Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Heidi napisał:

Ba... nawet pozwolę  zaprosic się na jakieś mięso.  Zacznaja  mi świecić oczy w nocy jak widzę przamieszczające się ciała.  Dzisiaj babka pozwoliła mi zrobić  naleśniki z 1 jaja.  

Pozwolę sobie być waszym o przewodnikiem w temacie : jak przeżyć  dzień za 1  a już  maksymalnie 2 €.  K'woli wyjaśnienia: nie uczestniczę w żadnym programie fit ani prywatnie ani w tv.  Nie pobieram też żadnej gaży za doradztwo. Nie pchać się proszę, bo czas mam ograniczony .

Zaledwie 14 dni temu ja mialam 5-latka do opieki. Dzisiaj ja jestem 5-latkiem i poprosilam ladnie o snikersa za 0,95€   i o dziwo dostalam. Znaczy jestem grzeczna dziewczynka,lecz tylko do końca lutego.  Moze to efekt mojej przekazanej informacji że mam ciemno w oczach.  Nikt mnie juz pod tym adresem  nie zobaczy. Nigdy 

To jest wyjątek,kiedy to słowo jest niezbędne i  nieodwracalne

I bardzo dobrze, ze  uciekasz.To tylko 2 tygodni, A gdzie jestes?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minut temu, Alicja09 napisał:

O tak, gardła nie żałuj,szczególnie jej gardła. Bądź okrutna .  :d:d:d 

Hallo,nie tak okrutnie.Klienci przeczytaja  i nie bedziemy mieli ofert pod opieke a tylko oferty na zamordowanie bogatych tatusiow  na korzysc zysku kochajacych dzieci

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Bozia kocha dobrych ludzi i przy takim święcie , kiedy wszyscy się kochają , lubią i przebaczają :) takie drobnostki nam wybacza i raduje się razem z nami :d    Chciałam zacytować  @LENA_57 ale przez dzisiejsze amory , coś wybiegam do przodu :love:

Edytowane przez violka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

Eeee...nie....ja mam niedosłuch powypadkowy na jedno ucho....a jestem leniwa i nie wiem, czy będzie mi się chciało latać po lekarzach :$ 

Spodziewałam się  takiego wpisu od @Mirelka1965 ; ). Na pewno byłaś nieposłyszna i matka ścierą od platy Ciebie  wybiczowała;). No... i są  teź różne inne przyczyny niedosłuchu np. Podsłuchiwanie przez  dzurkę od klucza :), zbyt długie leżenie na jednej stronie na szteli ,przeciągi,przewlekłe grypy,Menopauza ..... etc

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minut temu, LENA_57 napisał:

Dzis to głowe popiołem sypać a nie jakies łakocie. 

Ja tam zawsze mówiłam, ze zadania należy  dzielić.  Ty @LENA_57 idź  po popiół, a my tym czasem " posprzątamy   " ;)

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minut temu, LENA_57 napisał:

Post to post. Nie tylko mięsa się wyrzekać. Ja dzis taka zabiegana, że ani do sniadania, ani do obiadu nie miałam czasu usiąść, teraz sobie coś zjem w spokoju. Przepościłam cały dzień jak w ramadanie. 

Ja kochami poszczę za Was wszystkich razem. Nie żałujcie sobie mięsa.  Do stałów marsz!!!!

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minut temu, karolina145 napisał:

I bardzo dobrze, ze  uciekasz.To tylko 2 tygodni, A gdzie jestes?

Wymarzone miejsce  na zimę.  Gran Canaria. Dzisiaj mamy 30 stopni ciepła . 

Wczoraj na skałach widziałam  kraby. Myślę o polowaniu. Tylko co potem z nimi zrobić.  O ile mnie o kłusownictwo nie posądzą  i potem nie zamkna . Nie chodzi mi o kajdanki na rękach, tylko o to,że  sami je później zjedzą ;) w tajemnicy przede mną 

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, karolina145 napisał:

Hallo,nie tak okrutnie.Klienci przeczytaja  i nie bedziemy mieli ofert pod opieke a tylko oferty na zamordowanie bogatych tatusiow  na korzysc zysku kochajacych dzieci

Karolcia buziaki ode mnie jeszcze raz. Tylko Ty jedna dla mnie dzisiaj dobra jesteś . Choć  dbasz o swój interes,to ja po drodze skorzystam ;)

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...