Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wiecie co? nieważne która godzina ,głupawka atakuje o wszystkich porach w ciągu dnia -prawda? 

a ktoś wybiera się na spacer? adamos odejdz od tego ciasta bo się nie zmiescisz w ekran laptopa mojego i co? 

narobiłeś mi ochoty na ciasto ale takie własnej roboty -więc chyba zapalę sobie na poprawę humoru ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, adamos1 napisał:

 wiesz co,, piekę na oko i o dziwo mi wychodzi ,sam się dziwię

nie mów do niej "dziwo" :hahaha:

 

6 minut temu, Blondi napisał:

adamos to Ty z kuchni nie wychodzisz ,zapiekanki,pyzy,ciasta,itd  masz dobre oko ,wyczucie i smak = niebo w gębie.:hahaha:

jesssooooo gdzie ja trafiłam....sami ..EROSSOOOMMAAANIII

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

images.jpg.c9be394c26775208c794a6d5d9716

świeci u Was też ,bo u mnie nie dośc że świeci to jeszcze jak mocno grzeje-uffff jak gorąco!

3 minuty temu, adamos1 napisał:

:rozpacz:---przepraszam ,ale gafe zrobiłem :d

popłacz i będą sliczne oczka , nie wychodz z siebie bo co gacie zostaną i skarpeluszki i polo :hahaha:

5 minut temu, adamos1 napisał:

:rozpacz:---przepraszam ,ale gafe zrobiłem :d

ide w końcu na tą kawe bo i tak nikt nie przyjedzie:rozpacz:

 

no jak wszystko pozamykane to jak Blondi ma wejsc -kominem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Blondi napisał:

images.jpg.c9be394c26775208c794a6d5d9716

świeci u Was też ,bo u mnie nie dośc że świeci to jeszcze jak mocno grzeje-uffff jak gorąco!

popłacz i będą sliczne oczka , nie wychodz z siebie bo co gacie zostaną i skarpeluszki i polo :hahaha:

u mnie piękny słoneczny dzień :)

....polo???????? a miały być jaja >:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Betty napisał:

czekac.....

czekac....

czekac.....

z tego czekania i niedoczekania sie to juz jakis czas temu wibrator kupilam, bo sie nie doczekalam nikogo :)

ha ha a ja chyba sztuczą pochwe sobie kupie    ha ha

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, adamos1 napisał:

Blondi--- co nam pozostało tylko poświrować ha ha

my jesteśmy równe świry!!! hahahha 

jednak posty wcześniejsze  się udzieliły Tobie adamos i teraz chcesz wypróbować sztuczną pochwę?-hahahahha ,Betty rządzi na ofercie z wibratorem a adamos będzie z pochwą,,,:hahaha:

a ja musze też coś szybko wymysleć ,bo nie chcę być w tyle za wami bez niczego:rozpacz:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...