Skocz do zawartości

Dodawanie załączników i zdjęć do posta


Grafiki do postów można dodawać na dwa sposoby:

1. Wgrywając grafikę z własnego komputera z wykorzystaniem przycisku dodaj zdjęcie (maksymalny rozmiar 1Mb):

dodaj_pliki.jpg

Uwaga: aby dodać grafikę w odpowiednie miejsce w poście ustaw migający kursor (pionowa kreska) | w odpowiednim miejscu i kliknij w dodane zdjęcie:

dodaj_grafike.jpg

Postępuj tak z każdą dodaną grafiką. Jeżeli nie dodasz zdjęć w odpowiednie miejsca to zostaną one dołączone wszystkie pod treścią posta. 

Uwaga: jeżeli chcesz usunąć grafika z posta nie wystarczy ją usunąć z pola posta, ale używając znaku kosza na śmieci widocznego w dodanych załącznikach.

2. Wstawiając załącznik dodawany przy innej okazji (baza własnych załączników dodawanych na forum), by nie dodawać wielokrotnie tych samych grafik:

wlasny_zalacznik.jpg

Załącznik zostanie w tym przypadku wstawiony od razu w miejscu migającego kursora.

3. Udostępniając grafikę z URL - pozwala na umieszczenie zdjęć bez ich wgrywania. Nie rekomendujemy tej opcji ze względu na możliwość usunięcia grafiki ze źródła. Adresy obrazów można pobrać klikając na nie prawym przyciskiem myszy i wybierając opcję kopiuj adres obrazu. Grafika zostanie osadzona bezpośrednio w miejscu migającego kursora:

url.jpg

 

 Udostępnij


Opinie użytkowników

Rekomendowane komentarze

Brak komentarzy do wyświetlenia

O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...