi? to sklepy ,,sklepy i nowa garderoba,,,no Krokodyl nie pozna żony,,,taką pracę trzeba cenic ,,,za takie płatne urlopy pięknej figury,,,,:cześć3:

Nie ty pierwsza sama z sobą....i @Heidi się przydarzało i mnie też :haha: A nasz anakonda właśnie wylatuje z Kolonii do W-awy....i jutro pewnie się tu zamelduje :oklaski: A figury jej nie zazdroszczę i nikomu takiej "diety-cud" nie polecam i nie życzę >:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alleluja, jesli Heidi poleciala do domku.!

Powinna wpisac ta stelle do topika ,,mina,,

 

Erika, po kapitalnym remoncie w Bad F rozejrzyj sie za nowym kogutkiem;)))

Moze kogutek ma andropauze i marudzi./

Blondi, szalej, uzywaj, bo zycie krotkie jest!

Nie potrafie nigdy zrozumiec wscisbskich ludzi, ktorzy oczekuja ,,spowiedzi,, by miec temat do plotek .

co ja to swedzi, glupia babe,gdzie byliscie?

Jakim prawem pyta,

Ja bym slodziutko spytala, ,,a czy ja cie pytam ,co wczoraj robilas,,?

Dobrze ,ze slodziak, jest taki madry  i wrazliwy.

Facet na wage zlota!

Gratulacje Blondi, niech ci sie dalej tak wspaniale uklada.:love:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Nie ty pierwsza sama z sobą....i @Heidi się przydarzało i mnie też :haha: A nasz anakonda właśnie wylatuje z Kolonii do W-awy....i jutro pewnie się tu zamelduje :oklaski: A figury jej nie zazdroszczę i nikomu takiej "diety-cud" nie polecam i nie życzę >:(

nicht zu tragisch:święty: przecież to miesiąc chyba,,trzeba podziwiać i tyle,,za wytrwałośc ,,w takim miejscu jak miała @Heidi tam są euro potrzebne,,,aby jako tako funkcjonować,,,bo ja bym nie patrzyla na babkę-do sklepu i mięcho i warzywka i jem,,trudno,,powiem tak! fajnie ,że piszemy tutaj o takich sytuacjach i miejscach trudnych ,,bo ja sama nawet jak znajdę się w takim miejscu to znowu do boju wkroczę jak zawsze ,,,ale kasę mam w razie co!!! 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Moje bobo od 19:09 w koju leży...wolne już mam, to podzwoniłam po znajomych i nagadałam się przez telefon, aż ucho boli....:tak2: Teraz przykulałam się tutaj, a tu nasza @Blondi, niczym samotny, biały żagiel na forum :haha: Gdzie reszta towarzystwa się podziała? :ostrzegam:

Kurcze blade , cały dzień z Niemcami siedziałam a teraz jeszcze na telefonie z nimi wiszę :przekleństwa: Bratanica przyjechała dzisiaj o 11 do babci na urodziny i za to akurat chwała jej , bo nie musiałam w tej zimnicy po ciasto lecieć , tylko pojechałyśmy cieplutkim samochodem . Babci siostra przyszła o 12.30 a bratankowie o 15 . Impreza trwała do 17.30 . Mówiłam bratanicy , że ma zadzwonić do telekomu w sprawie telefonu a ta na to , że zadzwoni jak będzie u siebie w domu . Teraz do mnie wydzwania , że ona nic nie może zrobić tylko jam mam się zalogować na stronie Telekomu i sama uaktywnić telefon O.o Przecież technicznej germanistyki nie studiowałam , żebym miała zrozumieć , co oni tam ode mnie chcą O.o:przekleństwa::sos: Zaraz kogoś pogryzę :przekleństwa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xdWitam Was nie myślcie moje drogie ze z Was zrezygnowałam o nie.Ja tu mam wielkie braki internetowe.A z mojego telefonowego internetu to ubywa kasa.:donos: qurcze posypało tu śniegiem ok 10 cm a tu paraliż totalny.Angole nie wiedzą co to zima i wszyscy tu mówią o ostrej zimie nadchodzącej ze wschodu.Ha ha ha .Dobre. Ja jeszcze 5 dni i do domciu.Dziadek z demencją i raczej tu nie chce wracać .Zobaczymy.Pobęde w domku z sierściuchem, juz nie moge sie doczkac przywitania.POZDRAWIAM:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, sayonara 52 napisał:

Facet na wage zlota!

@sayonara 52 mnie cieszy ,że popiera moje spostrzeżenia ,,że jest po mojej stronie i widzi ,że mam rację,,ja nie nadaję na tych ludzi,,bo ja rozumię takich ludzi,,tłumaczę też słodziakowi,,oni już tacy będa ,,trudno,,my musimy patrzec na siebie i aby nam było dobrze a resztę olac,,,a on do tej pory myslał ,że to tacy wspaniali ludzie,,ale dobrze ,że mu się oczka otworzyły,,,żeby mnie tu nie było on by już wrócił do domu,,,ale ze mną jest wspaniale i nie potrzebuje towarzystwa zazdrosników ,,,a czy na wagę złota? okaże się ,,,używam ile mogę,,ale ja już stara ,,zmęczona ,tańce wszystkie opanowałam te ich ichne ,,,ale fajne,,teraz będe uczyć seniorki inne,,,:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, 1bozka napisał:

xdWitam Was nie myślcie moje drogie ze z Was zrezygnowałam o nie.Ja tu mam wielkie braki internetowe.A z mojego telefonowego internetu to ubywa kasa.:donos: qurcze posypało tu śniegiem ok 10 cm a tu paraliż totalny.Angole nie wiedzą co to zima i wszyscy tu mówią o ostrej zimie nadchodzącej ze wschodu.Ha ha ha .Dobre. Ja jeszcze 5 dni i do domciu.Dziadek z demencją i raczej tu nie chce wracać .Zobaczymy.Pobęde w domku z sierściuchem, juz nie moge sie doczkac przywitania.POZDRAWIAM:d

Zazdroszczę :) Ja tak strasznie tęsknię za moim siersiuszkiem :smutek: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, violka napisał:

Kurcze blade , cały dzień z Niemcami siedziałam a teraz jeszcze na telefonie z nimi wiszę :przekleństwa: Bratanica przyjechała dzisiaj o 11 do babci na urodziny i za to akurat chwała jej , bo nie musiałam w tej zimnicy po ciasto lecieć , tylko pojechałyśmy cieplutkim samochodem . Babci siostra przyszła o 12.30 a bratankowie o 15 . Impreza trwała do 17.30 . Mówiłam bratanicy , że ma zadzwonić do telekomu w sprawie telefonu a ta na to , że zadzwoni jak będzie u siebie w domu . Teraz do mnie wydzwania , że ona nic nie może zrobić tylko jam mam się zalogować na stronie Telekomu i sama uaktywnić telefon O.o Przecież technicznej germanistyki nie studiowałam , żebym miała zrozumieć , co oni tam ode mnie chcą O.o:przekleństwa::sos: Zaraz kogoś pogryzę :przekleństwa:

Zdolniacha jesteś to szafniesz ekstracugiem :oklaski: Pokaż Helmutom co Polka potrafi :oklaski: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Blondi napisał:

@sayonara 52 mnie cieszy ,że popiera moje spostrzeżenia ,,że jest po mojej stronie i widzi ,że mam rację,,ja nie nadaję na tych ludzi,,bo ja rozumię takich ludzi,,tłumaczę też słodziakowi,,oni już tacy będa ,,trudno,,my musimy patrzec na siebie i aby nam było dobrze a resztę olac,,,a on do tej pory myslał ,że to tacy wspaniali ludzie,,ale dobrze ,że mu się oczka otworzyły,,,żeby mnie tu nie było on by już wrócił do domu,,,ale ze mną jest wspaniale i nie potrzebuje towarzystwa zazdrosników ,,,a czy na wagę złota? okaże się ,,,używam ile mogę,,ale ja już stara ,,zmęczona ,tańce wszystkie opanowałam te ich ichne ,,,ale fajne,,teraz będe uczyć seniorki inne,,,:oklaski:

Dajesz @Blondi do Mam Talent, dajesz :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...