Skocz do zawartości

Praca Opiekunek


Gość Ewa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chce powiedziec ze my Polki z jednej strony mamy szczescie a z drugiej za basta prace nie jestesmy Doceniane w Szwarcari Tak a w Niemczech NIE prace dostajemy od Agencji Ale wieksza Czesc naszych miejsc pracy w ktorych pierwsze raz rozpoczynamy Sa stawiane przeszkody o ktorych my nie mamy informacji a tez Jezeli w w umowie ze beda z Mami w kontakcie To nie jest zupelnie do konca jest jedna Agencja ze przyjmuja do pracy Jako opiekunka wymagania maja nie Do zrealizowania a tez zatrudniana bez uzgodnienia z Rodzinami a Jak nie dopelnidz czegos co zrywaja z Tina umowie pracy i wpisuja klamstwa o tej osobie Co u nich

Pracowalam wyplaty tez nie powiny byc Do kazdego nowego miesaca czyli 10 Po zatym godziny ktore zatrudniana masz Opiekuneki za malo praca a agencje nie powiny brac za masz ze Daily mam prace praca nasza jest To ze odbieramy sobie duzo od zycia choc Wiem ze my Same sobie jestesmy winne i jest wiele rzeczy zlych a tez naszej polki rynek i Place , prace zniszczyly godza sie za bez Cen pracowac byle miec prace agencje To wykorzystaly . Mam wiele zastrzezen

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce powiedziec ze my Polki z jednej strony mamy szczescie a z drugiej za basta prace nie jestesmy Doceniane w Szwarcari Tak a w Niemczech NIE prace dostajemy od Agencji Ale wieksza Czesc naszych miejsc pracy w ktorych pierwsze raz rozpoczynamy Sa stawiane przeszkody o ktorych my nie mamy informacji a tez Jezeli w w umowie ze beda z Mami w kontakcie To nie jest zupelnie do konca jest jedna Agencja ze przyjmuja do pracy Jako opiekunka wymagania maja nie Do zrealizowania a tez zatrudniana bez uzgodnienia z Rodzinami a Jak nie dopelnidz czegos co zrywaja z Tina umowie pracy i wpisuja klamstwa o tej osobie Co u nich

Pracowalam wyplaty tez nie powiny byc Do kazdego nowego miesaca czyli 10 Po zatym godziny ktore zatrudniana masz Opiekuneki za malo praca a agencje nie powiny brac za masz ze Daily mam prace praca nasza jest To ze odbieramy sobie duzo od zycia choc Wiem ze my Same sobie jestesmy winne i jest wiele rzeczy zlych a tez naszej polki rynek i Place , prace zniszczyly godza sie za bez Cen pracowac byle miec prace agencje To wykorzystaly . Mam wiele zastrzezen

Pozdrawiam

        kolejna trafna wypowiedż,,,,w tych wątkach przewija się jedna myśl ,mianowicie   Agencje mają w tyłku  opiekunów a tylko patrzą o swój interes  i interes rodziny..Robią z opiekunów niewolników!Pozdrawiam!

Edytowane przez adamos1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się z Tobą -Ewa!!! Masz racje -taka jest rzeczywistośc i taka prawda.Ja też mam wiele zastrzeżen -dlatego siedząc w Niemczech w pracy-codziennie się uczę języka-aby ten czas wykorzystać jak najlepiej i aby od nowego roku sama zadecydować czy zostanę z agencją czy nie,bo w/g mnie za małe pieniądze dostajemy za tą ciężką pracę  i za rozłąkę z rodziną.Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...