Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Alicja09 napisał:

@Heidiczyli nie zostajesz tam do końca kwietnia ?

Na koniec kwietnia , musiałybyśmy osobiście po nią jechać , żeby jej wysuszone kosteczki do kraju sprowadzić :haha:najpierw człowiek traci tłuszcz , pózniej mięśnie a bez mięśni  , sama do samolotu się nie zawlecze :tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, sayonara 52 napisał:

Moze niech tych krabow poje?

A i osmiorniczke jaka morze na brzeg wyrzuci?

Ale przeciez jest Blondi w poblizu, to chyba nie pozaluje kolezance jakigos zrzutu , chocby chleba ,smalcu i cebuli;)

 

w pobliżu,ze 2 godziny samolotem

no ale i z polski paczka by doszła jakbyśmy jej coś wysłały,potrzebny by był tylko adres. Chciałabym zobaczyć minę babci jak @Heidi dostaje paczkę,otwiera ją i wyciąga,kabanosy,krakowską suchą i takie tam :kopara:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, LACH napisał:

@Blondi  To bardzo miłe ale ja jestem innej płci niż Ty :o:d

Jakiej???? facet??? płeć męska????hurrraaa   ,,a co ma do rzeczy jaka płec,,ale jesteś tutaj,,a jeszcze jeden facet więcej tutaj to prima,,,i serducho dostałeś a ja jestem rozrzutnica ,,,i całuśnica,,,coś mi internet nawala,,ktoś chyba mnie tutaj kontroluje,,hahahha  no to teraz jeszcze wysciskam Ciebie na te Walentynki ,,,finał -koniec,,,muszę trochę energi zostawić sobie ,,,,pa

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, sayonara 52 napisał:

Dobry jak chleb ten slodziak twoj.

Jakbys milion w lotto wygrala.

Chuchaj dmuchaj na niego, bo rzadki okaz.:897_ok:

Moze by go sklonowac, pare chetnych by przygarnelo taki klon:tak2:

Jaki milion  ,,jaki!!! on musi na mnie dmuchac i chuchać,,bo zostawię,,,hahahha ja jestem ten milion dla niego,,ja jestem jego skarbem,,to niech dba,,,a nawet mu to wychodzi,,,jak narazie!!! 

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, karolina145 napisał:

Hallo,nie tak okrutnie.Klienci przeczytaja  i nie bedziemy mieli ofert pod opieke a tylko oferty na zamordowanie bogatych tatusiow  na korzysc zysku kochajacych dzieci

Niektórzy pdp są sado-maso, niektóre dziei pdp życzą sobie jak najszybciej pozbyć się balastów....;) Oferujemy szeroką gamę mozliwości..dla każdego coś miłego, tfu....coś interesującego :haha::cześć2: Zum Bedarf :cześć3: Zum Befehl :dobrze:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Heidi napisał:

Spodziewałam się  takiego wpisu od @Mirelka1965 ; ). Na pewno byłaś nieposłyszna i matka ścierą od platy Ciebie  wybiczowała;). No... i są  teź różne inne przyczyny niedosłuchu np. Podsłuchiwanie przez  dzurkę od klucza :), zbyt długie leżenie na jednej stronie na szteli ,przeciągi,przewlekłe grypy,Menopauza ..... etc

:lanie::trele:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Heidi napisał:

Ba... nawet pozwolę  zaprosic się na jakieś mięso.  Zacznaja  mi świecić oczy w nocy jak widzę przamieszczające się ciała.  Dzisiaj babka pozwoliła mi zrobić  naleśniki z 1 jaja.  

@Heidi czy ta babka taka żywiołowa jeszcze??? a gdzie ta kasa od synka czy rodziny na życie? toż to masakra,,,naleśniki i tak na bogato,,bo jest to jajko,,,ale byłam też u rodziny ,,gdzie zero mięsa na obiad,,daj boże sniadania były full wypas,,w zamku,,w hotelu,,,więc mi to też pasowało,,nicht zu tragisch,,ale cały dzień biedny,,to już by mnie w życiu tez nie zobaczyli,,baj baj ,,,,:377_hamburger: :378_fries::379_hotdog::396_ice_cream::396_ice_cream::397_icecream::371_bread: a to dla Ciebie,, wiem ,że bidnie i już ,:smutek:a to też dla Ciebie,,,:1007_hearts:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minut temu, Alicja09 napisał:

w pobliżu,ze 2 godziny samolotem

no ale i z polski paczka by doszła jakbyśmy jej coś wysłały,potrzebny by był tylko adres. Chciałabym zobaczyć minę babci jak @Heidi dostaje paczkę,otwiera ją i wyciąga,kabanosy,krakowską suchą i takie tam :kopara:

I babce ani kęsa nie daje!!!!!! :oklaski: Ja chcę to zobaczyć...i przy okazji strefę wolnocłową wyczyścić :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Agata1008 napisał:

Cieszę się , że trafiłam na to forum....Czytam od kilku dni wpisy "koleżanek po fachu" i czuję się 'jak w domu". Nie wiem kto był założycielem-inicjatorem tego forum, ale trafił idealnie "w punkt"....

 

 

@Agata1008 to ja Ci troszkę zdradzę,,,dużo wcześniej było to normalne forum,tematyka życiowa ,ludzie pisali sobie na różne tematy,,dopiero po jakimś czasie to forum zmieniło się w forum opiekunek,,i dalej piszemy ,,ja zawsze tutaj czuję się jak w drugim domu,,będąc samej w 4 scianach to ,, to forum porzeszało mi zawsze horyzonty -to jest takie cudowne okno na świat,,,:serce:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Blondi napisał:

@Agata1008 to ja Ci troszkę zdradzę,,,dużo wcześniej było to normalne forum,tematyka życiowa ,ludzie pisali sobie na różne tematy,,dopiero po jakimś czasie to forum zmieniło się w forum opiekunek,,i dalej piszemy ,,ja zawsze tutaj czuję się jak w drugim domu,,będąc samej w 4 scianach to ,, to forum porzeszało mi zawsze horyzonty -to jest takie cudowne okno na świat,,,:serce:

I takie miejsce, gdzie KAŻDY może wyrazić opinię....nawet jak komuś się ona nie podoba :dobrze: I KAŻDY może mówić o swoich bolączkach, wątpliwościach, porażkach i sukcesach :tak2: I miejsce gdzie nie wolno NIKOGO obrażać  :cześć3: I miejsce gdzie zawsze KAŻDY znajdzie coś dla siebie :oklaski: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Alicja09 napisał:

@Heidiczyli nie zostajesz tam do końca kwietnia ?

Nie znam takiej daty ani takiego miesiąca :). Chcesz tu przyjechać?  Jak jesteś szczupła,to babcia zastosuje metodę specjalnie dla Ciebie" z kości na ości ". Jak jesteś przy tuszy, to powie,że wszystkie Polki  to grubaski i ty też.  Babcia subtelnie się wyraża. No... ja już  to usłyszałam prawdę  i tylko prawdę  :). Na spacerze zanim ktoś nas minął zadawałam pytanie: jakiej  narodowości może być ta gruba kobieta? Och.... wszystkie grube były to Niemki.  Przypadek ? :):);) Czy subtelny  sposób oszczędności wydawania pieniędzy  na Polkę? 

 

 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, sayonara 52 napisał:

Moze niech tych krabow poje?

A i osmiorniczke jaka morze na brzeg wyrzuci?

Ale przeciez jest Blondi w poblizu, to chyba nie pozaluje kolezance jakigos zrzutu , chocby chleba ,smalcu i cebuli;)

 

Ja dzisiaj bylam na takich ośmiorniczkach ,,muszlach czy co tam jeszcze żyje i pływa,,,wywiezli mnie do restauracji,,a ja jak popatrzylam na to wszystko to bym nogę stamtąd dała,,ale nie dało rady zwiać,,wziełam coś małego w panierce,,i miskę sałat z tunczykiem na górze,,nie byłam glodna więc ok!

ale nigdy więcej mnie nikt tam nie zaciągnie,,,dziękuję,,moj slodziak to taki trochę za towarzyski,,znajomi zachwalali i jechali to my też razem z nimi,,,do tej restauracji,,,ja po tej salacie i pomidorku i ogorku i po tym czymś w panierce się dobrze czuje,,ale słodziakowi się sardynki odbijają,,:święty: więc zapowiedzialam ,,nigdy więcej do tej restauracji,,,a teraz trzeba się :zdrówko: leczyć,,,:oklaski: spanische jedzenie,,,ale piwo mają bardzo dobre,,,,

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heidi napisał:

Nie znam takiej daty ani takiego miesiąca :). Chcesz tu przyjechać?  Jak jesteś szczupła,to babcia zastosuje metodę specjalnie dla Ciebie" z kości na ości ". Jak jesteś przy tuszy, to powie,że wszystkie Polki  to grubaski i ty też.  Babcia subtelnie się wyraża. No... ja już  to usłyszałam prawdę  i tylko prawdę  :). Na spacerze zanim ktoś nas minął zadawałam pytanie: jakiej  narodowości może być ta gruba kobieta? Och.... wszystkie grube były to Niemki.  Przypadek ? :):);) Czy subtelny  sposób oszczędności wydawania pieniędzy  na Polkę? 

 

 

Przecież od tej oszczędności dostały te panie puchlizny głodowej :haha: Ty przynajmniej za free masz dietę cud...Krokodyl cie nie pozna :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...