Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, jolantapl. napisał:

Grzecznie im podziękowałam ale dodałam,że jak szefowa odda mi 75 euro z odsetkami i umieści oficjalne przeprosiny w internecie to jestem gotowa jej wybaczyć ale ubaw miałam przy tym :haha:

Ja pierniczę. Pracownica tej agencji pewnie też :) .

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, aga1 napisał:

75 € ? to pewnie spychacz zamawiali do usunięcia tej góry . Myślę, że dałaś im odpór ? a prościej bobu :)

Nie mam pojęcia ile w de takie usługi kosztują :$:haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

Teraz już wiem dlaczego potrącają za podróż :o muszą na spychacz zarobić :haha:

Nie ma się co śmiać jak już agencje takiego obiboka i bałaganiarza jak ja chcą zatrudnić to ta opieka to już na psy tfu na śmieci schodzi :smutek::haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, jolantapl. napisał:

Nie ma się co śmiać jak już agencje takiego obiboka i bałaganiarza jak ja chcą zatrudnić to ta opieka to już na psy tfu na śmieci schodzi :smutek::haha:

Wymaganie zaniżają , pensję podnoszą , ;) Teraz to tylko żyć , nie umierać :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

Chodzi ci o ten syf co narobiłaś , czy o to , że kazałaś im wskoczyć na drzewo ? :haha::oklaski:

Sama nie wiem jeszcze nie doszłam do siebie po tym telefonie z propozycją nie do odrzucenia :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, jolantapl. napisał:

Wstydze się za to co im zrobiłam :sorry::haha:

No... zapomniałaś powiedzieć, że Ty tylko jeździsz na zlecenia lekkie i za 2 patyki plus 200 na przejazd i sama go sobie organizujesz . Rzeczywiście odpisz im i przeproś :szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Heidi napisał:

No... zapomniałaś powiedzieć, że Ty tylko jeździsz na zlecenia lekkie i za 2 patyki plus 200 na przejazd i sama go sobie organizujesz . Rzeczywiście odpisz im i przeproś :szydera:

Wiedziałam!!! dobrze ,że chociaż szmatkę do wycierania ekranu sobie  przygotowałam.A ,że ja jeżdzę na krótkie zlecenia to oni dobrze wiedzą bo dobrze mnie zapamiętali żadko,która opiekunka po 6 tygodniowym zleceniu będąc 1 dzień w domu idzie na rękę agencji i ratuje ją w potrzebie wyjeżdżając z dnia na dzień ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, jolantapl. napisał:

Wiedziałam!!! dobrze ,że chociaż szmatkę do wycierania ekranu sobie  przygotowałam.A ,że ja jeżdzę na krótkie zlecenia to oni dobrze wiedzą bo dobrze mnie zapamiętali żadko,która opiekunka po 6 tygodniowym zleceniu będąc 1 dzień w domu idzie na rękę agencji i ratuje ją w potrzebie wyjeżdżając z dnia na dzień ;)

5a5f82fc48d5d_rowa.jpg.39c1d0846b5c5a547662993800330845.jpgBo oni wszyscy są słodko słodcy jak potrzebują , a potem pokażą co najlepszego ich charakteryzuje 

dupa.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już my dobrze wiemy jak nami manipulują. Robią wrażenie, że zależy im na najlepiej dopasowanym zleceniu do naszych kompetencji zapisanych w kwestionariuszach , a tak naprawdę kierują gdzie popadnie, żeby im oferta rodzin nie uciekła. Myjuz będąc  na zleconym miejscu ogarniamy najlepiej jak umiemy, to o czym agencje w rzeczywistości nie mają pojęcia. To jest biznes i każdy swojego tyłu pilnuje. Rodowiczka śpiewała: many, many, many . I o to każdej ze stron chodzi po głowie. Ile kto wydrapie , tyle ma .

My nie w ciemię bite, już rozszyfrowałyśmy to i owo :cool:. Zależy im na opiekunkach, które dobrze mówią po niemiecku i to ich błąd , bo głupim narodem lepiej się steruje. A tu sama inteligencja się skupiła i to na dodatek  z różną grupą krwi i z różnymi przyrządami w ręku (szydełkami, drutami,  patelniami) xd.

 Stalin o powyższym wiedział i dlatego inteligencję wykorzystał do sobie wiadomych celów, a potem cichutko pozbywał się. Tak samo działają agencje.Za mądra: weg, raus mit Haus

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Heidi napisał:

Już my dobrze wiemy jak nami manipulują. Robią wrażenie, że zależy im na najlepiej dopasowanym zleceniu do naszych kompetencji zapisanych w kwestionariuszach , a tak naprawdę kierują gdzie popadnie, żeby im oferta rodzin nie uciekła. Myjuz będąc  na zleconym miejscu ogarniamy najlepiej jak umiemy, to o czym agencje w rzeczywistości nie mają pojęcia. To jest biznes i każdy swojego tyłu pilnuje. Rodowiczka śpiewała: many, many, many . I o to każdej ze stron chodzi po głowie. Ile kto wydrapie , tyle ma .

My nie w ciemię bite, już rozszyfrowałyśmy to i owo :cool:. Zależy im na opiekunkach, które dobrze mówią po niemiecku i to ich błąd , bo głupim narodem lepiej się steruje. A tu sama inteligencja się skupiła i to na dodatek  z różną grupą krwi i z różnymi przyrządami w ręku (szydełkami, drutami,  patelniami) xd.

 Stalin o powyższym wiedział i dlatego inteligencję wykorzystał do sobie wiadomych celów, a potem cichutko pozbywał się. Tak samo działają agencje.Za mądra: weg, raus mit Haus

:oklaski: nic dodać nic ująć :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...