Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, violka napisał:

Ale ze mnie blondynka :$ Teraz chwyciłam opakowanie od bluzki a tam pisze 100 % bawełna z ekologicznych upraw :o Normalnie kupiłam cudo :haha: ale tak w dotyku , byłam pewna , że to jakaś sztuczna mieszanka :o 

Ajak ja coś piszę o blondynkach, to zaraz obraza...:szydera: A tu patrz....jednak...:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Albo chociaż jakąś lodówkę turystyczną ....do rajstop tych . 26 !

Jak znów będzie ponad 30 stopni to sobie kupię i sama się do niej zapakuję. :szydera:

Edytowane przez Maria Jolanta
  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed poludniem Alutka spala 2,5 godziny. Siedzilam cicho, zeby pospala, wiec obiad zaczelam gotowac jak wstala. Nie mogla doczekac, chociaz to wcale dlugo nie trwalo. Zjadla ciastka, obiadu polowe i rozbolala ja glowa i brzuch.

Zmierzylam cisnienie: 167/111, puls 53.

Polozylam do lozka, ale wstala.

Nalalam wody do wanny, bo kapana byla ostatnio we wtorek. Nie bedzie sie kapac, bo ja glowa boli.

Ok. Nic sie nie stalo. Chetnie poleze w jacuzzi.

Ona jednak bedzie sie kapac.

Zajecie miala(ale ja tez) na cala godzine.

A potem leczylam ja herbata rumiankowa , woda i glodowka do wczesniejszej kolacji(17.30). Nadawala jak nakrecona.Nie wiem czy  cisnienie jej spadlo, ale zjadla 3xtyle co zwykle.

Na pytanie czy teraz , kiedy jest juz chlodno pojdziemy na spacer odpowiedziala , ze boli ja glowa.

Objedzona, wiec przysiadla obok mnie przed tv, ciekawe na  jak dlugo.

Zakupow nie zrobilam.

 

 

Edytowane przez hawana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...