Skocz do zawartości

nie polecam tych lekarzy psychiatrów i psychologów z lubuski


Gość malineczka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość malineczka

Przyjmuja w tych przychodniach W Zielonej Górze-na II Armii,na Zamenhofa i na Niepodległości.W Świebodzinie-na Matejki,na Strzeleckiej i na Wałowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

jeżeli tu można coś powiedzieć o psychiatrach i psychologach to muszę napisać co nie co .

W moim przypadku objawami nerwicy , padaczki były bardzo silne bóle głowy . Depresja znowu ogromnym zmęczeniem . I najlepsze chodziłem podobno do najlepszego specjalisty .a polecono mi go w szpitalu . w szpitalu powiedzieli mi że utrata przytomności , drgawki itp występują u człowieka chorego na nerwice . więc po tym wszystkim z rodzicami udaliśmy sie do poleconego psychiatry . jakoś po pół roku nie było widać skutków leczenia , a dawał mi silne leki przeciw depresyjne , uspokajające . No po prostu brałem ich mnóstwo , wierzcie mi że dawał mi leki których wcale nie powinnem brać , boże jakie skutki uboczne , jak ja sie czułem ! Anafranil mnie wykończył i znowu do szpitala , atak za atakiem a oni swoje nerwica . w końcu powiedziałem sobie że nie będę chodził do niego bo mnie wykończy tymi lekami , kutwa stary dziadek mający około 60 lat dawał mi wszystko co mógł i nic , nawet gorzej było . a głowa mnie bolała i bolał . Ja chciałem sam znaleźć sobie dobrego lekarza a tu samo życie mnie pokierowało . znowu atak , i udaliśmy sie do neurologa . tam wszystkiego sie dowiedziałem i skierowano mnie na eeg . i co wyszło padaczka . to trwało pół roku (ale to już dawno). babka znała sie to bylo widać , poleciła mi dwóch młodych lekarzy których miałem sobie wybrać i wybrałem kobitke młodą . fajna babka ..! szpital w którym na początku leżałem miał na pewno jakiś układ z tym starym lekarzem i mnie akurat tam dano. pech i nic więcej . z tego samego miasta teraz mam psychiatrę świetnego któryt przypisał mi dwa leki , a nie kilkanaście na raz . mocloxil , neurolog depakine chrono . no i normalnie nie mam już ataku od bardzo dawna , bania mnie tak nie boli jak dawniej ... tylko teraz muszę podleczyć oczy bo z nimi też miałem zawsze problem nadciśnienie w oczach mam ogromne , dziwne bo jasry nie mam , byłem badany . To tak w skrócie opisałem moją cząstkę życia , (chaos)

ile mi brakuje do normalności ? na pewno dużo ! ale jest lepiej :mrgreen: ja nie polecam starych dziadków tylko młodych psychiatrów i psychologów którzy sie znają . Bo moja wizyta u lekarza trwała góra piętnaście minut . a u niej siedziałem prawie godzine . wypytała sie wszystkiego ! i na tych objawach oparła swoją tezę . po tym leku skutki leczenia można zobaczyć po czterech miesiącach leczenia . a to dobre bo ja już widzę poprwę , nie jestem tak zmęczony od rana , nie boli mnie tak bania . tylko sie często wyłańczam , nie wiem co jest grane . a prawka to nie mogłem zdać wcale zdawałem dużo razy i nic , to chyba przez to że jestem chory . co o tym sądzicie , nie kontaktuje tak jak powinnem , czy powiedzieć lekarzowi o tym ? odp jeśli ktoś ma pojęcie ! bo ja sie tak za bardzo nie znam na tym co mi jest . pozdrawiam wszystkich na forum nala ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze Karolu że trafiłeś w końcu na dobrego lekarza. Ja tez swego czasu musiałam trochę się podleczyć, a że nie znałam żadnego to poszłam do psychiatry o którym słyszałam,. Okazało się że to były alkoholik który leczy alkoholików. Posłuchał co miałam do powiedzenia i dał mi recepty . Po wykupieniu i zażyciu tych leków myślałam że umrę. Przeraźliwe bóle głowy ,wymioty, drgawki . Straszne . Nigdy więcej do niego nie poszłam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...