Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Blondi napisał:

Ja też ostatnie podrygi ale już w łóżeczku i z laptopem,,,ale jeszcze odsłucham -bo to lubię,,,,:love::święty:pomarzę sobie ! cudownych snów aby jutro rano mieć od rana powera i ochotę do życia,,,Dobranoc wszystkim !

Nie w łóżeczku tylko w łożu ogromnym ,,,normalnie nie zasnę ,,,łóżko mam za duże!!!hahahhaa

oj samemu ,żle  spać ,ale ile luzu masz?doceń to!--spokojnej nocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • A więc wstaję z kurami i jedna z moich koleżanek robi już kawkę-pracowita dziewczynka!

Smacznego i miłego wtoreczku,, 

 

kawa z kogutkiem.jpg

Jak widzę rano godzinę 5 albo jeszcze wczesniej -to od razu nie nie nie ,,!!!! już nie zasnę i co tu robić? laptop i zaraz kawusia i ???? po głowie krążą cuda od samego rana!!!:serce::serce::święty::święty::love::love::hahaha:

 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Łukasz napisał:

WItaj Blondi,wypij kochana i moją :kawa:. Gorące całuski na cały dzień :love::love:

Łukaszku Ty też wstajesz z kurami-hahahha  

piję kawusię -przepyszna i jak pięknie zaczął się dzień -buziaczkami i Tobie dam takiego słodkiego buziaka:love: :serce:

Kiedy jedziesz na wymarzony wypad urlopowy? dzisiaj wtorek,,jak nad morze to masz cholernie daleko,,,nie zazdroszczę Ci jazdy,,ale co tam, zleci i się dojedzie,,,:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Łukasz napisał:

Miłego dnia życzę opiekunom,tym w pracy,jak i na urlopach :kawa:

Blondi,jadę dziś w nocy.A wczoraj byłem na grzybkach,wreszcie ruszyło

Kocham grzybobranie,,,czuję zapach już tych grzybków,,,a w ogóle zapach lasu i szelest runa leśnego,,pajęczyny, jakie grzybki macie w lesie? prawdziwki czy maślaki,czy kurki czy podgrzybki,,,

suszysz grzybki czy wekujesz, ja suszę dużo ,a i też dużo obgotuję i zamrażam ,,oczywiście w tym roku grzyby są daleko w tyle,w ogóle w tym roku wszystko jest gdzieś poza mną,,,bo kiedy i gdzie? jak siedzę w niemieckim apartamencie:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha,w apartamencie. Masz szerokie łóżko,to i dla mnie miejsce by się i znalazło,haha. Z grzybków przewaga podgrzybków i kozaczków,rzadko prawdziwki.Aha,jeszcze troszkę ceglasiów,tzn borowików ceglastoporych i omglone.Mało w tym roku suszę,bo mam jeszcze z 2014 i 2015.Teraz bardziej marynowane w małych,po koncentracie słoiczkach. Ostatnio w DE zrobiłem grzybową ze swoich suszonych podgrzybków,jeszcze dodałem kilka brunatnych pieczarek. Ech,ten aromat,zapach roznoszący się po domu...

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Łukasz napisał:

haha,w apartamencie. Masz szerokie łóżko,to i dla mnie miejsce by się i znalazło,haha. Z grzybków przewaga podgrzybków i kozaczków,rzadko prawdziwki.Aha,jeszcze troszkę ceglasiów,tzn borowików ceglastoporych i omglone.Mało w tym roku suszę,bo mam jeszcze z 2014 i 2015.Teraz bardziej marynowane w małych,po koncentracie słoiczkach. Ostatnio w DE zrobiłem grzybową ze swoich suszonych podgrzybków,jeszcze dodałem kilka brunatnych pieczarek. Ech,ten aromat,zapach roznoszący się po domu...

 

 

 

 

 

 

Łóżko mam małżeńskie to sobie wyobraz jakie figle można wyprawiać -hahahha 

a co to są omglone-jakaś znowu Wasza nazwa gwarowa,,ale narobiłeś mi apetytu na zupkę grzybową,,,aż za dużo narobiłeś mi apetytu- ale warto wstawac z kurami-buziaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, erika napisał:

Hallo @Blondi ja tez z kurami wstaje , alle mi narobiliscie apetytu na ta lozeczkowa :kawa: a jak jeszcze zobaczyłam kogucia :hahaha: to zaraz zamieniam się w kokoszke :hahaha: a co nie wolno mi :hahaha: jak mój kogucik lubi moja kokoszke :święty:Miłego dnia:love:wszystkim życzę 

erika bo warto wstawać z kurami-hahhahha ale mnie rozbawiłaś:love::hahaha::love: jesteś niemożliwa kokoszka:hahaha: ale się fajnie dzień zaczął-buziaki

od rana same apetyty -łóżeczkowo-kawowo-grzybowo i jeszcze dodam lasowo-hahahhaha

a ja już jestem grzeczna dziewczynka -gotowa do pracy -ułożona i grzecznie ubrana i zamienię się zaraz w słodką opiekunkę-miłego dnia też dla wszystkich śpiochów,,,:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Blondi napisał:

Ja też ostatnie podrygi ale już w łóżeczku i z laptopem,,,ale jeszcze odsłucham -bo to lubię,,,,:love::święty:pomarzę sobie ! cudownych snów aby jutro rano mieć od rana powera i ochotę do życia,,,Dobranoc wszystkim !

Nie w łóżeczku tylko w łożu ogromnym ,,,normalnie nie zasnę ,,,łóżko mam za duże!!!hahahhaa

Dzien dobry ! Ja tez loze me widze ogromne hahaha...inaczej spadaloby z tego wielkie przescieradlo i  takie same trzy koce ,  tak sobie gadam zdrobniale -lozeczko ,zeby mi bylo przytulniej . Dzis chyba jeden pled  wielki wystarczy bo bardzo cieplo i slonecznie jest , zapowiada sie upal. Milego dnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Blondi napisał:
  • A więc wstaję z kurami i jedna z moich koleżanek robi już kawkę-pracowita dziewczynka!

Smacznego i miłego wtoreczku,, 

 

kawa z kogutkiem.jpg

Jak widzę rano godzinę 5 albo jeszcze wczesniej -to od razu nie nie nie ,,!!!! już nie zasnę i co tu robić? laptop i zaraz kawusia i ???? po głowie krążą cuda od samego rana!!!:serce::serce::święty::święty::love::love::hahaha:

 

Blondi, wstajesz z kurami, a kogut nalewa Tobie kawę :d:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, emma napisał:

Blondi, wstajesz z kurami, a kogut nalewa Tobie kawę :d:d

emma widzisz jaka byłam rano zakręcona Łukaszkiem ,że nawet nie odrózniłam koguta od kury-widac ,że nie urodziłam się na wsi-hahahhaha a tak lubie wiochę radochę:hahaha:

2 minuty temu, Florcia napisał:

Witam wszystkich:). Na forum, nie przymierzając...jak w kurniku:hahaha:. A jaki piękny kogut i jaki pomocny! Blondi, czy można mieć lepiej na Stelli?!:love::d:love:

Wszystkim nam Opiekunkom-Kokoszkom:d i naszym Opiekunom-Kogutom:d życzę dobrego i słonecznego dnia:serce::serce:.

Florcia żyć nie umierać,,,tylko pracować i cieszyc się z każdego dnia,,,u mnie słonecznie i ślicznie-miejmy nadzieję ,że dzień kurowato kogutowato będzie super dniem-buziaki:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Blondi napisał:

emma widzisz jaka byłam rano zakręcona Łukaszkiem ,że nawet nie odrózniłam koguta od kury-widac ,że nie urodziłam się na wsi-hahahhaha a tak lubie wiochę radochę:hahaha:

Florcia żyć nie umierać,,,tylko pracować i cieszyc się z każdego dnia,,,u mnie słonecznie i ślicznie-miejmy nadzieję ,że dzień kurowato kogutowato będzie super dniem-buziaki:love:

No kokoszki :kawa: wypita ? a więc trochę się pobawimy:hahaha: może w końcu koguty się domyślą o co nam biega? ? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Blondi napisał:

emma widzisz jaka byłam rano zakręcona Łukaszkiem ,że nawet nie odrózniłam koguta od kury-widac ,że nie urodziłam się na wsi-hahahhaha a tak lubie wiochę radochę:hahaha:

Florcia żyć nie umierać,,,tylko pracować i cieszyc się z każdego dnia,,,u mnie słonecznie i ślicznie-miejmy nadzieję ,że dzień kurowato kogutowato będzie super dniem-buziaki:love:

Przynajmniej mamy wesoło, że udało się Tobie znaleźć takie foto :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Łukasz napisał:

Zapraszam kokoszki i kogutka (w domyśle adamoska) na popołudniową:kawa::ciacho:.  Blondyneczko, :jabłko::love:od serca.

Ale ten jeden kogutek narozrabial dzisiaj,, Tak ,tak @Łukaszku -  o Tobie piszę,,czemu mnie tak poliki pieką??? wiem ,że mam gorąco ale to nie od gorąca dworowego,,,,hahahha nie wytrzymiem dzisiaj z tymi kogutami,,,hahahha  jabłuszko koniecznie a połączone z buziakiem to już w ogóle ,zacznie mnie już co innego piec,,,,ratunku!!! 

kawusia napewno będzie i ciasto marmurkowe ,także kogutku szykuj te rarytasy,,,bo ja mogę dużo jesć,,,,a co ! wiecie,że schudłam już 5,5 kg sama nie wierzę ,co ja mam za dietę cud ,,teraz mogę przysiąsc nawet do całego pieczonego prosiaka i nie będzie widać ,że coś zjadłam,,,jak  ktoś chce przepis to może w tajemnicy podam ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, erika napisał:

No kokoszki :kawa: wypita ? a więc trochę się pobawimy:hahaha: może w końcu koguty się domyślą o co nam biega? ? 

 

:love:@erika co ja się naśmialam ,,,ale mamy fajny dzień ,,,buziaki,,:love:,u mnie też gorąco ,,ale w mojej komnacie chłodno i fajnie,, ale poliki pieką jak wariaty,,,,

4 minuty temu, Barrakuda napisał:

Kokoszki odpoczywaja , ja tez a potem znowu  na posiedzenie, moze spacer . Blondi tez mam problem z tym odroznianiem plci drobiu, chyba ze zywy jeszcze  z wyraznym grzebieniem i lubisz tez wioche radoche jak ja  a wiejska.....zabawe hahaha?

Lubie wiejską zabawę i fajnych wiejskich wieśniaków też,,,są bardzo mili,,,,hahhahahha 

popatrzyć to wszystko lubię i w każdej sytuacji się pootrafię odnaleśc,,,pijakowi dam 2 zł,aby nie umarł ,,głodnemu jedzenie,,,z bezdomnym porozmawiam,,,obdartusa ubiorę,,,,,taka jestem,,,

a  @erika  -zaraz wyszuka wiejską przytupajkę -ona jest też dobra w te klocki-hahhaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta wiocha radocha kojarzy mi sie z innym okresleniem wiejskiej sexi zabawy tylko nie smiem cytowac tego goscia doslownie hahaha...Przydalby sie jakis extra hit  @erika na popoludnie a moze i na wieczor , ja tez poszukam  innych "lozeczkowych " pomyslow i bedzie urozmaicenie hahaha...

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Barrakuda napisał:

Ta wiocha radocha kojarzy mi sie z innym okresleniem wiejskiej sexi zabawy tylko nie smiem cytowac tego goscia doslownie hahaha...Przydalby sie jakis extra hit  @erika na popoludnie a moze i na wieczor , ja tez poszukam  innych "lozeczkowych " pomyslow i bedzie urozmaicenie hahaha...

Tak trzymać i przetrwamy super w naszej pracy-brawo dziewczynki-buziaki:hahaha::love::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...