Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

I dorzucimy mleko UHT do paczki...i bułeczki....:cześć3:

tak... zielone na śniadanie, zielone  na obiad, a wieczorem mój dorobek w karton UHT zamkną i z powrotem mi podadzą. Jedynie te bułeczki to miód na serce. Dziękuję :$  Ależ Wy jesteście przemyślne. No,no , no ... Empatyczne, kreatywne, zorganizowane, odpowiedzialne, solidarne,elastyczne prawie jak Opiekunki z DE :d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heidi napisał:

tak... zielone na śniadanie, zielone  na obiad, a wieczorem mój dorobek w karton UHT zamkną i z powrotem mi podadzą. Jedynie te bułeczki to miód na serce. Dziękuję :$  Ależ Wy jesteście przemyślne. No,no , no ... Empatyczne, kreatywne, zorganizowane, odpowiedzialne, solidarne,elastyczne prawie jak Opiekunki z DE :d

Prawie...:tak2::haha::zdrówko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

A co ty tak wybiórczo czytasz? :ostrzegam: Ja jestem coś niecoś starsza, ale dementna nie jestem...jeszcze :trele: A do twojej prywatnej informacji...w płynie...nie lubię się przemęczać:trele:

bo.. w płynie dłużej z podłogi się zbiera :trele:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Heidi napisał:

A co ja z lebioda mam zrobić, bo zielona jestem :(w tym względzie 

To co z każdą inną roślinką zielną :haha: W wojnę ludzie spożywali jako zapobieganie paradontozie...znaczy zioło jest :tak2: Mogę ci zapodać przepis na cukier z brzozy...też zdrowy jest :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

A co ty tak wybiórczo czytasz? :ostrzegam: Ja jestem coś niecoś starsza, ale dementna nie jestem...jeszcze :trele: A do twojej prywatnej informacji...w płynie...nie lubię się przemęczać:trele:

Masz na myśli odwijanie papierka , szorowanie wanny , czy pochylanie się po mydło  ? :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maria Jolanta napisał:

Jesssssooooo !

Zabrać stąd te wariatki i od prazu do psychiatryka !

Tam dopiero będą miały cyrk. :szydera::szydera::szydera:

No widzisz jak człowiek na tym wychodzi jak jakieś swoje sekrety na forum zdradzi ma przechlapane tfu przemydlone :haha:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maria Jolanta napisał:

Jesssssooooo !

Zabrać stąd te wariatki i od razu do psychiatryka !

Tam dopiero będą miały cyrk. :szydera::szydera::szydera:

Kto z kim przystaje , takim się staje :szydera: ja już dawno zarezerwowałam cały oddział dla nas i dla ciebie również :szydera::szydera::zdrówko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...