Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, adamos1 napisał:

ja a lulanie ,chyba przy kimś ha ha

ja już zapomniałem co na obiad jadłem ha ha

adamos nie rób się demencyjny ,może w ogóle obiadu nie jadłeś i dlatego piszesz ,że zapomniałeś ,

myślisz o lulaniu a nie o chulaniu-hahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, adamos1 napisał:

lepiej nie nadrabiaj bo to może żle się skończyć

 

durchfall ? :hahaha:

2 minuty temu, Blondi napisał:

nie ciesz się za bardzo bo ja też jadę do domku na święta -także wszystkie jaja wykupię te kolorowe i te świeże i te starsze -hahahhaha

w pl jest tyle jaj,że nie ogarniesz wszystkich :hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idę na obiad -najpierw muszę zrobić ,będzie sałatka warzywna z jogurtem i szynką ,także cyk myk i jem,rzadko takie obiady jem a powinnam ,trochę pojesc jak królik aby na wielkanoc jak znalazł ,wróci utuczony krolik czy zając do domu,,,:hahaha:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

idę na obiad -najpierw muszę zrobić ,będzie sałatka warzywna z jogurtem i szynką ,także cyk myk i jem,rzadko takie obiady jem a powinnam ,trochę pojesc jak królik aby na wielkanoc jak znalazł ,wróci utuczony krolik czy zając do domu,,,:hahaha:

ja juz pracuję nad swoją figurą od 5 godzin :hahaha: ....ale właśnie doszłam do wniosku,że kwadrat to też figura :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, adamos1 napisał:

lub prostokąt  ha ha bo kwadrat to już tragedia  ha ha

no ja mam koło,,,tylko nie  mylić z <<koło fortuny"

@Moderatordzięki  za ustawienie stronki,już mnie to męczyło trochę ale jestem wytrwała i po kamieniołomach bym tu trafiła:hahaha:

3 minuty temu, Blondi napisał:

no ja mam koło,,,tylko nie  mylić z <<koło fortuny"

@Moderatordzięki  za ustawienie stronki,już mnie to męczyło trochę ale jestem wytrwała i po kamieniołomach bym tu trafiła:hahaha:

ale się ucieszyłam na minutę -zdążyłam zobaczyć 38 powiadomien i znikło wszystko:rozpacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...