Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Mirelka1965 napisał:

.5a7bce2bbc8c5_dziedobrybudzik.jpg.711c96c179d57ce8e24728c45b26319e.jpg To było jakieś pół godziny temu...:smutek: A teraz siorbię, siorbię i siorbię, ale siorbanie nie pomaga :smutek: Na liczniku -15...:szok: Masakra jakaś :donos: Jeszcze kąpiułka, zapakować autko i w drogę....:tak2: Po drodze jakąś piekarnię musimy zahaczyć, żeby koleżankę @lucyna.beata i Duńczyka uradować polskimi, prawdziwymi, cudnymi, tłustymi, wysokokalorycznymi pączusiami uraczyć :szydera: Tak więc odmeldowuję się z lapusia na czas jakiś...over...:cześć: I ostrzegam, że jestem uzbrojona...w telefon uzbrojona, zatem nie liczcie na moją długa nieobecność :trele: Pa, pa....na razie pa....:cześć:

@Mirelka1965

szerokosci zycze i czekam na was kochani...obiad mamy o 12ej ale jak mowilas...kanapeczki wlasnej roboty bedziecie mieli zapakowane....wiec kawka i paczusie z polski albo ciacho w tutejszej kawiarence...maja wszystko wlasnej roboty. Dunczyk tez chce ws poznac wiesz...kontakty  to wazna rzecz w tym dzisijeszym zabieganym swiecie

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, lucyna.beata napisał:

@Mirelka1965

szerokosci zycze i czekam na was kochani...obiad mamy o 12ej ale jak mowilas...kanapeczki wlasnej roboty bedziecie mieli zapakowane....wiec kawka i paczusie z polski albo ciacho w tutejszej kawiarence...maja wszystko wlasnej roboty. Dunczyk tez chce ws poznac wiesz...kontakty  to wazna rzecz w tym dzisijeszym zabieganym swiecie

 

Pączusie zakupione, jakby co:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, lucyna.beata napisał:

@Maria Jolanta

wiesz ze u mnie dzien zaczynam wczesniej...skoro swit wiec czekajac na was z przyjemnoscia staram sie kawusie zaparzyc....zawsze lepiej smakuje podana do wyrka ..

Nie skumałaś dlaczego dziś cztery kawusie,  a jutro trzy? @Maria Jolanta w ten sposób uruchomiła stelomierz hi, hi, hi... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam:) Trafiła mi się sztela marzeń. Czasu dużo, dziadek  w przedszkolu, stan zdrowia pozwalający na zakończenie pobytu tutaj w terminie, a nie przed...A ja zaraz jadę pojeździć po okolicy...zapoznać się z topografią Berlina.

Czasami człowiek czuję się uzależniony od wielu rzeczy... Nie chcę tej granicy uzależnienia od forum przekroczyć, więc dziś Was pożegnam. Mam też teraz więcej czasu i równie ciekawe zajęcia.

Dziękuję za pogaduszki, a zwłaszcza Tej dziewczynie, dzięki której akurat na tym forum się znalazłem. Blondi, dzięki i ...wszystkiego najlepszego:love: A pozostałym forumowiczkom życzę wytrwałości i miłych, pogodnych dni w pracy :bukiet:

Wszystkim, którzy mogli być w jakiś sposób urażeni przeze mnie, mówię - przepraszam :)

:cześć:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Ich melde mich 70 km od Kołbaskowa :) jak wyjeżdżaliśmy było minus 15....A tu minus 1 :szok: Doznaje szoku termicznego od tego upału :haha:I praktycznie zero śniegu :tak2: Czuję się jak na Ibizie :haha:

A ja melduję , że od wczorajszego popołudnia , nie zmieniłam swojego położenia nawet o 10 metrów :haha:i chciałam się poskarżyć , że nie zjadłam jeszcze żadnego pączka :smutek:ale żeby tradycji stało się zadość , ruszę na poszukiwanie czegoś , co chociaż z wyglądu przypomina naszego pączyszka :smutek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę się spóźniłam bo musiałam obiad ugotować a dzieciaczki już skończyły pochód i albo rozchodziły się do domów albo w namiocie jadły bułki z kiełbasą popijając napojami. :d

Podobało mi się że nie było przesady, czasem to zabawna czapka, czasem jakaś stara spódnica i chusta, różnie.

 

20180208_115630.jpg

20180208_115753.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...