Skocz do zawartości

Brud po opiekuńce


Gość halina m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No i mogę się przyznac ,ze ja tez brud zostawiłam u PDP -tak moja zmienniczka mnie oceniła!!!! A wiecie dlaczego? Zeby mnie wygryśc !!!! i Cwaniarze się nie udalo!!! Cwaniary nie wzięli więcej a ja jestem i teraz wiem bardzo dobrze o co w tym całym brudzie chodzi!!!! Przepraszam jak kogos uraziłam wczesniej!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam więcej niż 1000 euro, ale umowa jest umową i nie interesuje mnie podejście, chyba że zaproponują dodatkową zapłatę za dodatkowe prace. Umów nie możemy lekceważyć, firmy konsekwentnie powołują się na zapisy w umowach, kiedy dochodzi do naruszenia choćby jednego punktu przez opiekunkę/na. Przerabiałam to na własnej skórze. Niestety nie mam tutaj na Stelli tendencji twórczej by opisać ciąg dalszy mojej "przygody".

  firmy???  jakie to firmy?   te ich umowy to można nimi  sobie wytrzeć pupe....każdy  prawnik jak patrzy na te umowy to ma uśmiech na twarzy.Te umowy tylko mają jedno zadanie zastraszyć opiekuna i zniewolić!,bo nie są pisane z myślą o opiekunie tylko rodzinyPDP.,by jej się podchlebić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie jest adamos1, dlatego i ja te umowy podpisuję z przymrużeniem oka, bo wiem że jeśli tylko doszłoby znowu do jakiejś konfrontacji wiem, jak się bronić a i znowu skorzystałabym z pomocy prawnika. Tylko, że kolejnym razem nie poszłabym na ugodę, walczyłabym do końca, nawet gdyby to miało trwać parę lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie jest adamos1, dlatego i ja te umowy podpisuję z przymrużeniem oka, bo wiem że jeśli tylko doszłoby znowu do jakiejś konfrontacji wiem, jak się bronić a i znowu skorzystałabym z pomocy prawnika. Tylko, że kolejnym razem nie poszłabym na ugodę, walczyłabym do końca, nawet gdyby to miało trwać parę lat.

   Brawo!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...