Skocz do zawartości

Edycja postów


Przed opublikowaniem postów zachęcamy do ich przeczytania i podglądu. Po dodaniu posta istnieje możliwość jego edytowania przez 5 minut. W tym celu należy użyć opcji edytuj, znajdującej się pod postem.

edytuj.jpg

Po tym czasie funkcja ta zostanie ukryta.

W trakcie edycji dodanego posta można podać powód edycji, który pojawi się publicznie w informacjach o zdarzeniu. Pole to nie jest wymagane. W przypadku jego braku pojawi się wyłącznie informacja o fakcie dokonana edycji (bez szczegółów). Rekomendowane komentarze

Brak komentarzy do wyświetleniaO nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompedium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2021 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR

×
×
  • Dodaj nową pozycję...