Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, sayonara 52 napisał:

 

Oj ,napisz jaki wynik.

Ja tez sie kopne dzis do mojego operatora. 

Napisalas ,czy ustnie?

Moze napisz na priv, tez uderze.

 

Dzisiaj będę pisać. Na razie mam odroczenie płatności na miesiąc. Wczoraj byłam tak zirytowana, że pewnie jakiś bełkot bym napisała. A dzisiaj na spokojnie napiszę elaborat, rozprawkę, esej....może Pulitzera dostanę? :haha: Dam znać....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, lucyna.beata napisał:

no dobra...zeby zamknac temat...poprzednio on mi spiewal 3000 ale wymowilam sie...dzisiaj wskoczyl na 3500

i tez podziekowalam...

mirela to przerabiala na sobie....stres, strach, nieprzespane noce, scisniety zoladek....i ciagla krytyka....

zadne pieniadze tego nie wynagrodza...i jak pisalam ABSOLUTNIE NIKOMU NIE ZYCZE takiego zlecenia..

 

A moglas byc ,,bogata,,

W dol jak row marianski, wrzody zaoladka 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pije juz druga kawe.Widzialam w telewizorni program ,,Krolowe zycia,,

Ludzie!

Ale Zoo tam jest!

Jakie typy ludzi,

Ruszylam sladem w necie, i czscena mi opadla!

Glowna bohaterka niejaka Dagmara, cos w tak zlym guscie ,kiczowate, wszystko ,,na bogato,, 

ma wielu fanow w necie.

Kobiety podziwiaja ja.

Nie sadzilam,ze nasze spoleczenstwo pochlebia TAKIM  typom ludzi.

Wprost zachwycaja sie nia.

Myslalam,ze czasy kiedy kobiety chcialy ,..zeby bylo jak w ,,dynastii, minely bezpowrotnie,

Proponuje poszukac w necie zdjec, itp.

No rozwalilo mnie!

To zloto, to ,,bogactwo,, te stroje i futra.:kopara:

Wstawiam linki, ciekawa jestem Waszej opinii

 

https://www.google.pl/search?q=dagmara+kaźmierska&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwiBzbGqhMjZAhUlh6YKHX8QAvAQ7AkIQQ&biw=1366&bih=662

 

https://styl.fm/newsy/237920.gwiazda-programukrolowe-zycia-byla-skazana-za-handel-ludzmi-nie-przypominaj-mi-o-tym-kim-jest-dagmara-kazmierska

 

 

https://www.facebook.com/Dagmara-Królowa-Życia-268867203531519/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Maria Jolanta napisał:

Co prawda nie zarabiam tyle co Castro Lucynie obiecuje ale daje rade. Dziadek fajny, rano sniadanko juz na mnie czeka. Podopieczna lezaca, sympatyczna, bardzo uczuciowa, nie moze sie pogodzic ze swoja niepelnosprawnoscia. Ale jest dobrze.

:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Maria Jolanta napisał:

Chyba odzwyczaje sie od palenia, nie za bardzo mam kiedy zafajczyc. A dzisiaj mialam wrecz meczarnie bo musialam czytac na glos baaaardzo dlugi artykul gdzie polowy nie rozumialam. :( Te dlugasne niemieckie wyrazy mnie wykoncza. Umiem czytac ale nie az tak dobrze a tu musze czytac i to na glos. Bylabym zadowolona ze czegos sie naucze ale niestety nawet nie wiem czy dobrze czytam i gdzie robie bledy. Internetu nadal nie ma i nie wiem kiedy bedzie. A mial byc ! No, to sobie pomarudzilam :)

Od niczego się nie odzwyczajaj i do zbyt wielu rzeczy nie przyzwyczajaj dziadków . Pilnuj swoich przepracowanych godz i nie przekraczaj ich , tylko po to , żeby zrobić im przyjemność . Nastawiaj sobie budzik w telefonie , niech dzwoni za każdym razem kiedy przychodzi pora Twojego papieroska  :d dziadkom mów  , że ktoś do Ciebie dzwoni i musisz oddzwonić :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Maria Jolanta napisał:

Co prawda nie zarabiam tyle co Castro Lucynie obiecuje ale daje rade. Dziadek fajny, rano sniadanko juz na mnie czeka. Podopieczna lezaca, sympatyczna, bardzo uczuciowa, nie moze sie pogodzic ze swoja niepelnosprawnoscia. Ale jest dobrze.

to super,że jesteś zadowolniona:love:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, sayonara 52 napisał:

Wstawiam linki, ciekawa jestem Waszej opinii

Przecież na to się nie da patrzeć,,ja omijam takie durne baby,,z daleka,,,jestem też trochę nakręcona ale nie tak strasznie jak ta lala na zdjęciach,,,popatrz  na wyrobioną gębę i leć dalej ,,nie ma czym się zachwycać,,,hahahah spójrz w lustro i powiedz ,,przecież ja jestem ładniejsza,,,:oklaski::love:

Zima zimą !!! a ja czekam kiedy napiszecie ,,wiosna przyszła i jest cieplutko,,to ja będe wracać do Was,,:love: ja mam dzień lenia,,mokro bo wczoraj padało , w nocy padało,,a teraz mokroO.o ale nicht zu tragisch,,,no napewno pogoda mi humoru nie popsuje,,nigdy w zyciu,,,wynajdę coś do roboty,,:święty: 

54 minut temu, erika napisał:

to super,że jesteś zadowolniona:love:

Witaj @erika kokoszko!!! jak kogutek? pisz ,,gdzie to teraz jesteś!!!w pracy czy koło pracy,,,buziaki:love:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis mialam miec wolne, ale tak zasypalo, ze ani rodzina ani opiekunki nie przyjada wiec musialam zostac:|. Zreszta dzie pojsc jak autobusy nie jezdza, sklepy w wiekszosci pozamykane. Szansy na spokojne popoludnie nie ma, bo jak pojde do siebie babka zaraz poleci za mna.

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, makaroni napisał:

Dzis mialam miec wolne, ale tak zasypalo, ze ani rodzina ani opiekunki nie przyjada wiec musialam zostac:|. Zreszta dzie pojsc jak autobusy nie jezdza, sklepy w wiekszosci pozamykane. Szansy na spokojne popoludnie nie ma, bo jak pojde do siebie babka zaraz poleci za mna.

@makaroni Ty ja nie wyjdziesz z domu to nie masz chwili spokoju???:smutek: współczuję,, bo nie zawsze chce się wychodzić ,,nieraz 2-3 godz, sobie poklepać spokojnie na laptopie czy sobie podrzemac czy co innego koło siebie spokojnie zrobić,,to jest taka potrzeba,,a tu babkę miec nad głową non stop-:przekleństwa: nie!!! ja bym tam za żadne pieniądze nie pojechała ,,naprawdę,,,,podziwiam Ciebie,,musisz coś wymyślec albo nie reagować na babcię,,niech robi co chce,,ale z drugiej strony to same oczy i nogi idą zobaczyć czy wszystko jest ok!!! wtedy same jesteśmy spokojne,,

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Blondi napisał:

Przecież na to się nie da patrzeć,,ja omijam takie durne baby,,z daleka,,,jestem też trochę nakręcona ale nie tak strasznie jak ta lala na zdjęciach,,,popatrz  na wyrobioną gębę i leć dalej ,,nie ma czym się zachwycać,,,hahahah spójrz w lustro i powiedz ,,przecież ja jestem ładniejsza,,,:oklaski::love:

Zima zimą !!! a ja czekam kiedy napiszecie ,,wiosna przyszła i jest cieplutko,,to ja będe wracać do Was,,:love: ja mam dzień lenia,,mokro bo wczoraj padało , w nocy padało,,a teraz mokroO.o ale nicht zu tragisch,,,no napewno pogoda mi humoru nie popsuje,,nigdy w zyciu,,,wynajdę coś do roboty,,:święty: 

Witaj @erika kokoszko!!! jak kogutek? pisz ,,gdzie to teraz jesteś!!!w pracy czy koło pracy,,,buziaki:love:

witaj:oklaski: @Blondi :love: Dopiero wróciliśmy  z Bad Fussing ,wykurowałam na wszystkie strony :p A w styczniu jak zawsze byliśmy na Targach w Stuttgart           Dorwała mnie wczoraj grypa, chyba z 10 lat miałam spokoju.     A kogutek niech trochę posiedzi sam mądraliński, to tylko na początku był słodziakiemO.o jak wszyscy co tu ukrywać:pmoże Tobie pójdzie lepiej?                                Wiecie co ja teraz wymodziłam do swojej nowej kuchni  ,zamówiłam panele szklane  ,cudaczny wzór wybrałam i cudaczna kasa :love:   ale co tam ,żyje się raz:oklaski:      Trzymaj się słodziakowa :love:

 

 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhh @Blondi nie jest latwo, ale widze ze dziewczyny majace gorzej decyduja sie zostac (bo zlo ktore juz znaja, bo rodzina w porzadku i zarobki). I mysle ze moze ja jestem taka slaba.

Tak zasypalo, ze zajecia z kick boxingu odwolane. Nawet do sklepu nie ma jak pojsc, bo zima. Zreszta dieta scisla :|

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, makaroni napisał:

Ehhh @Blondi nie jest latwo, ale widze ze dziewczyny majace gorzej decyduja sie zostac (bo zlo ktore juz znaja, bo rodzina w porzadku i zarobki). I mysle ze moze ja jestem taka slaba.

Tak zasypalo, ze zajecia z kick boxingu odwolane. Nawet do sklepu nie ma jak pojsc, bo zima. Zreszta dieta scisla :|

:kopara::smutek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, makaroni napisał:

Dzis mialam miec wolne, ale tak zasypalo, ze ani rodzina ani opiekunki nie przyjada wiec musialam zostac:|. Zreszta dzie pojsc jak autobusy nie jezdza, sklepy w wiekszosci pozamykane. Szansy na spokojne popoludnie nie ma, bo jak pojde do siebie babka zaraz poleci za mna.

powiedz ,że ma się położyć bo to pauza a ty idziesz do siebie uff:smutek:też miałam taką pdp 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, erika napisał:

powiedz ,że ma się położyć bo to pauza a ty idziesz do siebie uff:smutek:też miałam taką pdp 

Jak ma zaburzoną  pamięć krótkotrwałą , to żadne tłumaczenie nie pomoże , bo i tak zapomni :( Ja wytrzymałam z taką Pdp jeden miesiąc , gdybym miała zostać dłużej , to wylądowałabym chyba psychiatryku O.o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, violka napisał:

Jak ma zaburzoną  pamięć krótkotrwałą , to żadne tłumaczenie nie pomoże , bo i tak zapomni :( Ja wytrzymałam z taką Pdp jeden miesiąc , gdybym miała zostać dłużej , to wylądowałabym chyba psychiatryku O.o

o Jezus niech spróbuje dziewczyna, u mnie to pomogło może u niej tez pomoze ;) musimy próbować @viola violuś:love:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@erika wrzuć fotkę tych paneli :) od roku planuję generalny remont kuchni , co rusz powiększam kupkę z kasą na moje nowe cudo , ale też co chwilę zmieniam pomysł na coraz to droższy . Jak tak dalej pójdzie , to moja kupka będzie ogromna , ale ciągle za mała :haha: Mam nadzieję , że jeszcze w tym życiu uda mi się zrealizować mój plan :haha:

1 minutę temu, erika napisał:

o Jezus niech spróbuje dziewczyna, u mnie to pomogło może u niej tez pomoze ;) musimy próbować @viola violuś:love:

Tia O.o niech zawiesi jej dyktafon na szyi , który będzie w kółko powtarzał TERAZ OPIEKUNKA MA MITAGSPAUZE :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

@erika wrzuć fotkę tych paneli :) od roku planuję generalny remont kuchni , co rusz powiększam kupkę z kasą na moje nowe cudo , ale też co chwilę zmieniam pomysł na coraz to droższy . Jak tak dalej pójdzie , to moja kupka będzie ogromna , ale ciągle za mała :haha: Mam nadzieję , że jeszcze w tym życiu uda mi się zrealizować mój plan :haha:

Puszczę ci ,ale stronę:love:  a może mi sie uda moja kuchnię hmm ,na prawde mam sie czym pochwalić :oklaski:ale chyba jutro bo nie jestem tak mocna w foto:) ale mówie Ci jakie to cudo ! warto zainwestować ! Buziolki

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, erika napisał:

Puszczę ci ,ale stronę:love:  a może mi sie uda moja kuchnię hmm ,na prawde mam sie czym pochwalić :oklaski:ale chyba jutro bo nie jestem tak mocna w foto:) ale mówie Ci jakie to cudo ! warto zainwestować ! Buziolki

Puszczaj :) Już się nie mogę doczekać :d:cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...