Skocz do zawartości

Nowa oferta lepsza czy gorsza?


Gość Joaśka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no wlasnie tego z dala od ukochanych balabym sie na miejscu kogos jadacego pierwszy raz najbardziej... sama wiem, ze jak pojechalam na 2 tyg to wyłam juz drugiego dnia mężowi na skype, ze nie ma mnie kto przytulic i takie tam, a na co dzien nie jestem normalnie taka tkliwa... o tesknocie za dziecmi to juz nawet nie wspominam, bo jak pojechalam pierwszy raz to dzieci nie chcialy ze mna przez 4 dni wcale rozmawiac... a teraz widze, ze takie wyjazdy dzieci bardziej usamodzielniaja... nie sa juz takie przylepy... sa bardziej samodzielne, bo jak maja do wyboru: pojsc do sklepu z babcia, czy samemu, to zawsze wola bez babci.... no, ale odrabianie lekcji przez skype dalej pozostalo...  

wczoraj moj syn zdawal przed ksiedzem formułke spowiedzi przed 1 komunia.... ubawilismy sie wszyscy, bo maly nauczyl sie swojej roli i roli ksiedza... no i ksiadz mu mowil, ze ma mowic tylko swoja role, jak bedzie sie spowiadal, a moj Misio na to: nie musi ksiadz nic mowic, jak umiem za ksiedza, powiem sam wszystko i nie musi mi ksiadz odpowiadac.... coz za samowystarczalne dziecko.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Betty fajne masz te dzieciaki ,małe jeszcze i za takimi maluchami jest największa tęsknota ,3 tyg, to nie miesiąc czy 2 msc, szybko zleci ,wiem jak ja tęskniłam pierwszym razem ,a co tam piszę pierwszym jak teraz też tęsknię za bąblami i to jak bardzo,dziękować ,że są skypy i człowiek ma codziennie kontakt .

Teraz, Blondi napisał:

@Betty fajne masz te dzieciaki ,małe jeszcze i za takimi maluchami jest największa tęsknota ,3 tyg, to nie miesiąc czy 2 msc, szybko zleci ,wiem jak ja tęskniłam pierwszym razem ,a co tam piszę pierwszym jak teraz też tęsknię za bąblami i to jak bardzo,dziękować ,że są skypy i człowiek ma codziennie kontakt .

ty teraz jestes dłużej nie 3 tyg, no nie wiem jak wytrzymasz ,,,ale trzeba będzie wytrzymać a my Ci w tym pomożemy,może nam się uda jeden drugiego podtrzymać ,ja jestem 2 msc i już wysiadam ,,,już mam dośc wszystkiego a najbardziej rodzinki,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Betty napisał:

no wlasnie tego z dala od ukochanych balabym sie na miejscu kogos jadacego pierwszy raz najbardziej... sama wiem, ze jak pojechalam na 2 tyg to wyłam juz drugiego dnia mężowi na skype, ze nie ma mnie kto przytulic i takie tam, a na co dzien nie jestem normalnie taka tkliwa... o tesknocie za dziecmi to juz nawet nie wspominam, bo jak pojechalam pierwszy raz to dzieci nie chcialy ze mna przez 4 dni wcale rozmawiac... a teraz widze, ze takie wyjazdy dzieci bardziej usamodzielniaja... nie sa juz takie przylepy... sa bardziej samodzielne, bo jak maja do wyboru: pojsc do sklepu z babcia, czy samemu, to zawsze wola bez babci.... no, ale odrabianie lekcji przez skype dalej pozostalo...  

wczoraj moj syn zdawal przed ksiedzem formułke spowiedzi przed 1 komunia.... ubawilismy sie wszyscy, bo maly nauczyl sie swojej roli i roli ksiedza... no i ksiadz mu mowil, ze ma mowic tylko swoja role, jak bedzie sie spowiadal, a moj Misio na to: nie musi ksiadz nic mowic, jak umiem za ksiedza, powiem sam wszystko i nie musi mi ksiadz odpowiadac.... coz za samowystarczalne dziecko.... 

Betty ---może dla Ciebie coś to znaczy ,ale nie obraz się dla mnie to tylko widowisko! Przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisalam szczerze..... zawsze pisze co czuje...... dolzyliscie mi tym... nie wiem czym sobie zasluzylam.... nie bylo to mile.... bylo przykre..... zadne z nas nie jest tu dla przyjemnosci.... jest to musi... bo takie zycie..... mogliscie sobie darowac,,,, trudno....

Godzinę temu, Blondi napisał:

@adamos1 Betty pisała ze ma bożą rodzinę i księdza w rodzinie ,,,

nie mam bozej rodziny.... do kosciola nie chodze od 7 lat... to, ze kuzyn jest ksiedzem to nie moja wina.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Betty KOCHANA nikt nie chciał Ciebie urazić,nigdy w życiu, Betty a co złego z bożą rodziną albo z księdzem w rodzinie ,Ty nie bądz gniewalską bo bardzo fajnie piszesz ,jesteś fajna 

Betty :lody: i:ciacho: i niech humorek wroci,nie rób nam kawałów żadnych ani skeczy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Betty napisał:

napisalam szczerze..... zawsze pisze co czuje...... dolzyliscie mi tym... nie wiem czym sobie zasluzylam.... nie bylo to mile.... bylo przykre..... zadne z nas nie jest tu dla przyjemnosci.... jest to musi... bo takie zycie..... mogliscie sobie darowac,,,, trudno....

nie mam bozej rodziny.... do kosciola nie chodze od 7 lat... to, ze kuzyn jest ksiedzem to nie moja wina.... 

ja też miałem organiste  a moja cocia mówiła mi   Adam  Ty  bedziesz ksiedzem ha ha  a dlaczego? ,bo  lubiłem siedzieć na mszach i słuchać  organów! ha ha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Blondi napisał:

Betty opierd,,, adamosa ,może on chce wziąsc udział w widowisku i się pcha na chama jako ksiądz? może jest zazdrosny? adamos ? słyszysz?

cos mi się tutaj porobilo nie tak  -cos poknociłam z cytatami

 

 

8 minut temu, adamos1 napisał:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 10.03.2016 at 21:15, Betty napisał:

Blondi to mialam na mysli.... napisalam tak, jak czuje.... a zarzucono mi robienie widowiska? bo co?

 

słuchaj nie to miałem na myśli ,tylko dla mnie widowiskiem jest całe zachowanie KK ,zresztą nie tylko tego Kościoła,jeżeli się obraziłaś to przepraszam ,na pewno nie Ciebie miałem na myśli.Jeszcze raz przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, adamos1 napisał:

słuchaj nie to miałem na myśli ,tylko dla mnie widowiskiem jest całe zachowanie KK ,zresztą nie tylko tego Kościoła,jeżeli się obraziłaś to przepraszam ,na pewno nie Ciebie miałem na myśli.Jeszcze raz przepraszam.

hm... lepiej pozno niz wcale... przeprosiny przyjete :) przykro mi bylo, bo 
Cie bardzo polubilam.... a przykrosc od takich osob boli mocniej niz od innych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...