Skocz do zawartości

Poskarżyjki.


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@foczka63 Toz ja mowie, ze szkodliwe.

Ale jak ta partaczka od paznokci jej wmowila :mur:

Niech bedzie,ze nie chce , nie jestem dla niej autorytetem.

Na wszelki wypadek naskarzylam do corki PDP (ona zawsze moja strone trzyma)

A na slowa o wyrywaniu wloskow, corka powiedziala,ze to jest ,,ekelhaft,,

i mam podac Pdp..

maszynke do golenia:oklaski:

Nastepnym razem mam poprosic PDP o nr telefonu do pani fizjo i pedolog.

Zamowic wizyte.

Niech ja masuja i robia masaz stop.

Ot co!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, BabaJagusia napisał:

...od rana czekam na kuriera.Chyba z tego Wałbrzycha idzie na piechotę:słabo:,no tak-dzisiaj 13. Wiem,wiem-"zabombony" jakieś :)

Oooo.....ja tez czekam na kuriera :d i też od rana....I nie wiem kiedy dotrze a o 15.00 muszę wyjść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, BabaJagusia napisał:

...od rana czekam na kuriera.Chyba z tego Wałbrzycha idzie na piechotę:słabo:,no tak-dzisiaj 13. Wiem,wiem-"zabombony" jakieś :)

 

2 godziny temu, awe59 napisał:

Oooo.....ja tez czekam na kuriera :d i też od rana....I nie wiem kiedy dotrze a o 15.00 muszę wyjść.

Na tego samego czekacie? :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poskarżam się na Pdp,że oblizuje noże i potem z całego opakowania tym nożem dalej coś smaruje.No żesz walka z wiatrakami .Wszystkie tak robią.Tylko duży kubek serka czy czegoś do chleba na raz dla mnie póki babcia się do niego nie dobierze.tzn nie obliże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Teresadd napisał:

Poskarżam się na Pdp,że oblizuje noże i potem z całego opakowania tym nożem dalej coś smaruje.No żesz walka z wiatrakami .Wszystkie tak robią.Tylko duży kubek serka czy czegoś do chleba na raz dla mnie póki babcia się do niego nie dobierze.tzn nie obliże.

:szydera: dlatego dla siebie kupuję inne rzeczy . Mam nietolerancje laktozy i grzecznie odmawiam tych polizanych smakołyków :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Teresadd Kulka to samo robi,inne PDP też tak robiły.Co ciekawe PDP mężczyźnie oblizanym raz nożem nie gmerali w pojemniczkach z pasztetem czy sałatką.Albo kupuje sobie oddzielnie albo świeże przekąłdam do miseczki i z niej jem.Po mnie Kulka nie ruszy:)Chyba się brzydzi,hi hi hi

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, violka napisał:

:szydera: dlatego dla siebie kupuję inne rzeczy . Mam nietolerancje laktozy i grzecznie odmawiam tych polizanych smakołyków :haha:

Kasieńka robi to samo, tylko z widelcem albo łyżeczką. Wyjada coś albo nakłada sobie, oblizuje i znów widelec/łyżeczkę do pojemniczka po kolejną porcyjkę. Dlatego "nie lubię" różnych sałatek, śledzików itp. :haha:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Maria Jolanta napisał:

Kasieńka robi to samo, tylko z widelcem albo łyżeczką. Wyjada coś albo nakłada sobie, oblizuje i znów widelec/łyżeczkę do pojemniczka po kolejną porcyjkę. Dlatego "nie lubię" różnych sałatek, śledzików itp. :haha:

Sałatki i inne pierdety , od razu nakładam na osobne talerzyki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, foczka63 napisał:

@Teresadd Kulka to samo robi,inne PDP też tak robiły.Co ciekawe PDP mężczyźnie oblizanym raz nożem nie gmerali w pojemniczkach z pasztetem czy sałatką.Albo kupuje sobie oddzielnie albo świeże przekąłdam do miseczki i z niej jem.Po mnie Kulka nie ruszy:)Chyba się brzydzi,hi hi hi

Kulka nie buszowała po lodówce,a ta potrafi o 12 w nocy iść sobie kanapkę zrobić.I tak gmerze chyba we wszystkim.Dochodzenie rano robię ,ale czasami ciężko wyczuć.Może to głupie ,ale na balkonie w nocy  trzymam to co dla mnie..Babcia choruje na obturacyjne zapalenie płuc i jakoś nie mam ochoty się od niej zarazić.Zresztą nie ma o czym mówić.A walczyć z nią nię będę ,bo to walka z wiatrakami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Teresadd napisał:

Poskarżam się na Pdp,że oblizuje noże i potem z całego opakowania tym nożem dalej coś smaruje.No żesz walka z wiatrakami .Wszystkie tak robią.Tylko duży kubek serka czy czegoś do chleba na raz dla mnie póki babcia się do niego nie dobierze.tzn nie obliże.

Gdzie tylko moge wkladam lyzeczke (gdy zmywarka zmywa), ale i tak bywa, ze demencyjne pdp zapominaja jej uzyc, albo uzywaja noza.Czasem jednak skutkuje. 

W oslupienie wprawila mnie  pdp, ktora  lyzeczka karmila psa a potem dalej nia jadla dziubiac w naszym wspolnym pojemniku.

Dlatego salatek nie jem.

Edytowane przez hawana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś mi mąż pdp (niby fit) wrzucił do mojego kubka z herbatą swoje zęby :szydera: Jak mi ruszyło wyobraźnię to już nie miałam z czego się napić, a on miał taki zwyczaj pierdzielnąc do kubka (jakiegokolwiek) swoją protezę :szok: Po nocy, z latarką latałam po szopach ogrodowych i szukałam czegos z czego bym mogła pić... Oni mieli tam takie naczynia ogrodowe . Ale i tak na wszelki wypadek to co znalazłam wygotowałam :szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Teresadd Moja oblizywala lyzeczka, ktora podawalam,aby marmolade,, nia nakladala.

Za kazdym razem,kiedy tryumfalnie mowilam ,,oblizana,,wypierala sie ;))

Teraz mam oddzielna marmolade,taka ktorej ona nie lubi,

A dla zmienniczki kupilam i zostawialam nowe, nie lizane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...