Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Łukasz napisał:

Już dziś skończyłem:oklaski: a teraz to mojego ukochaneg . sklepu idę .. na ...EiNkAuFeN :haha:

Pewnie po czekoladę ? Jak zawsze  ? O paluszkach do piwa nie zapomnij , bo zimne Żywiec już przy barze jest rozlewane

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, violka napisał:

Mydła nie było ale jesteś bliska tematu przewodniego :love: i nic więcej nie powiem :p

nie bądź świnka . Dobrze, że dałaś się wpakować do majego nowego nabytku. Przejedziemy się na krótki spacer i wszystko wyśpiewasz(wychrupiesz) :)

świnki na motorze.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, violka napisał:

Jak zaiwanisz @Łukaszowi te hurtowe ilości czekolady , to może troszkę ci opowiem :love::dimage.png.fac3957a1208e6d4553befe917bd82ea.png

Byłoby do zrobienia, tylko, że @Łukasz czekoladę na siebie wylał w najbardziej owłosione miejsca. Jak ja mam mu to wydłubać ? Hę ???? Myślisz, że to takie proste ? Wrażliwy jest niesłychanie. Może od włosa... do włosa do... końca roku się wyrobię 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heidi napisał:

Byłoby do zrobienia, tylko, że @Łukasz czekoladę na siebie wylał w najbardziej owłosione miejsca. Jak ja mam mu to wydłubać ? Hę ???? Myślisz, że to takie proste ? Wrażliwy jest niesłychanie. Może od włosa... do włosa do... końca roku się wyrobię 

Jak go porządnie rozgrzejesz , to sama zejdzie :love::haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jolantapl. napisał:

@violka ile ta piękna biżuteria kosztuje? bo moje urodziny się zbliżają to jakiś prezencik muszę sobie zrobić konkretny :)

Ten kosztował 238 zł ale już go nie ma , bo właśnie  kupiłam sobie na prezent :oklaski:Wyślę Ci zaraz linka gdzie szukałam . To jest polska biżuteria artystyczna i zawsze sa pojedyncze sztuki ale robią też na zamówienie :)http://www.trendymania.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, violka napisał:

Ten kosztował 238 zł ale już go nie ma , bo właśnie  kupiłam sobie na prezent :oklaski:Wyślę Ci zaraz linka gdzie szukałam . To jest polska biżuteria artystyczna i zawsze sa pojedyncze sztuki ale robią też na zamówienie :)http://www.trendymania.pl/

To nawet nie drogo ale to jest pierścionek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...