Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Blondi napisał:

@pesymistka tutaj klep ile wlezie i co Ci do głowy najdzie,,a pomalutku nauczysz się klepac na innych tematach-pappapaa

ooookey.Powiem ci ze i tak jak na pierwszy raz w zyciu jako samouk jednodniowy to i tak jaaaakos chyba poszlo,bo mozesz mi wierzyc lub nie to byl naprawde dzisiaj moj pierwszy raz:książka: i chyyyyba sie jako tako udalo:o?paaaaaaaaaaaaa

Edytowane przez pesymistka
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Mirelka1965 napisał:

To ja się odmeldowuję na dzisiaj, bo mam coś jeszcze do roboty....czarownica.gif.a0e719517c8929bd891d08f765bca029.gif Muszę uważyć jakąś Walentynkę na jutro :haha: Dobrej nocy kochani, do jutra...:cześć:

Pa pa i dziekuje Ci jeszcze raz za slowa otuchy i mile przyjecie.Acha i uwazaj z ta walentynka;zebys sie z tym wazeniem nieprzewazyla

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Mirelka1965 napisał:

A strefa wolnocłowa na lotnisku to fryc?! :szok::trele:

Tous Azul-  muszę na lotnisku kupić.  Barmam tak pachniał, ze powiedziałam mu, że chcę go zjeść .  Każde pieniądze zostawię za ten towar , a potem pokropie nim mojego krokodyla jak tylko do domu wrócę . Uśmiechnął się kelner szeroko i podal mi hasło DO netu w jego firmie.  Pięknie.  Tylko muszę tam 10 minut drogi  dralowac. Jest to jakieś wyjście z mojego kłopotu.  

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to do dzieła,,,wyruszyłam dzisiaj na wycieczkę rowerową,,świeciło słoneczko to myślę sobie dam radę,,te 15 km przejechać w jedną stronę,,,pojechaliśmy ze słodziakiem ,,drogi żeśmy pokręcili,,ale nie zgubili,,wyjechaliśmy na dobre tory,,,markt caly obeszli ,,kupilam jak zwykle wisiorek w błękicie bo coś mnie wzięło na dodatki,,których mi tutaj brakuje,,bo wszystko w domu zostało,,ale 3 euro? toż to nic w Hiszpani,,,czy ubiorę czy nie -mam:oklaski:kupiliśmy kurczaka z grilla i nad morze ,,aby sobie go schrupac,,tak po harcersku albo po małolatowemu,,,a tam pizdzi tak,,że innym starszym ludziom zimno,,a byli potem razem z nami,,,nie robota,,nogę tylko z tego grilatesa zjadłam i do domu,,zrobiła się zimnica taka ,że myślałam ,że się rozchoruje jeszcze,,żadnych mi więcej takich wycieczek nie robić,,a tu 15 km do domu,,,ale żyję,,a jutro przecież Walentynki,,a gdzie pojadę??? jak będzie pogoda to Walencja a jak nie to do groty wodnej,,gdzie jest zawsze ponad 20 stopni ,,,a jak nie to powiedzialam ,że spontan jest super:oklaski:,,jeszcze spać mi nie będzie z tymi jego rozmyśleniami,,już przezywa swoje  urodziny ,,,oj mowię wam ,,słodziak jest expert w robieniu Tiramisu,,a tu damy ą-ę,się przejadły,,,albo obraziły,,,jedno wiem,,ja się do tych Niemieckich bab nie nadaję,,,absolutnie nie,,,w życiu ,,,ja jestem Polka i to na każdym kroku widac,,trudno,,ale gęby mi nie zamkną,,najlepiej jak nie będa się mnie o nic pytać,,to ok!!! ale teraz widzę dużo,,bardzo dużo,,,ogromną różnicę we wszystkim,,ja akceptuję,,,a oni myślą ,że mnie przestawią,,niech zapomną,,,nigdy w życiu,,,

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, pesymistka napisał:

ooookey.Powiem ci ze i tak jak na pierwszy raz w zyciu jako samouk jednodniowy to i tak jaaaakos chyba poszlo,bo mozesz mi wierzyc lub nie to byl naprawde dzisiaj moj pierwszy raz:książka: i chyyyyba sie jako tako udalo:o?paaaaaaaaaaaaa

To masz:zwyciezca:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Heidi napisał:

Tous Azul-  muszę na lotnisku kupić.  Barmam tak pachniał, ze powiedziałam mu, że chcę go zjeść .  Każde pieniądze zostawię za ten towar , a potem pokropie nim mojego krokodyla jak tylko do domu wrócę . Uśmiechnął się kelner szeroko i podal mi hasło DO netu w jego firmie.  Pięknie.  Tylko muszę tam 10 minut drogi  dralowac. Jest to jakieś wyjście z mojego kłopotu.  

Ale masz nosa :hura:nie wiem czy na barmana czy na zapach,,, @Heidi pomacham Ci jutro,,,może mnie zobaczysz ,,jestem niedaleko ,,hahahha

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, pesymistka napisał:

ooookey.Powiem ci ze i tak jak na pierwszy raz w zyciu jako samouk jednodniowy to i tak jaaaakos chyba poszlo,bo mozesz mi wierzyc lub nie to byl naprawde dzisiaj moj pierwszy raz:książka: i chyyyyba sie jako tako udalo:o?paaaaaaaaaaaaa

W wielu sytuacjach mamy ten pierwszy  raz ,,,a do odważnych świat należy,,,a Tobie się super udało ,,brawo:oklaski: przed Tobą cudowna przyszlośc w poznawaniu,,dasz radę ,,,powodzenia:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, pesymistka napisał:

Aaaa dzieki Ci dobra kobieto odrazu mi lepiej;a co:dNo ale teraz t juz naprawde spadam i niebede sie wylogowywala zeby jutro sie nie zdziwic jak nie bede dala rady sie zalogowac

Zostań tutaj ile chcesz ,,na szczęscie nikt nie sprawdza łóżek,,ale życzę Tobie super roboty ,,,tez taką jak ja zawsze trafiam,,,na same przymulasie miejsca,,,tez spadam do łazienki,,A wiecie co? tutaj ludzie się nie myją wieczorami ,,ja jestem jedyna szalona duszmenka,,,czy to 22 czy 24 godz, w nocy ja jestem pod pryśnicem,,sama ,,,nie sikają nawet,,sikać moga w przczepach ale myć się? myją się tylko rano,,pod tym względem nawet jestem inna,,,dzięki bogu ,że słodziak zawsze myje się,, myje tez po nocach razem ze mną,,,,też jest sam w łazienkach,,,dwa cudaki z nas,,,:święty:no jak iśc spać z brudną dupą,,moja nie jest brudna bo i rano polece pod wodę,,ale mimo tego bym nie poszla spac nie umyta,,może to nie normalne ale ja nauczona mycia,,,ale jestem obserwatorem ,,,hahahah temacik na noc poruszyłam,,,kto nie umyty jazda pod wodę,,,a potem balsamik,,perfumik tak sexi i dopiero do lóżeczka,,,pa Dobranoc:spioch::serce::love:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minut temu, Blondi napisał:

Zostań tutaj ile chcesz ,,na szczęscie nikt nie sprawdza łóżek,,ale życzę Tobie super roboty ,,,tez taką jak ja zawsze trafiam,,,na same przymulasie miejsca,,,tez spadam do łazienki,,A wiecie co? tutaj ludzie się nie myją wieczorami ,,ja jestem jedyna szalona duszmenka,,,czy to 22 czy 24 godz, w nocy ja jestem pod pryśnicem,,sama ,,,nie sikają nawet,,sikać moga w przczepach ale myć się? myją się tylko rano,,pod tym względem nawet jestem inna,,,dzięki bogu ,że słodziak zawsze myje się,, myje tez po nocach razem ze mną,,,,też jest sam w łazienkach,,,dwa cudaki z nas,,,:święty:no jak iśc spać z brudną dupą,,moja nie jest brudna bo i rano polece pod wodę,,ale mimo tego bym nie poszla spac nie umyta,,może to nie normalne ale ja nauczona mycia,,,ale jestem obserwatorem ,,,hahahah temacik na noc poruszyłam,,,kto nie umyty jazda pod wodę,,,a potem balsamik,,perfumik tak sexi i dopiero do lóżeczka,,,pa Dobranoc:spioch::serce::love:

Kochana @Blondi

Muszę Ci powiedzieć, że ranking Ludzi Pozytywnie Zakręconych Teleekspressu, to przy Tobie to Pikuś, malutki Pikunio.

W pisaniu postów nikt Cię nie przebije.

Rozpiendalasz system. A tam, wszystkie systemy. Jesteś poza wszelkimi ramami.

Jesteś DEbeściaraPL .

Poprawiasz humor nie na chwilę, czy jeden dzień, lecz zapadasz w myślach na długo, bardzo długo.

Pisz!!! Wiedz, że  leczyczysz tym ze smutku a to nie lada sztuka.

Pozdrawiam Cię najpiękniej jak potrafię i życzę dobrej nocy, każdej nocy.

Wstawiłbym dla Ciebie jakiś emotikon ale żaden nie wyrazi mojej radości.

Ślę więc po prostu wdzięcznego buziaka.

 

 

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zyczenia skladam ponownie chociaz przedsmakiem  juz wczoraj zanecilam..milego dnia wszystkim..walentynkowo i kawowo....

a ja...wyprowadzilam sie z pokoju torby grzecznie czekaja...kolo 13ej ma przyjechac moja zmienniczka...malo czasu bedzie na przekazanie ale w  koncu zostaje przeciez maz pdp..on tez musi sie jakos wdrozyc...

a jutro :oklaski: odpalam narty...wsiadam do busa...i zjazd ...

oddam sie blogosci nierobienia lezenia spania...

martwia mnie snieg i lod na sciezkach rowerowych ale...zaloze lancuchy i bede pomykac hi hi hi..

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...