Skocz do zawartości

Poskarżyjki.


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Teresadd napisał:

@Mycha gdyby nie te zakupy ,to byłby idealnie.No ,ale nie można mieć wszystkiego.Pierwszy raz takie szczęście mnie spotkało.Po trzech tygodniach kupiła mi sałatę lodową.:lanie: .

Śmiać się,czy płakać.

Raz mi się tak trafiło że nie robiłam zakupów tylko mąż podopiecznej. Dwa tygodnie prosiłam o marchewkę zanim przyniósł opakowanie 0,5 kg ze złośliwym komentarzem że się zepsuje bo za dużo. A za kilka dni musiał kupić następne. :haha:Za to chleb pakowany kupował od razu kilka opakowań i jedliśmy wiecznie stary chleb. Na obiady mrożonki lub gotowce ale na szczęście śniadania i kolacje były normalne. Ale nigdy bym tam nie wróciła !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, asna napisał:

Na mojej pierwszej szteli, jak przyjechała druga córka PDP (bo były dwie: jedna mieszkała bliżej i była bezproblemowa, a druga dojeżdżała na weekendy z sąsiedniego landu), to zrobiła awanturę o to, że przypaliłem trochę jajka i to jest 0,25 € verschwendet! Wyjąłem z kabzi złotówkę, powiedziałem, że to około 1/4 €, dałem jej i powiedziałem, że koniec tematu jajek :szydera:

Dobrze, że to była złotówka, z którą "guwno" mogą zrobić :| W Polsce takim postawieniem sprawy czulibyśmy się co najmniej zażenowani, a w Demenclandii jakbyś dał w to mi 25 centów to córuś Twojej PDP byłaby tylko usatysfakcjonowana, że odzyskała to coś zmarnował. M.in tym się od nich różnimy :| 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, NNNdanuta napisał:

Dobrze, że to była złotówka, z którą "guwno" mogą zrobić :| W Polsce takim postawieniem sprawy czulibyśmy się co najmniej zażenowani, a w Demenclandii jakbyś dał w to mi 25 centów to córuś Twojej PDP byłaby tylko usatysfakcjonowana, że odzyskała to coś zmarnował. M.in tym się od nich różnimy :| 

A wiesz, że tę złotówkę wzięła? :szydera: Ja w sumie uważam, że to była dobra inwestycja. Dałem złocisza, a jaką anegdotkę mam teraz do opowiadania :szydera:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@NNNdanuta juz chyba kiedys pisalam: mam znajoma Niemke, z Monachium, b.zamozna kobieta i z tych co maja ,,Von,, przed nazwiskiem.

Bylysmy na jakims zjezdzie i w barku skonczylo sie jedzenie ,,na goraco,, zostalo tylko troche parowek.

Kerstin zamowila i dostala jedna troche peknieta.

Zamienic nie mozna bylo, bo byly ostatnie..

Zrobila piekielna awanture,uspokoila sie,kiedy obnizono jej cene za danie o 

1!!!!!! Ojro.

Byla bardzo zadowolona.

Zenada:mur:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, asna napisał:

A wiesz, że tę złotówkę wzięła? :szydera: Ja w sumie uważam, że to była dobra inwestycja. Dałem złocisza, a jaką anegdotkę mam teraz do opowiadania :szydera:

Za złotówkę :szydera: tania anegdotka, ale powiem Ci, że chyba nie wszyscy Ci w nią wierzą :szydera: to trzeba pojeździć trochę do tej Demenclandii żeby w to uwierzyć :szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, sayonara 52 napisał:

@NNNdanuta juz chyba kiedys pisalam: mam znajoma Niemke, z Monachium, b.zamozna kobieta i z tych co maja ,,Von,, przed nazwiskiem.

Bylysmy na jakims zjezdzie i w barku skonczylo sie jedzenie ,,na goraco,, zostalo tylko troche parowek.

Kerstin zamowila i dostala jedna troche peknieta.

Zamienic nie mozna bylo, bo byly ostatnie..

Zrobila piekielna awanture,uspokoila sie,kiedy obnizono jej cene za danie o 

1!!!!!! Ojro.

Byla bardzo zadowolona.

Zenada:mur:

Na poprzedniej stelli to ze smalcem latałam do prywatnego mięsnego , boszeee, jak mi było głupio :$, był bez cebulki czy coś, a pdp życzyła sobie inny... :szydera: i tańszy o euro okazał się też smaczny :szydera:  bo zwrócili mi euro ...)))))

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doła mam.W nocy nie spałam ,głupoty mi się śniły.

Jeszcze tu Pdp pytała dlaczego nie chciałam wczoraj w czwórkę w chińczyka pograć.Chyba tamte opiekunki towarzysko z rodziną się udzielały ,bo wszyscy mnie przypraszają ,a ja wymiguję się.

Jak chcę do domu ale gdzie to jeszcze.Chyba już nie nadaję się do tej pracy.:love::rozpacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Teresadd napisał:

Doła mam.W nocy nie spałam ,głupoty mi się śniły.

Jeszcze tu Pdp pytała dlaczego nie chciałam wczoraj w czwórkę w chińczyka pograć.Chyba tamte opiekunki towarzysko z rodziną się udzielały ,bo wszyscy mnie przypraszają ,a ja wymiguję się.

Jak chcę do domu ale gdzie to jeszcze.Chyba już nie nadaję się do tej pracy.:love::rozpacz:

Powiedz, że religia ci zabrania uprawiania hazardu :haha:A tak poważnie... Wiela jeszcze mosz?

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Teresadd napisał:

Doła mam.W nocy nie spałam ,głupoty mi się śniły.

Jeszcze tu Pdp pytała dlaczego nie chciałam wczoraj w czwórkę w chińczyka pograć.Chyba tamte opiekunki towarzysko z rodziną się udzielały ,bo wszyscy mnie przypraszają ,a ja wymiguję się.

Jak chcę do domu ale gdzie to jeszcze.Chyba już nie nadaję się do tej pracy.:love::rozpacz:

Ja tez wczoraj nie mogłam usnąć....przewracalam się z boku na bok....glowa nabita różnymi myślami aż mi chyba czacha dymiła....nie mam doła a wprost przeciwnie.....fruwam w powietrzu bo wyjazd za dwa dni do domu.....ale coraz czesciej tez mam takie mysli, ze juz sie wypaliłam w tej pracy. 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Teresadd napisał:

Doła mam.W nocy nie spałam ,głupoty mi się śniły.

Jeszcze tu Pdp pytała dlaczego nie chciałam wczoraj w czwórkę w chińczyka pograć.Chyba tamte opiekunki towarzysko z rodziną się udzielały ,bo wszyscy mnie przypraszają ,a ja wymiguję się.

Jak chcę do domu ale gdzie to jeszcze.Chyba już nie nadaję się do tej pracy.:love::rozpacz:

Ja też mam,,:przekleństwa:  ,, ale pomyśl sobie,,że jesteś silna dziewczynka, że niedługo opuscisz ten chytry dom, tą rodzinkę, i pomyśl o prezentach ,,wskakuj w internet i szukaj fajnych rzeczy,ale szukaj czegoś innego,,przeglądaj ciuchy i kupuj,,olać rodzinkę i Chinczyka,,nie ma co beczeć,,albo trochę pobecz to ulży,,dobre siły samopoczucia nadchodzą do Ciebie,,,:święty: nie jesteś sama ,,tysiące z nas ma doły i dołki i dołeczki,,ale wyciągamy się z nich,,

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Teresadd napisał:

Doła mam.W nocy nie spałam ,głupoty mi się śniły.

Jeszcze tu Pdp pytała dlaczego nie chciałam wczoraj w czwórkę w chińczyka pograć.Chyba tamte opiekunki towarzysko z rodziną się udzielały ,bo wszyscy mnie przypraszają ,a ja wymiguję się.

Jak chcę do domu ale gdzie to jeszcze.Chyba już nie nadaję się do tej pracy.:love::rozpacz:

Nie gadaj głupot >:( Nadajesz się , tylko masz ostatnio pecha do Steli . Rok zbliża się ku końcowi , następny będzie lepszy .

Moja zmienniczka ze Słowacji , też doprowadziła mnie do szału . Z pieniędzy na jedzenie , kupiła ekspres do kawy , dla babci sweterek i inne duperele , których nie potrzebowała . Na pauzie chodziła z Anielicą do jej siostry , czego już dawno nie praktykowałam , tym bardziej w tym czasie . Nie wiem co stało się z patelnią teflonową . Pewnie ją wyrzuciła , że niby niezdrowa . Teraz smażę mięso na starym gracie i wszystko przywiera . Wypastowała wszystkie szafy i rzeczy ze stali nierdzewnej . Wszystko świeci , że hej , a mnie teraz alergia wykańcza . Na moje pytanie , kiedy babcia ma termin u Fusspflege , odpowiedziała , że nie ma , bo ona takie rzeczy robi sama , przy czym Anielica paznokcie u dłoni miała tak długie , że nie mam pojęcia jak podcierała sobie tyłek . Mogłabym tak klepać jeszcze bez końca >:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

@violka toż to nie idzie ogarnąc,,na pauzie? spacerek a nie pauza? litości,,:przekleństwa:

Poprzednia też chodziła na pauzie . Obie  nie potrzebowały przerwy i obie zjeżdżały stąd wykończone , a to  jest niespotykanie spokojne miejsce . Ludzie lubią sobie komplikować życie :mur:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Teresadd napisał:

Muszę zaraz po obiedzie wyjść i naładować akumulatory.Nie oglądać głupich filmów w internecie.I coś na uspokojenie wziąć ,bo mnie aż w gardle dusi.

Tereska....odbijemy sobie wszystko w zlotych tarasach w grudniu....oby do grudnia :cmok:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, violka napisał:

Nie gadaj głupot >:( Nadajesz się , tylko masz ostatnio pecha do Steli . Rok zbliża się ku końcowi , następny będzie lepszy .

Moja zmienniczka ze Słowacji , też doprowadziła mnie do szału . Z pieniędzy na jedzenie , kupiła ekspres do kawy , dla babci sweterek i inne duperele , których nie potrzebowała . Na pauzie chodziła z Anielicą do jej siostry , czego już dawno nie praktykowałam , tym bardziej w tym czasie . Nie wiem co stało się z patelnią teflonową . Pewnie ją wyrzuciła , że niby niezdrowa . Teraz smażę mięso na starym gracie i wszystko przywiera . Wypastowała wszystkie szafy i rzeczy ze stali nierdzewnej . Wszystko świeci , że hej , a mnie teraz alergia wykańcza . Na moje pytanie , kiedy babcia ma termin u Fusspflege , odpowiedziała , że nie ma , bo ona takie rzeczy robi sama , przy czym Anielica paznokcie u dłoni miała tak długie , że nie mam pojęcia jak podcierała sobie tyłek . Mogłabym tak klepać jeszcze bez końca >:(

Zawsze mowilam, że nadgorliwosc jest gorsza od faszyzmu  :szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...