Skocz do zawartości

minivan


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, ORIM napisał:

Ok chetnie napisz o nim.

Nie dziwię się że wazny jest dla ciebie okres i gwarancja że będzie :szydera:

W moim wieku to jeszcze i bezpieczeństwo wchodzi w rachubę. Czekam , załatwiłam wszystko e-mailem . Wpłaciłam zadatek i czekam . Prawdopodobnie  koniec maja  odbiór taki termin mam . Bajery super mam nawet dach z elektrycznie zaciąganą żaluzją. Koła wybrałam większe a zresztą szybciej wymienię to czego nie ma niż to co jest . Szkoda tylko, że nie zapytałam wcześniej, może byś coś doradził. Bo ja nie za bardzo w tych sprawach a nie miałam kogo zapytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, dorobota napisał:

W moim wieku to jeszcze i bezpieczeństwo wchodzi w rachubę. Czekam , załatwiłam wszystko e-mailem . Wpłaciłam zadatek i czekam . Prawdopodobnie  koniec maja  odbiór taki termin mam . Bajery super mam nawet dach z elektrycznie zaciąganą żaluzją. Koła wybrałam większe a zresztą szybciej wymienię to czego nie ma niż to co jest . Szkoda tylko, że nie zapytałam wcześniej, może byś coś doradził. Bo ja nie za bardzo w tych sprawach a nie miałam kogo zapytać.

Alufelgi dedykowanę do Twojego auta są naprawdę ładne.Samochód dobrze się prezentuje na felgach 19 " 

nowe-felgi-hyundai-tucson-19-nowy-model-

pol_pl_FELGI-18-5x114-3-HYUNDAI-I40-IX55

Większych nie ma sensu montować ze względu na nasze drogi.Można równiez pokusić sie o czujniki ciśnienia w oponach.

Fajny bajer to integralna klapa bagażnika.Myślę,że wybrałaś również wersję z nawigacja Tom Tom LIVE.Fajne też jest automatyczne domykanie szyb.

W tym aucie jest "troszkę" tych guziczków więc bedzie się czym bawić hihi.

 

Edytowane przez ORIM
dopisanie tekstu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując minivany trzeba powiedzieć jedną smutną rzecz.Producenci samochodów odchodzą od budowania minivanów.Szkoda.Przyczyna jest dość banalna.Wypierają je SUV y.Nie dlatego,że nie ma zainteresowania minivanami a dlatego,że dla zwykłego zjadacza chleba te samochody pozornie sie nie różnią.Jeden i drugi jest większy,wyżej zawieszony,pakowny.Kupując SUV-a ludzie nie zwracają uwagi na to co stracili z wyposażenia minivana.Minivany to samochody przeznaczone do podróży z rodziną,z małymi dziećmi itd.Dlatego reż w swoim wyposażeniu posiadają to czego SUV mieć nie bedzie.Niby to drobiazgi a jednak warto ja mieć.Pierwszy taki element to obracany fotel pasażera.Mama maluchów siedzących na tylnich siedzeniach może się do nich odwrócić,tak aby mieć nad nimi kontrole lub po prostu podać coś do jedzenia i picia.Drugi taki gadżet to rozkładane stoliczki z tyłu.Minivany to również cała masa schowków i kilka innych usprawnień z myślą o rodzinie.SUV to niby to samo ale już tego nie oferuje w takim stopniu.

Takie drobiazgi,dodatki i usprawnienia jednak generuja dla producentów koszty,które jak wiadomo każdy stara się obniżać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...