Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dzieciaki tutaj wszyscy piszący ,mieliście kiedy problemy z nawiązaniem znajomosci ? ja nigdy i Wy na 100% też nie ,.czy to w autobusie czy na dworcu czy w sklepie , gadulec leci równo,

np, w autobusie to czas zleci migiem jak się ma następnego gadulca i zawsze nawet trafiam na takiego ,znajomości od fula się zawiera i nieraz nawet trwa taka znajomośc długo długo, ale jest jeden warunek ,,trzeba nadawać na tych samych falach i tak my tutaj nadajemy" i dlatego z nas by była zgrana paka-też tak uważacie?

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio pewna babcia poczęstowała mnie nalewką ale odmówiłam mówiąc,że jestem w pracy...no i auto.....a ona na to....pij nie przejmuj się,ja 20 lat jeździłam po alkoholu i nic.....:hahaha: rozwaliła mnie

9 minut temu, Blondi napisał:

dzieciaki tutaj wszyscy piszący ,mieliście kiedy problemy z nawiązaniem znajomosci ? ja nigdy i Wy na 100% też nie ,.czy to w autobusie czy na dworcu czy w sklepie , gadulec leci równo,

np, w autobusie to czas zleci migiem jak się ma następnego gadulca i zawsze nawet trafiam na takiego ,znajomości od fula się zawiera i nieraz nawet trwa taka znajomośc długo długo, ale jest jeden warunek ,,trzeba nadawać na tych samych falach i tak my tutaj nadajemy" i dlatego z nas by była zgrana paka-też tak uważacie?

w moim wieku to już muszę uważać:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, ullcia napisał:

ostatnio pewna babcia poczęstowała mnie nalewką ale odmówiłam mówiąc,że jestem w pracy...no i auto.....a ona na to....pij nie przejmuj się,ja 20 lat jeździłam po alkoholu i nic.....:hahaha: rozwaliła mnie

w moim wieku to już muszę uważać:p

ulcia ,proszę cię ! na co uważać? jaki wiek , a ja tak beztrosko lecę i na nic nie uważam i chyba tak mi z tym dobrze ,przed siebie i do przodu i nie patrzę w tył :hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Blondi napisał:

ulcia ,proszę cię ! na co uważać? jaki wiek , a ja tak beztrosko lecę i na nic nie uważam i chyba tak mi z tym dobrze ,przed siebie i do przodu i nie patrzę w tył :hahaha:

hahhahahaha....pozory trzeba stwarzać....no wiesz jak ta kura....zrobię jeszcze ze dwa okrążenia zeby nie pomyślał,że jestem łatwa :hahaha::hahaha::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, ullcia napisał:

hahhahahaha....pozory trzeba stwarzać....no wiesz jak ta kura....zrobię jeszcze ze dwa okrążenia zeby nie pomyślał,że jestem łatwa :hahaha::hahaha::hahaha:

a widzisz tam jakiegoś koguta? aby był tylko przystojny i nie garbaty:hahaha: to możesz nawet 10 okrążeń zrobic-hahaha

ulcia bo tu jeżdzą wszyscy golnięci troszkę,czy stary czy młody na imprezie piją a potem za kierownicę i prująąaa i ta babcia też taka imprezowiczka ,a nalewka to lekarstwo przecież,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, adamos1 napisał:

ha ha no jest do czego się przytulić   ------My faceci to uwielbiamy i nie tylko  to ha ha-----dziękujemy!

inne zdjecia moga nie przejsc przez cenzure :)

4 minuty temu, adamos1 napisał:

ponoć jestem facetem -dziękuję w imieniu swoim i innych--bo chyba się wstydzą,bo nie wiem czego  ,chyba tego co mają miedzy nogami   ha ha

oj Adas, Adas.... moze maja tak malo, ze tylko wstyd im pozostaje ? :)

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, adamos1 napisał:

ha ha no jest do czego się przytulić   ------My faceci to uwielbiamy i nie tylko  to ha ha-----dziękujemy!

Faceci kwiatków nie lubią ,ewentualnie przyjmą flache lub zmysłowo seksowny perfum ale najlepszym prezentem dla faceta jest kobieta ,mój mąż całe życie nigdy nic nie chciał tylko mnie w prezencie -to chyba coś  w tym jest,,,ale miłe i to jak bardzo i się zrobiło znowu seksownie i cudownie,:święty::hahaha:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Blondi napisał:

@adamos1  i takich jest bardzo dużo facetów ,ale nie mówią bo są wstydziochy -hahahha

ale patrz: napisal, ze jest taki sam... czyli w prezencie chcialby Ciebie :) sorki, ja mam durne skojarzenia :)

Ullcia, tu nikt nie pisal, oprocz Ciebie o tym, ze penis decyduje o byciu meskim.... nikt z nas tak nie uwaza, nawet Adam!!!! ale udany seks w zyciu tez sie przydaje, chociaz nawet dla mnie nie jest najwazniejszy..... Poranne tosty niedzielne w wykonaniu mojego męża i szczotkwanie mi wlosow, uwieeeeeelbiam, dzialaja na mnie duuuuzo bardziej i mozniej niz kazdy seks...  a jak patrze jakim jest ojcem dla dzieci to juz wymiekam calkowicie z uwielbienia dla niego... bo zeby okazac sie prawdziwym mezczyzna wcale nie trzeba sciagac spodni by to pokazac!!!!! nie tedy droga... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Florcia napisał:

 

lubię tą babke  ma inny charakter przekazywania humoru ale mi to pasi!

11 minut temu, Florcia napisał:

Jestem pewna, że większość mężczyzn nie zgodzi się z Tobą :). Czy można porównać sex kobiety z mężczyzną do porannych tostów w niedzielę?!..albo do...szczotkowania włosów?! Co Ty na to Somebody?:hahaha:

nie wiem ,może się pogubiłem ,ale co masz na mysli ?  oczywiście ,kobieta ,pierwsza a potem pedicur -nawet nie wiem czy dobrze napisałem ,ha ha  ,,lepiej mieć swoją naturalną a nie Barby nie tylko z wyglądu ale i z charakteru  ha ha

to jest   dobre ha ha

tylko ,że nieraz tak jest w życiu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@adamos1Odniosłam się do słów Betty:"...udany seks w zyciu tez sie przydaje, chociaz nawet dla mnie nie jest najwazniejszy..... Poranne tosty niedzielne w wykonaniu mojego męża i szczotkwanie mi wlosow, uwieeeeeelbiam, dzialaja na mnie duuuuzo bardziej i mozniej niz kazdy seks...".

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...