Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Zasada prosta...odwłok na grzbiecie ma być, albo na kadłubie...kierunek usadowienia odwłoka obojętny, aby do przodu się poruszać :haha:

To w filharmonii  podczas :pianino: komu mam usiąść na grzbiecie ? :haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z @jolantapl. przepadła. Nie za długo już po lekarzach się szlaja. Wybaczyłabym, gdyby chociaż napisała, że młody i przystojny ją dotyka, po boczkach głaszcze, żeby do nerki sie dostać. A tu nic !! Może na lekarkę trafiła i bez emocji całe zdarzenie sie obywa :(

@Blondi też wyciszona, wygłaskana, wykochana. Co dobre ma się szybko kończyć , tak dla zasady. 

Wracajcie, bo nie ma kogo męczyć  

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Heidi napisał:

jaką benzynę ?. Tj. najczystszy spirutus. Wiem, bo latam i trochę mi stewardsa do kieliszka nalała niby przez przypadek. Lot w trakcie burzy nie należy do miłych. Musiała ona  widzieć strach w moich oczach niebywały. Miarkę dobrą miała, bo obudziłam się na miejscu i czarny pas tylko już z całego lotu zobaczyłam :549_motorway:. A może ja w ogóle nie leciałam :512_airplane_small: ? Sama już nie wiem . Może to sen jakiś był ?

A może ten czarny pas w judo miałaś, a nie pod kołami samolotu? :haha:Ten spirytek mnie interesuje...różowy podobno jest...usteczka twoje ubarwił? :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Heidi napisał:

Co z @jolantapl. przepadła. Nie za długo już po lekarzach się szlaja. Wybaczyłabym, gdyby chociaż napisała, że młody i przystojny ją dotyka, po boczkach głaszcze, żeby do nerki sie dostać. A tu nic !! Może na lekarkę trafiła i bez emocji całe zdarzenie sie obywa :(

@Blondi też wyciszona, wygłaskana, wykochana. Co dobre ma się szybko kończyć , tak dla zasady. 

Wracajcie, bo nie ma kogo męczyć  

A co ty taka nie do......jakaś? Dziewczynki jak będą mogły to się pojawią,  we właściwym czasie przykulają się w try-miga... @violka,  @jolantapl. i @Blondi jak za naszym :dyskusja: i :kawa2: zatęsknią to będzie dopiero głośno i wesoło...:oklaski: Bo dzisiaj to my we dwie klepiemy i bajdurzymy...:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A... odnośnie snu. W przeddzień jak do mnie Skrucz zadzwonił miałam sen. Wydawało mi się, że niedobry. Jednak teraz wiem, że to był dobry znak. Ciekawe KTO nade mną czuwa ?

Śnił mi się korytarz cały zarzygany. W pewnym momencie otwierają się drzwi i  wychodzi mój siostrzeniec. On ma 3 dzieci i wydawałoby sie , że to one właśnie "ukoloryzowały" podłogę. Z niewiadomych względów( może wyraz  cwaniactwa) skrzyczał mnie, że jest brudno i mam to ogarnąć. Dlaczego ja ? Nie wiedziałam. Ani to nie było moje "malarstwo" , ani moja posesja. W każdym bąź razie powiedziałam mu, że  ja to sprzątnę, ale ten moment będzie pamiętał całe życie. Widzałam konstrnację w jego zachowaniu. Na tym koniec snu.

No i jak wygląda sytuacja dzisiaj u Skrucza ? Opiekunka, która była latem na moje zastępstwo obiecała mu, że tam wróci, bo jej się baaaardzo podobało ( dla mnie wersja była inna). Liczył, że teraz mnie siup za drzwi, a ona będzie  na zawołanie. Skrucz został bez opiekunek. Chichot losu :haha::trele:. Szkoda tylko jego żony, bo  nie użyła przy nim wiele dobrego. 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Mirelka1965 napisał:

No...jeśli fortepian ma grzbiet lub kadłub....:trele: Ty może już tego spirytku nie pij :haha:

coraz szersze przedmioty mi podajesz do "ogarnięcia". Co prawda długie nogi mam, ale, żeby aż tak....O.o?. A jak klawisze mi wejdą..no wiesz gdzie, to ja chodząca orkiestra będę. a dyrygent z batutą to po mieście będzie mnie ganiał i koncerty na ulicy przyjdzie mi wykonywać 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Łukasz napisał:

Wróciłem z rejwe ( po co oni jeszcze w wymowie to j dodają, to nie wiem)...,a za parę minut kwadrans dla dziadka i koniec dnia, nie ukrywam :cześć3: bardzo praaaaacowitego:haha:

Dużo oglądam na youtube teraz kabaretów i Ucho Prezesa:szydera:

Oj, oj, oj...jaki zapracowany biedaczek... :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heidi napisał:

coraz szersze przedmioty mi podajesz do "ogarnięcia". Co prawda długie nogi mam, ale, żeby aż tak....O.o?. A jak klawisze mi wejdą..no wiesz gdzie, to ja chodząca orkiestra będę. a dyrygent z batutą to po mieście będzie mnie ganiał i koncerty na ulicy przyjdzie mi wykonywać 

Sama sobie ten przedmiot zapodałaś :trele: A wiesz jak się nazywają wprawki na pianino i fortepian? ......palcówki....:haha: To co ty mi tu pitu-pitu, że niby taka skromna, nicytata, niepisata i nie kumata....:trele: Ty ni śnij o zarzyganej podłodze, ty wspomnienia włącz... i tego spirytku już nie pij, bo zobacz ile do sprzątania masz...:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Heidi napisał:

A... odnośnie snu. W przeddzień jak do mnie Skrucz zadzwonił miałam sen. Wydawało mi się, że niedobry. Jednak teraz wiem, że to był dobry znak. Ciekawe KTO nade mną czuwa ?

Śnił mi się korytarz cały zarzygany. W pewnym momencie otwierają się drzwi i  wychodzi mój siostrzeniec. On ma 3 dzieci i wydawałoby sie , że to one właśnie "ukoloryzowały" podłogę. Z niewiadomych względów( może wyraz  cwaniactwa) skrzyczał mnie, że jest brudno i mam to ogarnąć. Dlaczego ja ? Nie wiedziałam. Ani to nie było moje "malarstwo" , ani moja posesja. W każdym bąź razie powiedziałam mu, że  ja to sprzątnę, ale ten moment będzie pamiętał całe życie. Widzałam konstrnację w jego zachowaniu. Na tym koniec snu.

No i jak wygląda sytuacja dzisiaj u Skrucza ? Opiekunka, która była latem na moje zastępstwo obiecała mu, że tam wróci, bo jej się baaaardzo podobało ( dla mnie wersja była inna). Liczył, że teraz mnie siup za drzwi, a ona będzie  na zawołanie. Skrucz został bez opiekunek. Chichot losu :haha::trele:. Szkoda tylko jego żony, bo  nie użyła przy nim wiele dobrego. 

Napisz do wydawcy Wielkiego Sennika, niech włączy twój sen jako przestrogę dla opiekunek :czytaj: A babki szkoda......:sos:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Sama sobie ten przedmiot zapodałaś :trele: A wiesz jak się nazywają wprawki na pianino i fortepian? ......palcówki....:haha: To co ty mi tu pitu-pitu, że niby taka skromna, nicytata, niepisata i nie kumata....:trele: Ty ni śnij o zarzyganej podłodze, ty wspomnienia włącz... i tego spirytku już nie pij, bo zobacz ile do sprzątania masz...:haha:

:szydera::szydera::szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Heidi napisał:

@Łukasztakie zakupy zrobił, że jutro znowu kaszankę będzie na obiad jadł. Może tym razem chociaż będzie ona ze  :słoń:, bo przecież na diecie jest :oklaski:

Myślisz, że tylko tobie bioderka się wyszczuplają? Że tylko twoja talia się wysmukla? @Łukasz spacerki odbywa, wieprzowiny nie jada...aż się boję, czy aby rodzina go pozna po powrocie :haha: Widziałam na fejsie jego najnowszą fotkę...normalnie szczena mi opadła....Ale ciacho...5a57a17e52169_blondanio.jpg.22a0099ff3e9170678d507ff29e26352.jpg...dieta czyni cuda :hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Myślisz, że tylko tobie bioderka się wyszczuplają? Że tylko twoja talia się wysmukla? @Łukasz spacerki odbywa, wieprzowiny nie jada...aż się boję, czy aby rodzina go pozna po powrocie :haha: Widziałam na fejsie jego najnowszą fotkę...normalnie szczena mi opadła....Ale ciacho...5a57a17e52169_blondanio.jpg.22a0099ff3e9170678d507ff29e26352.jpg...dieta czyni cuda :hura:

Ale dałaś się nabrać. To jego brat bliźniak jest. Ty u dentysty okulary zostawiłaś, czy też je zaplombował ?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Heidi napisał:

Ale dałaś się nabrać. To jego brat bliźniak jest. Ty u dentysty okulary zostawiłaś, czy też je zaplombował ?

Okulary mam na nosie....jak mówię, że to @Łukasz to musisz mi na słowo wierzyć :trele: A bliźniak czy klon...co to za różnica? Wyglądają tak samo :trele:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Muszę się pochwalić :$ Ogarnęłam ten program do zmniejszania zdjęć....Dałam radę :oklaski: Wstawię na próbę bułeczki orkiszowe....WP_20170220_004.thumb.jpg.8c7ef7457301b6f80cec5c604ffaf4b4.jpg

ładne, ładne . /zdolna jesteś niesłychanie. Prawie tak jak ja. Dzięki  @RADEK przypomniałam sobie , że też jest pawer point i można go wykorzystać ( Radka  oczywiście :haha:mam na myśli)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Heidi napisał:

ładne, ładne . /zdolna jesteś niesłychanie. Prawie tak jak ja. Dzięki  @RADEK przypomniałam sobie , że też jest pawer point i można go wykorzystać ( Radka  oczywiście :haha:mam na myśli)

A ja nie pointa użyłam tylko gimp2...jestem z siebie dumna, ale żeby nikt nie myślał, że w krew mi wejdzie zmniejszanie...to była tylko wprawka...:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Muszę się pochwalić :$ Ogarnęłam ten program do zmniejszania zdjęć....Dałam radę :oklaski: Wstawię na próbę bułeczki orkiszowe...

Ej, a te bułeczki orkiszowe to czyje są ? Nie denerwuj mnie i nie mów, że Twoje !!!

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...