Skocz do zawartości

SylwiaKosowska

Społeczność
 • Liczba dodanej zawartości

  11
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

1 Zauważony

Informacje o profilu

 • Rodzaj konta
  Opiekunka

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. I tak źle i tak niedobrze, nie ma sensu siedzieć w PL, jak nie można znaleźć pracy, ale taki wyjazd 2-3 miesięczny z dala od rodziny może zdołować nie ma się czemu dziwić, sama odczuwałam tęsknotę i smutek. Jak nie chodzi tylko o spadek nastroju, ale człowiek zauważa, że naprawdę brakuje mu chęci do życia, warto porozmawiać ze specjalistą, spotkanie z psychologiem, to żaden wstyd. teraz jest o tyle dobrze, że można umówić się na wideo konsultacje, czyli przez internet, wiem ze psychomedic umożliwia takie wizyty. Czy to dobre rozwiązanie?! według mnie tak, jeśli potrzeba nam świeżego spojrzenia na swoje problemy i przemyślenia.
 2. Trzeba to przepracować w sobie, samemu dojść do odpowiednich wniosków. Dobrą opcją w tym wypadku jest psychoterapia, można lepiej zrozumieć swoje zachowanie. Teraz jest opcja, żeby wziąć udział w wideo konsultacjach, także nawet jak człowiek jak za granicą, można kontynuować terapię. Psychomedic ma dobrych lekarzy.
 3. Jeżeli jeszcze nie zdecydowaliście na jaki cel przeznaczycie 1% podatku, zobaczcie sobie działalność Fundacji Pociecha - http://www.fundacjapociecha.pl/ . Oni zajmują się dziećmi z rodzin niewydolnych wychowawczo oraz biednych, organizują dzieciakom czas wolny, aby nie dorastały na ulicy. W świetlicach dzieci mogą odrobić lekcje, zjeść ciepły posiłek, rozwijać hobby. Na wejdziecie i polubicie FB https://www.facebook.com/FundacjaPociecha/ otrzymacie darmowego ebooka z bajkami dla dzieci.
 4. Ja otworzyłam sobie konto walutowe i bardzo ułatwiło mi to zycie, nie musze wymieniać pieniędzy, nie płace za przewalutowanie korzystając z karty.
 5. SylwiaKosowska

  depilacja

  Depilacja laserowa to dzisiaj norma i tak ludzie się golą i nie słyszałam, żeby było więcej zachorowań na grzybicę czy zapalenia. Bardzo wygodna rzecz, szczegolnie dla osób, które mają problem z wrastającymi włoskami.
 6. Witajcie, miło poznać - Sylwia;)


O nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2021 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR

×
×
 • Dodaj nową pozycję...