Skocz do zawartości

Konkurs Mundial2018


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Mirelka1965 napisał:

A ja się boję obstawiać....:haha: Znowu mnie zakrzyczycie i będziecie chcieli bić...:szydera:  Muszę wyrzucić czekoladę kawową to może nasi lepiej zagrają...:szydera:

Tyż się bojam .:szydera:....bo jak polecą scenariuszem sprzed dwunastu lat !? :papieros: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mirelka1965 napisał:

A ja się boję obstawiać....:haha: Znowu mnie zakrzyczycie i będziecie chcieli bić...:szydera:  Muszę wyrzucić czekoladę kawową to może nasi lepiej zagrają...:szydera:

Nie bojaj się maleńka ....Ja już nie będę krzyczała ....marzenia mam , bo co mam nie mieć , ale...po ostatniej nieprzespanej , pomeczowej nocy ...wrzucam na luz .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Nie bojaj się maleńka ....Ja już nie będę krzyczała ....marzenia mam , bo co mam nie mieć , ale...po ostatniej nieprzespanej , pomeczowej nocy ...wrzucam na luz .

Widzisz...ja noc pomeczową przespałam spokojnie, bo przypomniały mu się słowa śp trenera Górskiego....piłka jest ogrągła, a bramki są dwie...To jest sport i lotek w jednym. Czasem tak jest, że się przegrywa. I trzeba przejść nad tym do porządku dziennego. Po co sobie dodatkowego stresu dokładać? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Widzisz...ja noc pomeczową przespałam spokojnie, bo przypomniały mu się słowa śp trenera Górskiego....piłka jest ogrągła, a bramki są dwie...To jest sport i lotek w jednym. Czasem tak jest, że się przegrywa. I trzeba przejść nad tym do porządku dziennego. Po co sobie dodatkowego stresu dokładać? 

Też too ....Mało mam na głowie ? ...Byłoby miło , ale ...świat też się nie zawali gdyby nie teges . Zawsze możemy se później zaśpiewać : " już za cztery lata ...już za cztery lata ...Polska będzie mistrzem świata ":szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Nie bojaj się maleńka ....Ja już nie będę krzyczała ....marzenia mam , bo co mam nie mieć , ale...po ostatniej nieprzespanej , pomeczowej nocy ...wrzucam na luz .

Basiu ..wszystko byłoby ok ,bo w sporcie , wiadomo ,wygrywa lepszy ...ale oni grali beznadziejnie ... chociaż słowo grali jest raczej na wyrost ...ale za to fryzury mieli jak spod...grzebienia :szydera:...z tych nerw ,to już nerwowo chichoczę ...a i pomysły Kawałki ( no taki kawalarz z niego ) za Błaszczykowskiego - pomocnika, wchodzi Bednarek - obrońca ... wiem,ze mnie trener jak baletnica Teatru Bolszoj :szydera: ,ale tak sobie dywaguję .:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Też too ....Mało mam na głowie ? ...Byłoby miło , ale ...świat też się nie zawali gdyby nie teges . Zawsze możemy se później zaśpiewać : " już za cztery lata ...już za cztery lata ...Polska będzie mistrzem świata ":szydera:

Optymizm jest najważniejszy...:oklaski:  A te wszystkie nietegesy w kąt...:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

@Afryka....ady dywaguj sobie ...ja tak samo ...Kurde balans ...a gdybyśmy my tam se na ten stadion wpadły ...dopiero byśmy pokazały jak się w gałę harata ! ....Noo...a co ?!:szydera:

Przynajmniej publika by rżała i to tak szczerze,od serca :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Chociaż takiej...:oklaski: I jeszcze pompony...:szydera: I mogłybyśmy za altcheerleaderki się przebrać...:oklaski: To by dopiero był ubaw...:szydera:

:szydera: :szydera: :szydera: ....w temacie szpagatów i inszych gwiazd,to na mnie nie licz , choć za Gwiazdę mogę robić i roztaczać swój urok osobisty i piękny uśmiech ...no co ma się te zęby jak pierełki .:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Matibex7 napisał:

super ja dołącze do Was:oklaski:

Dawaj ....tylko pytanko : czy w latach też jesteś lekko ...posunięty , czy jako ozdoba chcesz popitalać ? ....Ozdób to u nasz w sumie ...dostatek . Wystarczy , że Afryka vel A'laska chwali się , że ma zęby jak pierły ....co drugi ząb ...przerwy .

Aż zalukałam w Twój profil ,....czy aby nie masz " 7 lat " .....chyba , że z wyroku ...do odsiadki :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...