Skocz do zawartości

Wyjaśnienie na prośbę moderatora


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
6 minut temu, INEZ napisał:

proszę o decyzję czy zostaje na forum czy nie

Decyzję o powrocie podjęliśmy wiele miesięcy temu. Obecnie konto Inez ma u nas czystą kartkę (brak punktów karnych), bez względu na przeszłość. 

Pozdrawiamy

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, violka napisał:

Moja pamięć ma się bardzo dobrze, niestety  .

Możesz wyjaśnić jeszcze , jak  osoba , która pisze , że czuje się ignorowana na forum , może w takich bezemocjanalnych zabawach jak skojarzenia , czy inne państwa miasta , notorycznie pomijać posty innego użytkownika forum . Ta osoba jest ignorowana , czy ignoruje ? Jest atakowana , czy atakuje ? 

Stań przed lustrem i porozmawiaj szczerze sama ze sobą 

Zaraz Ci to wyjaśnie bo ta osoba przeczytała,że próbuje być miła a i tak ją Wszyscy ignorują po za tym to co się odezwałam do tej niby ignorowanej osoby to był zaraz problem ,że się jej czepiam.To co lepsze ignorowanie czy wieczne ataki ?

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Moderator napisał:

Decyzję o powrocie podjęliśmy wiele miesięcy temu. Obecnie konto Inez ma u nas czystą kartkę (brak punktów karnych), bez względu na przeszłość. 

Pozdrawiamy

:hura:Pozdrawiam Wszystkich nie w cudzysłowie :cmok:

Zakopałam "topór wojenny "

Mam prośbę czy @Radek50

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, INEZ napisał:

Zaraz Ci to wyjaśnie bo ta osoba przeczytała,że próbuje być miła a i tak ją Wszyscy ignorują po za tym to co się odezwałam do tej niby ignorowanej osoby to był zaraz problem ,że się jej czepiam.To co lepsze ignorowanie czy wieczne ataki ?

Pokaż cytaty z tym wiecznym atakowaniem  Twojej osoby . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Maria Jolanta napisał:

Ok. Jak Inez chce zostać to zostanie. Ale postaram się ignorować jej obecność. To jedyne co mogę zrobić bo nie zapominam tego złego co zrobiła poprzednim razem. 

Dla własnego zdrowia psychicznego robię tak od dawna .  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
4 godziny temu, INEZ napisał:

Poprosiłam moderatora o reakcję w sprawie próby szantażowania mnie bo sama nie mogłam sobie dać rady a nie chciałam zgłaszać sprawy na policje

 

4 godziny temu, INEZ napisał:

Jeszcze dzisiaj zgłaszam sprawę na policję za rozsyłanie moich zdjęć bez mojej zgody oraz za próby szantażu i uporczywe nękanie mnie przez @Radek50 .Do tej pory tego nie zrobiłam bo myślałam,że ta osoba się opamięta i nie posunie się do czegoś takiego i muszę to napisać chociaż teraz nie ma już znaczenia bo ta osoba była mi kiedyś bardzo bliska.

 

12 minut temu, INEZ napisał:

No wie moderator co:szept: jakby tak te karne punkty na pół podzielić nam po równo ja będę miała 5 i on 5 ?

Inez, czy mam rozumieć, że się nic nie stało? Że otrzymane wiadomości nie są już "szantażem i nękaniem"? Nie żartujcie z moderacji i raportów. @Radek50 za przesłane wiadomości już na to forum nie wróci (kara punktowa to za mało). Ustalmy, że każdy kto wyleci z forum od dzisiaj, nie będzie miał już powrotu. Będzie czytelnie i sprawiedliwie, bez względu na historię konta. Pozdrawiamy!

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, INEZ napisał:

Stach ma wielkie oczy mnie przerażała zawsze Twoja zawziętość ale chyba się przyzwyczaiłam :)

Nie myl szczerości z zawziętością . Byłam cicho wiele miesięcy . Już niejednokrotnie pisałam na tym forum , że w życiu najbardziej irytuje mnie chamstwo i hipokryzja . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Moderator napisał:

 

 

Inez, czy mam rozumieć, że się nic nie stało? Że otrzymane wiadomości nie są już "szantażem i nękaniem"? Nie żartujcie z moderacji i raportów. @Radek50 za przesłane wiadomości już na to forum nie wróci (kara punktowa to za mało). Ustalmy, że każdy kto wyleci z forum od dzisiaj, nie będzie miał już powrotu. Będzie czytelnie i sprawiedliwie, bez względu na historię konta. Pozdrawiamy!

Czasami głupia bezpodstawna zazdrość rozum człowiekowi odbierze :(

Trudno akceptuję tą decyzję :smutek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Kochani, zamykamy temat. Wszystko jest jasne. Wprowadzimy jeszcze temat Rozmowy przy wódce i wyjmiemy go spod prawa :))))) Ale by się działo :)

Temat uważam za wyczerpany. 

Miłego dnia!!! Pamiętajcie, że świat zbudowany jest na przeciwieństwach i tylko dlatego jest taki piękny. A Wy Opiekunki sprawiacie, że jest jeszcze piękniejszy!!!!

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...