Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Heidi napisał:

tylko nie wiem czy @Łukasz na randce  będzie w stanie ciebie objąć :) , bo jak zadałaś się w przezłości z tą agencją , to pewnie jej przebrania jeszcze nie zdjęłaś O.o ....

całus dla łukasz.jpg

:sorry: nie pomyślałam :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, violka napisał:

O jejciu :d jak obiecałam , znalazłam stosowną piosenkę :love: nie mogę jeszcze wkleic , bo czekam na @Mirelka1965 :haha: moje ego , przerasta dzisiaj samo siebie :haha: już nie mogę się doczekać O.o siedzę i przebieram nogami z emocji :haha:

A dlaczego na mnie czekasz? :szok: To jakiś horror song? :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jolantapl. napisał:

No i jak ja mam być poważna  ?????  jak mnie wszyscy dookoła tylko rozśmieszają aż się boję jak @Mirelka1965 wróci a jak @Heidi się pojawi to od razu się wylogowuje :smutek::haha:

Ja się za to boję ujawnić, bo mam wrażenie, że kocówę chcecie mi zrobić...:haha::trele:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i gdzie wszyscy się pochowali? :szok: Najpierw mnie poszukiwali, potem się odgrażali, a teraz? Nikto ni ma :smutek: @violka jakieś protest songi obiecywała, a teraz się schowała...:szydera:@Heidi terapię śmiechem obiecywała...a teraz jej ni ma :smutek: @jolantapl. o coś mnie zaczepiła, a teraz zniknęła....:szydera: Idę zatem kolacyjkę wyszykować i na koleżanki będę polować....Kankan.jpg.5e0bf24fcdb1319a3f30fd5ee45c4085.jpg I w tany pójdziemy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

No oczywiście...wiedza wzbogaca....:haha: Razem będziecie w te sreberka zawijać.....ja świstaki :szydera::trele:

Nie w sreberka tylko ze specjalnego papieru różne cudeńka robić :p

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, jolantapl. napisał:

Nie w sreberka tylko ze specjalnego papieru różne cudeńka robić :p

Ja już ten papier widziałam, przez moment nawet z nim leżałam. Kolor mi się nie podobał >:(, więc niech sobie dłubią po nocach jakieś netoperki z tegoż papieru

leżenie.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heidi napisał:

Ja już ten papier widziałam, przez moment nawet z nim leżałam. Kolor mi się nie podobał >:(, więc niech sobie dłubią po nocach jakieś netoperki z tegoż papieru

leżenie.jpg

Lubię takie papierki...i ten kolor elektryzujący...:oklaski: Zielone nie zawsze pasuje do osobowości...:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...