Skocz do zawartości

Cytowanie postów


W serwisie możliwe są 2 rodzaje cytowań:

1. Całościowe - umożliwiające zacytowanie całego posta poprzez użycie funkcji cytuj:

cytowanie.jpg

Cytowania całościowego można używać wielokrotne w jednej odpowiedzi. W tym celu należy użyć ikonki z plusem 

cytowanieplus.jpg

Użycie plusa przenosi wybrany post do schowka (prawy dolny róg ekranu) oczekującego na kolejne cytowania. Po wybraniu cytowanych postów należy dodać je do odpowiedzi poprzez użycie przycisku z liczbą cytowanych postów:

schowek.jpg

2. Selektywne - pozwalające zacytować nie cały post, ale jego wybrany fragment. Po zaznaczeniu interesującej nas treści pojawi się obok niej przycisk cytuj, którego użycie przeniesie nas do pola odpowiedzi.

zaznaczenie.jpg

Cytowania selektywnego możemy używać wielokrotnie w jednej odpowiedzi. W tym celu należy z pola odpowiedzi wrócić do postów i zaznaczyć kolejny fragment na tej samej lub innej stronie (rozpoczęta odpowiedź z wcześniej dodanym cytatem zostanie zapamiętana i przeniesiona).

 Udostępnij


Opinie użytkowników

Rekomendowane komentarze

Brak komentarzy do wyświetlenia

O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...