Skocz do zawartości

Forumowy flirt


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, violka napisał:

Ale to już nie jest flirt , tylko wyznanie miłosne :d Podczas flirtu , mogłoby być trochę ryzykownym posunięciem , bo męska część flirciarzy , po czymś takim szuka drogi do szybkiej ewakuacji  :szydera:

To proszę dajesz teraz Ty, wchodząc po schodach z nadmiarem materiału sikienki w dłoni, który daje doskonały światłocień dla jej ud...

Edytowane przez LACH
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LACH napisał:

To proszę dajesz teraz Ty, wchodząc po schodach z nadmiarem materiału sikienki w dłoni, który daje doskonały śeiatłocień dla jej ud...

Teraz , to ja idę spać , bo pomroczność ogarnia już moje zwoje mózgowe , że o oczętach nie wspomnę :tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Serenity

 

Uśmiechnąłem się gdy układała swoje piersi w miseczkach, bardzo wrrr były jej dłonie na koszuli i karku kadrowane z tyłu jegomościa a podnieciłem się cieniem lampy, gdzie było w ryj. Uwielbiam taką jazdę!!! I dać w mordę.

:hura::hura::hura:

To poflirtowałem subtelnie:szydera:

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, violka napisał:

Ale to już nie jest flirt , tylko wyznanie miłosne :d Podczas flirtu , mogłoby być trochę ryzykownym posunięciem , bo męska część flirciarzy , po czymś takim szuka drogi do szybkiej ewakuacji  :szydera:

uhm...dla mnie pojecie flirtu to szczypanie dygresja slowami ktora wprawia w pewnego rodzaju ..."drgania...wibracje"...moja proznosc...bo kazdy z nas jest prozny..nikt nie zaprzeczy....to niedokonczone niewypowiedziane wprost zaproszenie ktore pozostaje w sferze....wyobrazni....bo zaproszenie to np na kawe, na drinka, do kina...lub do lozka...pikanteria we flircie to to ze mezczyzna kobieta albo inny uklad..wiedza lub domyslaja sie ale....tak naprawde to lagodniejsza wersja gry wstepnej ktora dziala na zasadzie wszystko moze sie zdarzyc ale...nic nie musi...a nade wszystko...erotyczny watek nie jest wypowiedziany wprost...on zostaje sobie a muzom

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Joy napisał:

A tu co tak dzisiaj pusto? Został tylko zapach perfum i kawy :) Gdzie Was licho poniosło? :(Chciałam poćwiczyć ale nie ma z kim:haha:

Witam Cię piękna damo lubię jak dyskretnie  oblizujesz języczkiem swoje usta  pijąc poranną kawę a zapach Twoich perfum roznosi się po całym ogrodzie  można by go chłonąć i chłonąć całym sobą  :haha: po południu ciąg dalszy korepetycji :haha:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, violka napisał:

Ale to już nie jest flirt , tylko wyznanie miłosne :d Podczas flirtu , mogłoby być trochę ryzykownym posunięciem , bo męska część flirciarzy , po czymś takim szuka drogi do szybkiej ewakuacji  :szydera:

Byłem zwykłym chłopakiem.
Minęło już tyle lat a ja każdej pełni księżyca myślałem o Tobie i wspólnych, cudownych chwilach.
 Nie uciekałem przed Tobą do innej. To Ty zerwałaś kontakt.
Co miałem w sobie takiego, że o tym ciągle pamiętasz a nie dostrzegałaś wtedy?
...

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, INEZ napisał:

Chciałabym kiedyś  

Rozkosznie by było na Twojej poduszce zostawić swój zapach, byś wiedziała, że czule i delikatnie tuliłem Cię w moich ramionach, podróżowałem dłonią po Twoich jedwabnych kosmykach i rozkoszowałem się gorącem Twych ust.
I nie budząc Ciebie, pozostawić rano liścik na stoliku z kawą,
 z życzeniami
miłego dnia

:cmok:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, LACH napisał:

Wymarzona pogoda na przejażdżkę rowerową we dwoje.:tak2:.

Tak,...... zwiewna sukienka i te piękne chabry w łanach złotej pszenicy i. ....dwa rowery :haha:

Dobra, nie umiem tak pisać jak Wy , poetka ze mnie marna :szydera:.

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, LACH napisał:

Rozkosznie by było na Twojej poduszce zostawić swój zapach, byś wiedziała, że czule i delikatnie tuliłem Cię w moich ramionach, podróżowałem dłonią po Twoich jedwabnych kosmykach i rozkoszowałem się gorącem Twych ust.
I nie budząc Ciebie, pozostawić rano liścik na stoliku z kawą,
 z życzeniami
miłego dnia

:cmok:

Ej,hej "zakochańce" nie żebym zazdrosna była ;) co to to nie :haha:.Ale miał być flirt a tu erotyki jakieś lecą:szydera:.

Acha,tak przy okazji to @LACHu fajnie Ci w tej błękitnej koszulce :) świetnie współgra z kolorem Twoich oczu:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...