Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

52 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Ja piję czarną jak smoła i mocną.

Witanko.:)

A może ten kot to przeze mnie ?

 

Kotki na dzień dobry.gif

@Maria Jolantaniestey nie:$...moje lakomstwo mnie zgubilo...juz mi  lepiej ale mam takiego gniota w brzuchu jakbym kamienie zjadla..ale czlek glupi..

no coz ziolka bede pic...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry .U mnie biało i mrożno .Ja piję :kawa: białą prawie jak śnieg i czasami się zastanawiam czy to kawa z mlekiem czy raczej mleko z kawą :haha:.Miłego dnia Wszystkim życzę :cmok:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jolantapl.

a to mleko czy smietanka do kawy??

ty kawe dla dzieci ppijesz...i jeszcze powiedz ze rozpuszczalnaO.o

bylam dlugo fanka kawy z mlekiem ale poczytalam sobie ze reakcja kawy z mlekiem albo smietanka w naszych zoladkach do najzdrowszych nie nalezy i i malutkimi kroczkami sie oduczylam....jak pilysmy kawe z mirelka na stelli i raz chyba mleka zabraklo..bylam nieszczesliwa a potem juz poszlo..

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, lucyna.beata napisał:

zaczynam odliczac....27 dni....

zejabiaszczo....zajebiaszczo....

a potem sie bede oddawac blogiemu spaniu nicnierobieniu moze sauna...zeby caly jad swoj wypocic...i ludzi nie kasac:p

:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Maria Jolanta napisał:

Piję czarną i nie rozpuszczalną !

Rozpuszczalna też niezdrowa. :)

A z mlekiem to piję w domu ale tylko raniutko. Też się oduczam picia kawy a piłam ponad dwa litry dziennie i to rozpuszczalnej albo z ekspresu.

O.o 2 litry to ja mogę wody mineralnej albo herbaty wypić w ciągu dnia ale kawy hm może dlatego ,że kawoszem nigdy nie byłam piję taką kawę dla dzieci no i różne wyroby kawopodobne capuccino ,latte :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sanna się ustaliła :oklaski: Wczoraj obficie popadało, wszędzie biało, temperatura w okolicach zera stopni...jest pięknie :oklaski: Ale wczoraj to....zima tradycyjnie zaskoczyła drogowców i mieszkańców :haha: Synek wrócił półtorej godziny później z pracy...drogowcy nie nadążali, a użytkownicy tempem żółwia jechali :szydera: A ja sobie w ciepłym domku siedziałam i obserwowałam tę komedię :haha: Szkoda, że żadnej górki w pobliżu nie mam...pogoda na sanki idealna :hura:image.png.e299035d4fb659d6cd75b6d822f31dfa.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz babci,że samo stanie na dworze w zimę to utrata kalorii, co dopiero odśnieżanie. Ja straciłam ogrom kalorii,auto mam na dworze, zamarznięte,zasypane i zimne. Do szkoły dojechać nie można, drogowców zima zaskoczyła  :d Po powrocie musiałam jeszcze odśnieżyć balkon,miejsce w którym puszczam dymka.Na obiad zaplanowałam gorącą zupę,zrobię neapolitańską,córka ją uwielbia. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedzę sobie w foteliku, dopijam :kawa:, szluguję dla przyjemności i przeszukuję net. Interesują mnie stronki z serialami i filmami. W telewizji nigdy nic interesującego nie ma, a ja jako wielbicielka kryminałów nie mogę sobie pozwolić na przestój :haha:Może wy macie jakieś namiary? :telefon:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Łukasz napisał:

Jak miałem czas, w domu kiedyś, to zawzięcie oglądałem Zagadki NY, Miami i Las Vegas oraz Dowody zbrodni:)

Bardziej interesują mnie stronki z nowościami...Te seriale, które wymieniłeś lecą...i nowe serie i powtórki, ale teraz szukam czegoś nowego. Mam już stronki z polską telewizją online za free, mam stronki z filmami i serialami też za free, ale od przybytku głowa nie boli :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...