Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Maria Jolanta napisał:

A ja dzisiaj przenoszę do De polską tradycję i na resztce rosołku zrobię pomidorówkę. Nie wiem co jeszcze bo mięska nie ma a jajka zostały uznane za niezdrowe. Zrobiłam wczoraj kluski lane to zostały uznane za makaron. :szydera:

Co dom to inne zwyczaje. Tu nie ma w ogóle makaronu. Ziemniaki, ziemniaki, ziemniaki  z ziemniakami. :haha:

Może T nie zna makaronu? Zdolniacha jesteś, to zrób sama :cześć3:  A jajka są niezdrowe...jak zjesz ich 10 dziennie....:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem, Kluski z rosołem. Długa noc to była. Kiedy obudziłam się , co zobaczyłam w lustrze ? tancerka.jpg.705c2a3a4ea90686c7beb35cb48735f8.jpgPrzez wpisy  @LACH i @Blondi akces do tańca na podobę  Kim Basinger jestem wyszczuplona, podatra. Tylko jak długo? Idę do kórnika szukać jajek na śniadanie skoro od samego rana Koguty pieją. Chyba nie zmarznę ?

Edytowane przez Heidi
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heidi napisał:

Czołem, Kluski z rosołem. Długa noc to była. Kiedy się obudziłam się i co zobaczyłam w lustrze ? tancerka.jpg.705c2a3a4ea90686c7beb35cb48735f8.jpgPrzez wpisy  @LACH i @Blondi akces do tańca na podobę  Kim Basinger jestem wyszczuplona, podatra. Tylko jak długo? Idę do kórnika szukać jajek na śniadanie skoro od samego rana Koguty pieją. Chyba nie zmarznę ?

Po tej Canarii wręcz anorektyczna jesteś....idź po te jajka, idź....nie będę miała tylu kompleksów :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, LACH napisał:

Serwus MIRO!

Jutro rano w antryju na byfyju bedzie stała szklunka z tyju.    :zdrówko:  :hura:

Musze troszke ogarniać to co sie tu dzieje.Zaczne od tego że usunę obcję powiadomień na e-mail.Kto to wymyślił,aby tak zaśmiecać skrzynkę pocztową użytkownika forum?

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, makaroni napisał:

W takim tepie piszecie, ze nie nadazam z czytaniem:szok:. Zapowiada sie kolejny atak zimy, zeby tylko samolotow nie odwolali. Jak nie strajki, to pogoda a ja chce tylko wrocic do domu:płacz:

Nie martw się . Jajka nasze, Kogut Twój. Ma on skrzydła , wygodnie się rozsiądziesz, grzebykiem poprawisz  sobie grzywkę  i polecisz. Hen daleko, tylko azymut dobrze obierz , żebyś na Canarię nie trafiła:d

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, makaroni napisał:

W takim tepie piszecie, ze nie nadazam z czytaniem:szok:. Zapowiada sie kolejny atak zimy, zeby tylko samolotow nie odwolali. Jak nie strajki, to pogoda a ja chce tylko wrocic do domu:płacz:

Do kwietnia masz jeszcze trochę czasu....nie bajaj....będzie dobrze :dobrze:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ORIM napisał:

Musze troszke ogarniać to co sie tu dzieje.Zaczne od tego że usunę obcję powiadomień na e-mail.Kto to wymyślił,aby tak zaśmiecać skrzynkę pocztową użytkownika forum?

Nie wiem kto to wymyślił :przekleństwa: W swoim profilu, w ustawieniach zmień - to raz, a dwa na poczcie też w ustawieniach nada zmienić. I spoko...luuuuuzik...:oklaski: I witaj ponownie :cześć2: I cieszymy się bardzo, że zawitałeś...mam nadzieję, że płci ci nie zmieniłam? :haha: No wiesz, gender i poprawność polityczna jest dzisiaj w modzie :szydera: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Heidi napisał:

Nie martw się . Jajka nasze, Kogut Twój. Ma on skrzydła , wygodnie się rozsiądziesz, grzebykiem poprawisz  sobie grzywkę  i polecisz. Hen daleko, tylko azymut dobrze obierz , żebyś na Canarię nie trafiła:d

A co ty dzisiaj tak źle życzysz koleżance? :przekleństwa:  Canarią to powinni dzieci straszyć, a nie na forum :szydera::szydera::szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawność polityczna to ja mam ...........no wiesz gdzie. Moje płeć dobrze mi służy wiec nie mam zamiaru jej zmieniać:d wiec byłem,jestem,będę facetem:d Sama myśl o przypadłościach co miesiąc już mnie przekonuje aby tego nie zmieniać xd

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Heidi napisał:

Witaj, jak sny ? Dobre były ? Bo spójrz na mnie powyżej. Obdarło mnie

Kulkami się w nocy bawiłam we śnie oczywiście i wyczerpana tą zabawą trochę jestem a obdarta też ale ze złudzeń ,bo jak się obudziłam to czar prysnął okazało się,że to był tylko sen :haha:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ORIM napisał:

Poprawność polityczna to ja mam ...........no wiesz gdzie. Moje płeć dobrze mi służy wiec nie mam zamiaru jej zmieniać:d wiec byłem,jestem,będę facetem:d Sama myśl o przypadłościach co miesiąc już mnie przekonuje aby tego nie zmieniać xd

I dobrze...we wszystkim dobrze...brakuje nam tu płci silnej i ramienia na którym, my słabe istotki, bluszczyki wręcz, możemy się wesprzeć :oklaski: Dobiłeś we właściwe miejsce...:szydera::dobrze: Dziewoje hoże witają, a i kameradzi też będą tobie radzi :cześć2::oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

I dobrze...we wszystkim dobrze...brakuje nam tu płci silnej i ramienia na którym, my słabe istotki, bluszczyki wręcz, możemy się wesprzeć :oklaski: Dobiłeś we właściwe miejsce...:szydera::dobrze: Dziewoje hoże witają, a i kameradzi też będą tobie radzi :cześć2::oklaski:

Dziewoje hoże,spokojnie z tym ramieniem do wspierania :d aby później te ramiona pozostawione w Polsce sapać Wam nie zaczeły;)

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ORIM napisał:

Dziewoje hoże,spokojnie z tym ramieniem do wspierania :d aby później te ramiona pozostawione w Polsce sapać Wam nie zaczeły;)

Spoko loko.....te nasze ramiona zdążyły się przyzwyczaić do naszych zachowań...do parskania głośnym śmiechem...do radosnego podśpiewywania...do zaczynania dnia na forum i kończenia również....no cóż...na nałogi sapanie nie pomoże :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...