Skocz do zawartości

Poskarżyjki.


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

34 minut temu, Blondi napisał:

Poskarżę się w święta, co chcę wstawic z telefonu -obraz  z jajeczkami ,to :przekleństwa: za wielki:grzmotnąć: o filmie nie wspomnę,no jestem analfabeta telefonicznaxd a len siedzi we mnie aby w ustawieniach zmienic,:(

Może jaja za wielkie i dlatego ? :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i trafil mnie !!!

sosna!

Rozmawilam z zastepczynia nr1, ona juz kilka razy mnie zastepowala.

Dziewczyna z doskonalym, (germanistka) zeby nie bylo niemieckim.

slabym punktem mojej pdp jest trawnik.Koszenie.

Pucfrauka ,ktora to robi od zawsze ,jest na dlugim urlopie.

Ja  zaciekle nie daje sie namowic, babka zwykle zaczyna ogolnie ,,och jak trawa szybko rosnie,,

potem ,,trzeba kosic,,

A potem juz personalnie do mnie czy bym nie skosila

nastepnie naleganie co pol godziny,

Wiec dzwonie i mowie, zeby dziewczyna nie brala sie za to.

A ona,ze ciezko bedzie, bo ona przy pierwszym pobycie, juz KOSILA!!!:przekleństwa::mur:

 

Wiec jak teraz odmowic?

Zatkalo mnie!!!

A ona,ze skosic moze skosi, ale nie bedzie grabic .bo ja plecy bola!

No bo jak teraz odmowic?

Nie potrafi powiedziec NIE.

No wlasnie!

Pisze to ku przestrodze tych, ktore maja zamiar to zrobic.

Dziewczyny ,pomyslcie o tych, ktore przyjada na wasze miejsce!

Jesli was prosza ,,stale,, opiekunki,, nie pieczemy, nie robimy masazy, konfitur ,nie kosimy, nie uprawiamy roli, to trzymajcie sie tego!!!

Dasz palec. za chwile zazadaja calej reki!!!

Nie zabagniajcie szteli!

Wy wyfruniecie, a ,,stala,, po powrocie bedzie miec pod gorke.

 

Edytowane przez sayonara 52
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sayonara 52 myślę, że to "głos wołającego na puszczy"!   Możesz usłyszeć: bo lubię w ziemi pogrzebać albo z nudów porobiłam w ogrodzie i tym podobne bzdety. 

Nie chcę nikogo urazić-żeby była jasność!  Tu chodzi o ZASADĘ. Potem czytamy o problemach:a to z obrabianiem "hektarów" a to z wypiekami czy gotowaniem a nawet praniem dla całej famuły. 

Jakoś tak dziwnie się dzieje, że najczęściej Polak Polakowi na obczyźnie wilkiem jest:słabo:

 

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BabaJagusia wszystko ma swoje granice . Nigdy w życiu nie kosiłam i kosić nie będę . Znam się trochę na roślinach , ale zawsze twierdzę , że nie odróżniam chwastów od kwiatków ...choć nieraz kusiło , żeby wyskubać z ziemi jakiegoś chwaściora to udawałam , że na tym się nie znam . Miałam propozycję od opiekunki , żeby raz na dwa tygodnie skosić trawę , ale powiedziałam otwarcie , że ja tego robić nie będę ....a guzik mnie obchodziło , że " to żadna sztuka , że dziecko potrafi " .Co do pieczenia ciast ...piekłam ciasta , bo piekły moje poprzedniczki a to , że one innych jak jakieś " ucierane " tylko potrafiły a ja piekłam inne , bo te ucierane mi nie podchodzą ...to już inna bajka . Kiedyś , zmienniczka ( u profesorowej w G. ) , gdy przyjechała na naszą wymianę została poczęstowana przeze mnie " zaoszczędzonym " specjalnie na jej powitanie ciastem . Ta czipa z pretensją w głosie powiedziała mi , że owszem ona piekła ciasta , ale takie zwykłe ...tiaa ...odpowiedziałam tylko " a taka to różnica , że ktoś powie tu leży g......no ...a drugi , że nieprawda , bo jest nas....ne ! " ...Nie mówię , że u wszystkich , ale powiem wam dziewczyny , że bardzo często tak się zdarza , że poprzedniczka robi , nadskakuje , włazi w doopę i to bez mydła a wystarczy , że zobaczy coś , że ta druga potrafi tak samo ...czasem lepiej i już są pretensje ...Ostatni , świeży przykład : " niech cię ręka boska broni robić coś w kwiatkach , czy na tyłach domu w ogródku ! " ....moja odpowiedź - nawet palcem nie kiwnę , ale przed domem widać świeżo obrobione ? ....zmienniczka : " a ...bo jak Katieńka była w szpitalu to miałam wyrzuty sumienia , że za darmo mi kasa wpada " ....ostatnie wspólne wyjście do ogrodu :" czasami tutaj nic nie ruszaj ...niech cię ręka boska broni ....jak przyjadę na wymianę to te róże będę musiała podwiązać , bo te luje babci nie zrobią ! " 

To tylko taki zwykły przykład . Mogłabym wam godzinami inne ...z innych miejsc przykłady opisywać . Zbrzydło by wam czytanie :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Baśka powtarzająca się czy te tzw. "robotne nad wyraz" nie potrafią np. czytać, filmy oglądać czy zwyczajnie "pierdzieć w stołek"?! Jakieś robienie na drutach czy inne szydełka? Nie! One muszą się wykazać:słabo:. Właśnie rozmawiałam z koleżanką i... powiem tylko:ja pierdzielę:szok:

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, BabaJagusia napisał:

@Baśka powtarzająca się czy te tzw. "robotne nad wyraz" nie potrafią np. czytać, filmy oglądać czy zwyczajnie "pierdzieć w stołek"?! Jakieś robienie na drutach czy inne szydełka? Nie! One muszą się wykazać:słabo:. Właśnie rozmawiałam z koleżanką i... powiem tylko:ja pierdzielę:szok:

Samo życie maleńka   :szydera:Albo : opiekunka oszczędna , gospodarna , tygodniami z babcią/dziadkiem jada skromnie , półgotowce , gotowce a na przyjazd , wizytację rodziny ...szał ! Wszystko świeżutkie , dopracowane na tip top i nie dość , że na stół zapodane niecodzienne pyszności to zapakowywane na wynos , bo " my tego nie zjemy ...a tam u ciebie synuś , ciotka , wujek to i nie będzie zmarnowane " ...Można ?:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałam koleżankę,zmienialysmy się z nią.Ja od piątku ,od 18.oo do niedzieli do 20.oo.Kaśka caly tydzień.Któregoś dnia syn naszych pdp (małżeństwo) powiedzial do Kaśki,żeby sok z pomarańczy mu zrobiła.A ona na to "może jeszcze skoczyć i te pomarańcze kupic?".

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, BabaJagusia napisał:

@Baśka powtarzająca się czy te tzw. "robotne nad wyraz" nie potrafią np. czytać, filmy oglądać czy zwyczajnie "pierdzieć w stołek"?! Jakieś robienie na drutach czy inne szydełka? Nie! One muszą się wykazać:słabo:. Właśnie rozmawiałam z koleżanką i... powiem tylko:ja pierdzielę:szok:

Ja jestem z tych od pierdzenia w stołek :szydera: Czasy wykazywania się, czyli słabej komunikacji werbalnej i niewerbalnej, minęły bezpowrotnie :haha:Nauka płynie z tego taka...uczcie się ludzie języka, to popierdzicie w stołek i będziecie asertywni w obcej mowie :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, BabaJagusia napisał:

@Baśka powtarzająca się czy te tzw. "robotne nad wyraz" nie potrafią np. czytać, filmy oglądać czy zwyczajnie "pierdzieć w stołek"?! Jakieś robienie na drutach czy inne szydełka? Nie! One muszą się wykazać:słabo:. Właśnie rozmawiałam z koleżanką i... powiem tylko:ja pierdzielę:szok:

@BabaJagusia na jednej szteli,zmienialam opiekunke, ktorej internet nie byl potrzebny,

wozila(byla znad morza) ,,swieze ryby,

Robila babce wszystkie pazury, wyrywala wloski z brody itp.

Za usluge dostawala 10 ojro.

Za  to niemieckich slow znala moze 20....

Jak zapytalam,dlaczego nie wywalczyla internetu, powiedziala ,ze jej niepotrzebny!

A ja malo nie oszalam,nie majac netu, ksiazek, gazet na tym tym zadupiu.

Glupia bylam,bo trzeba bylo po 2 tygodniach obiecanek po prostu zjechac.

Jako,ze agencja obiecala,ze internet BEDZIE .

Ale,coz uczymy sie  na wlasnych bledach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Mirelka1965 napisał:

Ja jestem z tych od pierdzenia w stołek :szydera: Czasy wykazywania się, czyli słabej komunikacji werbalnej i niewerbalnej, minęły bezpowrotnie :haha:Nauka płynie z tego taka...uczcie się ludzie języka, to popierdzicie w stołek i będziecie asertywni w obcej mowie :haha:

@Mirelka1965blogoslawie cie do 7 pokolenia,za te slowa!

Madrego to i przyjemnie posluchac!:cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Basiaim napisał:

Też wrzucę kamyczek.

 

Stałą jeszcze nie jestem, bo dopiero drugi raz w tym miejscu. Ale byłam pierwsza, zastępczyni tylko na krótki mój urlop (2 tygodnie).

Pisałam Wam tutaj, co to za kobieta (z ADHD).

Fakt, że nudno tu- zadupie i mało pracy, pdp samoobsługowy. Ale, jak się chce, to znajdzie się zajęcie. Można wychodzić, ile dusza zapragnie, można książki poczytać itp..itd...

NIE, zmienniczka na roboty przyjechała! WSZYSTKIE okna pomyła, a dom ogromny. Piwnice błyszczą, podłogi tam czystsze niż ja mam w domu, w kuchni ;) :haha:

Nad trawnikiem (3000 m2)  ubolewała, że pokosić nie może, od tego syn jest. Oczka wodne tak wyczyściła, że całą gospodarkę tam zaburzyła.

Przemeblowania (!) , bo nie wszystko jej się tu podobało. W szafach stare klamoty uporządkowane, w piwnicach nawet brała się za "końskie" rzeczy córki pdp, tylko ta ją pogoniła.

I była tu TYLKO 2 tygodnie.

 

Na szczęście, pdp z tych normalnych, co takich rewolucji nie trawi i już jej tu nie chce.

@Basiaimto nie byla opiekunka, to byl CYBORG:grzmotnąć:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ewamarchewa napisał:

I żeby nie było, że się podlizuję, bo wracać tu nie mam zamiaru. Zresztą po dzisiejszej "wpadce" to pewnie i oni mnie nie zechcą :hura:

A po tym wymyciu okna powiedzą, bardzo chcemy jeszcze.

Jak pani przyjedzie po urlopie to umyje pani resztęxd

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, geronimo napisał:

A po tym wymyciu okna powiedzą, bardzo chcemy jeszcze.

Jak pani przyjedzie po urlopie to umyje pani resztęxd

No no, jutro przyjeżdża kierowniczka szteli vel królowa miejscówki. To jej opinia będzie decydująca, czy będę miała tu okazję jeszcze zagościć plus oczywiście opinia babcinego synka-magazynka. 

A tak a propos, to lubię zmieniać miejsca. Nie marzy mi się stałe miejsce pracy. No, chyba, żebym trafiła na takie "moje".

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, ewamarchewa napisał:

I żeby nie było, że się podlizuję, bo wracać tu nie mam zamiaru. Zresztą po dzisiejszej "wpadce" to pewnie i oni mnie nie zechcą :hura:

Po jakiej wpadce , :szydera: w ciąży jesteś?:szydera:  niech kierowniczka adresu wraca i kierownikuje sobie dalej, a ty wypad na nowe ,

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...