Skocz do zawartości

Gify


W edytorze postów znajdują się dwie nowe ikonki. Obie dotyczą gifów.

gify.png

Ich opis i funkcjonalność znajdziecie poniżej.

1. Gotowe gify

gotowe.png

Ta opcja pozwala na wybranie jednego z wielu tysięcy gifów. Po kliknięciu w ikonę GIF pojawi się okno z gifami - tymi ostatnio używanymi i polecanymi, poniżej znajdziecie wyszukiwarkę gifów.

slowo_kluczowe.png

Po wprowadzeniu w niej słowa kluczowego (po angielsku lub niemiecku) pojawią się znalezione gify. Wybierz właściwy i na niego kliknij, dzięki czemu zostanie on dodany w miejscu kursora w tworzonym poście. Kursor przed wywołaniem okna Gifów możesz ustawić w dowolnie wybranym miejscu.

2. Spersonalizowane gify

Ta opcja pozwala na budowanie gifów z własnym tekstem.

napisy.png

Kliknij w ikonkę kolorowego kółka. Podobnie jak to miało miejsce w gotowych gifach zobaczysz listę ostatnio używanych gifów i tych popularnych. W oknie wyszukiwania podaj treść jaka ma pojawić się w gifie (w języku polskim) i kliknij w utwórz gifa. To ważne, bo w przeciwieństwie do poprzedniej wersji dopiero ta operacja wyświetli wybór gifów. Klikaj w przycisk tworzenia tak długo aż znajdziesz interesujący Cię obrazek. 

sp.png

Kliknij w wybraną grafikę, poczekaj aż gif pojawi się w miejscu kursora (czas zależny od rozmiaru gifa) i ciesz się własnoręcznie stworzonym gifem. 

Miłej zabawy!

guggy.gifRekomendowane komentarze

Brak komentarzy do wyświetleniaO nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompedium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2021 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR

×
×
  • Dodaj nową pozycję...