Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

30 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Zatem jesteś już po tej stroniw mocy. :szydera:

Niestety jestem :(, ale...tylko na krótki turnusik, albowiem 8 wrzesnia mam bardzo wazne i poważne wesele :d . Mówiąc szczerze, to mam juz dość tego tułaczego trybu zycia. Niestety, pracować muszę, choć wolałabym nie :d 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, Martta napisał:

Witam wszystkich!  Wreszcie wyszlam za krzaków  Czytam forum od roku. A teraz napiszę od czasu do czasu coś jeśli mnie przyjmijcie do swojego grona:d. Pozdrawiam i miłego dnia zycze

Witaj :) Im więcej nas tym przyjemniej :zdrówko:.Też się bałam wyleźć z krzaków ,ale nikt mnie tu nie zjadł a nawet okazało się,że wszyscy mili są (czasami):szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Martta napisał:

Witam wszystkich!  Wreszcie wyszlam za krzaków  Czytam forum od roku. A teraz napiszę od czasu do czasu coś jeśli mnie przyjmijcie do swojego grona:d. Pozdrawiam i miłego dnia zycze

Ja też tu świeża, bardziej niż Ty  bo nie podczytywałam nic, a nic xd Ja tu z księżyca spadłam i jakoś jestem... xd Nawet nie wiem czy mam prawo witać Cię tu, ale buziaka zawsze mogę przesłać :cmok:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Martta napisał:

Witam wszystkich!  Wreszcie wyszlam za krzaków  Czytam forum od roku. A teraz napiszę od czasu do czasu coś jeśli mnie przyjmijcie do swojego grona:d. Pozdrawiam i miłego dnia zycze

To Ty czajnik jesteś skoro tak długo się czaiłaś. :szydera: Ja się nie pytałam czy mnie ktoś przyjmie czy nie tylko wlazłam od razu z butami i rozpychałam się łokciami. :haha:

Każdy ma swoją metodę. 

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minut temu, Martta napisał:

Witam wszystkich!  Wreszcie wyszlam za krzaków  Czytam forum od roku. A teraz napiszę od czasu do czasu coś jeśli mnie przyjmijcie do swojego grona:d. Pozdrawiam i miłego dnia zycze

Czesc Nowalijko:cześć: Pisz nami duzo i ciágle ,my tez lubimy czytać aczkolwiek nie koniecznie w krzakach.Jesli juz to wybieram jakąś fajną ławeczkę nad Menem:trele: A swoją drogą jak Ty wytrzymałaś w tych krzakach rok:haha:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, 1bozka napisał:

Czesc Nowalijko:cześć: Pisz nami duzo i ciágle ,my tez lubimy czytać aczkolwiek nie koniecznie w krzakach.Jesli juz to wybieram jakąś fajną ławeczkę nad Menem:trele: A swoją drogą jak Ty wytrzymałaś w tych krzakach rok:haha:

Zdystansowana jest i rozsądna... :d Ale musi ci nas lubić jak po roku znajomości chce ją zalegalizować oficjalnie... :d

Edytowane przez NNNdanuta
  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, INEZ napisał:

Buty od @Mirelka1965 sobie pożyczyłaś? Przecież ja też byłam ciekawa jaj się bawiłaś i czy zmiana butów po pewnym czasie nie była konieczna a Ty opowiadasz tylko  @Mirelka1965

:smutek:.A tak ogólnie @Barbara48 to :tak:

Hahaha, tak od Mirelki :szydera:.

Bawilam się zaj....e, buty miałam na zmianę ponieważ od 4 lat nie chadzałam na obcasach z powodu uszkodzonej łękotki. 

Jednak okazały się niepotrzebne. 

Tak wyćwiczyłam nóżkę że śmigała aż miło. 

Atrakcji co niemiara na weselichu, tancerki egzotyczne ,tancerze erotyczni. ...ech długo by wymieniać. 

Gości 180, a I tak podobno nie wszyscy przyszli.

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Martta napisał:

Witam wszystkich!  Wreszcie wyszlam za krzaków  Czytam forum od roku. A teraz napiszę od czasu do czasu coś jeśli mnie przyjmijcie do swojego grona:d. Pozdrawiam i miłego dnia zycze

Gniazdo os i szerszeni serdecznie :witam: kolejną ofiarę naszych knowań,   niecnych zamiarów i ciętego języka...:oklaski:

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry i ja mówię, czas się przywitać, bo już od ubiegłego wtorku jestem w pracy, lecz jakoś tak nie tryskam entuzjazmem z tego powodu. 

Urlop miałam intensywny i udany, pomijam dwa pierwsze tygodnie, gdzie podupadlam na zdrowiu. Wszystko jednak jest na dobrej drodze. 

I muszę się pochwalić, nic nie przytyłam na urlopie, choć folgowalam sobie. Teraz trzeba się brać za formę, tylko spokojnie. 

Miłego dnia ludziska 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Maria Jolanta napisał:

To Ty czajnik jesteś skoro tak długo się czaiłaś. :szydera: Ja się nie pytałam czy mnie ktoś przyjmie czy nie tylko wlazłam od razu z butami i rozpychałam się łokciami. :haha:

Każdy ma swoją metodę. 

Tiaaaa...I ta twoja metoda została brutalna do dzisiaj...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, Barbara48 napisał:

Hahaha, tak od Mirelki :szydera:.

Bawilam się zaj....e, buty miałam na zmianę ponieważ od 4 lat nie chadzałam na obcasach z powodu uszkodzonej łękotki. 

Jednak okazały się niepotrzebne. 

Tak wyćwiczyłam nóżkę że śmigała aż miło. 

Atrakcji co niemiara na weselichu, tancerki egzotyczne ,tancerze erotyczni. ...ech długo by wymieniać. 

Gości 180, a I tak podobno nie wszyscy przyszli.

To dawaj jednego erotycznego dla Harpii naszych...:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Magdzie napisał:

Dzień dobry i ja mówię, czas się przywitać, bo już od ubiegłego wtorku jestem w pracy, lecz jakoś tak nie tryskam entuzjazmem z tego powodu. 

Urlop miałam intensywny i udany, pomijam dwa pierwsze tygodnie, gdzie podupadlam na zdrowiu. Wszystko jednak jest na dobrej drodze. 

I muszę się pochwalić, nic nie przytyłam na urlopie, choć folgowalam sobie. Teraz trzeba się brać za formę, tylko spokojnie. 

Miłego dnia ludziska 

Czyżbyś się po krzakach przed nami chowała od ostatniego wtorku?  :haha: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Eeeeee...my mili? :szydera: To znaczy, że świetnie się wszyscy maskują...:szydera:

Ej,Mirabelko :) ja rozumiem,ze Ty w pracy jesteś to i może zmęczona albo niedospana.Ale do ciężkiej olery czytaj wszystko to co w nawiasie też :szydera::cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Czyżbyś się po krzakach przed nami chowała od ostatniego wtorku?  :haha: 

Wstyd przyznać, ale podoba mi się podglądanie :d, a tak poważnie muszę się rozkręcić, wpaść w wir internetowy))) 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry. U mnie rodzinna niedziela, wiec za chwile mnie nie bedzie. Mysle o pakowaniu, chyba zaczne dzisiejszej nocy.Poki co, to jeszcze wiele spraw na glowie...

I tak czas szybko leci.

W Niemcowie odwrotnie.

Milego dnia:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, hawana napisał:

Dzien dobry. U mnie rodzinna niedziela, wiec za chwile mnie nie bedzie. Mysle o pakowaniu, chyba zaczne dzisiejszej nocy.Poki co, to jeszcze wiele spraw na glowie...

I tak czas szybko leci.

W Niemcowie odwrotnie.

Milego dnia:d

Wracasz do Alutki czy nowy kierunek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...