Skocz do zawartości

SZUKAM UCZCIWEJ ZMIENNICZKI


Gość Magda
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM, poszukuję zmienniczki na swoją prace do podopiecznej wiek 86lat. Podopieczna porusza się sama, do moich obowiązków należy dbanie o porządek w pomieszczeniach które używamy, ugotowanie posiłku dla mnie i podopiecznej, kontrola cukru i zmierzenie ciśnienia a także dopilnowanie leków. Szukam sumiennej, uczciwej zmienniczki na dobrą prace możemy zmieniać się co 3 miesiące. Praca legalna,  przejazd opłata rodzina (do-z). Opiekunka posiada własny pokój, dostęp do internetu. W razie pytań zapraszam do kontaktu mailowego *** Usunięto. Ogłoszenia prosimy publikować we właściwym miejscu ***. Praca w mieście Trewir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To agencja. Firma MAGDALENA WOJTOWICZ CURA24 została zarejestrowana 2014-03-01 w mieście Kraków na ul. Erazma Jerzmanowskiego 8 lok. 128. Główna działalność firmy to Działalność związana z wyszukiwaniem miejsc pracy i pozyskiwaniem pracowników (kod PKD 7810Z). Firmie został nadany NIP 6793041409 oraz REGON 123050422

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM, poszukuję zmienniczki na swoją prace do podopiecznej wiek 86lat. Podopieczna porusza się sama, do moich obowiązków należy dbanie o porządek w pomieszczeniach które używamy, ugotowanie posiłku dla mnie i podopiecznej, kontrola cukru i zmierzenie ciśnienia a także dopilnowanie leków. Szukam sumiennej, uczciwej zmienniczki na dobrą prace możemy zmieniać się co 3 miesiące. Praca legalna,  przejazd opłata rodzina (do-z). Opiekunka posiada własny pokój, dostęp do internetu. W razie pytań zapraszam do kontaktu mailowego *** Usunięto. Ogłoszenia prosimy publikować we właściwym miejscu ***. Praca w mieście Trewir

dzień dobry.Ja chętnie bym pracowała.Z zawodu jestem pielęgniarką.Pracowałam w Niemczech w ubiegłym roku.Moja podopieczna odeszła.Mam emeryture i w przerwach pracuję  w Szpitalu nie chcę siedzieć  w domu.Proszę o odpowiedż na [email protected] Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...