Skocz do zawartości

Poskarżyjki.


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, sayonara 52 napisał:

@ewamarchewamatko kochana @Maria Jolantaza maz wyszla????:kopara:

No patrz pani ...przez ten zasrany , wczorajszy dzień też w temacie nie byłam ! A to świntucha jedna z tej @Maria Jolanta ...nawet słówkiem nie kwiknęła , że się za mąż wydaje ! :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Baśka powtarzająca się napisał:

No patrz pani ...przez ten zasrany , wczorajszy dzień też w temacie nie byłam ! A to świntucha jedna z tej @Maria Jolanta ...nawet słówkiem nie kwiknęła , że się za mąż wydaje ! :haha:

No...a byśmy poszalały...potańcowały...popiły :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, BabaJagusia napisał:

... czemu nie chciało mi się uczyć:$, skończyć medycynę i kosiłabym kasiorkę jak tra, la, la:kawa2:. Tylko pewnie ćwiczeń w prosektorium nie dałabym rady zaliczyć:haha:. Czekajcie....... Na co to ja miałam się poskarżyć? A już wiem : na swoje matołectwo:szydera:

Łączę się z tobą w bólu :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja musiałam następne buty kupić, bo moje śliczne butki, kupione za ciężkie pieniądze w Monachium zrobiły mi wielki krater na pięcie. Dziś się lansowałam po Aachen w łapciach filcowych wyszywanych w góralskie wzory. 

Wlazlam do ichniego szmateksu, a tam używane buty 100-200 euro. Ponoć jakieś dizajnerskie. Poszłam dalej (wszystko w pantoflach), a tam same ą, ę sklepy. Znalazłam Deichmann i zakupiłam za nastepną stówkę Crocs i jakieś Bench. Chłop mi powie, że mnie to taniej w domu siedzieć .

A teraz słuchamy z podopieczną koncertu. Bo wg dzieciątek to ważniejsze niż leczenie. Szpital szpitalem, ale kulturalnie ma być.

Następne miejsce pracy będzie na wsi, a pytać będę jak daleko od domu do obory. Jasniepaństwa mam już po kokardy.

Na zdjęciu moja"stylizacja". Tylko patrzeć jak podchwycą szafiarki .

IMG_20191213_082848-750x1000.jpg

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, BabaJagusia napisał:

@aniao Ty się tak nie rwij na wichurę, przerabiałam i chwacit;). Chyba, że będzie choć jeden sklep spożywczy.   Buciorki to masz..... zacne. Takie więcej folkowe. To i tak lepsze niż moje sandały w Alpach, marco:haha:wą porą. 

Śliczne buciki ma @aniao :tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BabaJagusia @Baśka powtarzająca się ja naprawdę dziś do szpitala w tych butach pojechałam i to wcale nie dlatego, że innych nie posiadam. Mam dwie pary kozaków ze sobą. Jedne eleganciejsze i sportowe. Ale moja pięta nie pozwala nic ubrać. Dziś kupiłam takie a'la eskimoski za całe 60 ojraskow i Crocs na wszelki wypadek. Obkupiona jestem, a noga boli. 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi wróbel zalał auto...dosłownie pooooocieklo po nogach mimo windlO.oa...pranie zatem mnie czeka ale to dopiero w niedzielę...niech cuchnie...może wywietrzeje...jutro córka z wizytą ma wpaść...może zajarzy że coś nie teges w aucie

Znów wiedziała lepiej ta wrobelka...potem się krygowala...Ale kompletnie nie wiem jak tego dokonała mając suchy plaszczyk:o...hmmm...

 

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ewamarchewa napisał:

skoro do tej pory nie zdementowała naszych przypuszczeń, to???... 

...i tak rodzą się plotki :szydera:

Wszystko możliwe , że wydała się za męża jakiegoś  , tylko milczy , żebyśmy nie wpakowali się na wesele ....na krzywy ryj :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Wszystko możliwe , że wydała się za męża jakiegoś  , tylko milczy , żebyśmy nie wpakowali się na wesele ....na krzywy ryj :szydera:

Albo szczęśliwego Pana Młodego ukrywa...coby się harpie nie zleciały dla jego przecudnej urody...o innych zaletach nie wspomnę :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No. To i ja się poskarżę, w końcu skarżenie się jest mocną stroną mojej natury :p.

Wczoraj rano PDP kazała mi suszyć w łazience mokre podpaski i pieluchomajty, bo drogie to trzeba oszczędzać. Zgodziłam się, nawet zaproponowałam, aby sama poszła i sprawdziła jak się suszą :szydera:. Tak było zgodnie, przyjemnie. A dziś znów qrde niewypał. Powiedziałam, że powinna minimum 3 razy dziennie siadać na pipi-stuhl, skoro chce oszczędzać podpaski. Wpadła prawie w furię i obrażona do wieczora. Nie chce mojej pomocy, nie chce mnie tutaj widzieć, etc. Ech... Ewka, Ewka trzymaj ty jęzor za zębami, po kiego gwinta dyskutujesz z Brunhildą. A jeszcze ciekawostka: PDP stale mówi, że mnie nie rozumie, dlaczegoż to losie przekorny zrozumiała mnie dzisiaj? Ech, życie...

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ewamarchewa napisał:

No. To i ja się poskarżę, w końcu skarżenie się jest mocną stroną mojej natury :p.

Wczoraj rano PDP kazała mi suszyć w łazience mokre podpaski i pieluchomajty, bo drogie to trzeba oszczędzać. Zgodziłam się, nawet zaproponowałam, aby sama poszła i sprawdziła jak się suszą :szydera:. Tak było zgodnie, przyjemnie. A dziś znów qrde niewypał. Powiedziałam, że powinna minimum 3 razy dziennie siadać na pipi-stuhl, skoro chce oszczędzać podpaski. Wpadła prawie w furię i obrażona do wieczora. Nie chce mojej pomocy, nie chce mnie tutaj widzieć, etc. Ech... Ewka, Ewka trzymaj ty jęzor za zębami, po kiego gwinta dyskutujesz z Brunhildą. A jeszcze ciekawostka: PDP stale mówi, że mnie nie rozumie, dlaczegoż to losie przekorny zrozumiała mnie dzisiaj? Ech, życie...

Daj Brunhildzie lapka w łapki...niech też się poskarży :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ewamarchewa napisał:

No. To i ja się poskarżę, w końcu skarżenie się jest mocną stroną mojej natury :p.

Wczoraj rano PDP kazała mi suszyć w łazience mokre podpaski i pieluchomajty, bo drogie to trzeba oszczędzać. Zgodziłam się, nawet zaproponowałam, aby sama poszła i sprawdziła jak się suszą :szydera:. Tak było zgodnie, przyjemnie. A dziś znów qrde niewypał. Powiedziałam, że powinna minimum 3 razy dziennie siadać na pipi-stuhl, skoro chce oszczędzać podpaski. Wpadła prawie w furię i obrażona do wieczora. Nie chce mojej pomocy, nie chce mnie tutaj widzieć, etc. Ech... Ewka, Ewka trzymaj ty jęzor za zębami, po kiego gwinta dyskutujesz z Brunhildą. A jeszcze ciekawostka: PDP stale mówi, że mnie nie rozumie, dlaczegoż to losie przekorny zrozumiała mnie dzisiaj? Ech, życie...

Ewka ....bo zaraz ja będę musiała pożyczyć podpaski ( świeżej ! ) od Jadzi ....łazienkę z kibelkiem mam piętro wyżej :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...