Skocz do zawartości

Czy zmieniacie opatrunki na otwartych ranach


Gość Gosc
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, geronimo napisał:

Bo myśleli ze znajdą jelenia, i za friko będzie robił to za co inni biorą kasę:szydera:

No ale Ty nawet nie zdobyłeś po tym szkoleniu uprawnień żeby robić to za kasę.No chyba ,że to szkolenie było w kierunku jak skutecznie odmawiać tego czego opiekunowi robić nie wolno:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Oni go szkolili żeby za darmo to robił. :haha:

Tylko sie przeliczyli, za długo pracuję jako opiekun, wcześniej przez 15 lat mieszkałem w Reichu i wiem jak to powinno wyglądać, a starego wróbla na końskie gówno nie da się złapać:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, geronimo napisał:

Nie wszystkim i nie wszystko, jeśli masz ubezpieczenie na wypadek potrzeby opieki to tak, ale nie wszystko zwraca.

Ja jestem teraz u człowieka który ma prywatne ubezpieczenie od wszelakich przypadków.On dostaje 100%zwrotu za wszystko. Leki ja wykupuję na prywatne recepty, czasami płacę 400 a czasami 200, miesiecznie jak to zliczam to jest same leki 8stówek za mnie 2700 przychodzi faktura i jak to podliczam wszystko to jest ponad 4500 kosztów.

Wszystko zwraca prywatna kasa chorych.

Ale większość ma częściowy zwrot i jakieś dopłaty, dużą część rodzina musi pokrywać:)

Nawet na prywatnych ubezpieczeniach lepiej się opłaca agencje zatrudnić, niż do Heimu oddać. Tam to dopiero boli rachunek. Dywagowałam nie raz z rodzinami na temat kosztów. Rachunek jest prosty. Auslandera zatrudnić lepiej się opłaca. I co ciekawe, na czarno jeszcze korzystniej. Wtedy nawet przeciętnie uposażonego emeryta stać na służbę. Tak, tak...na służbę. Bo w 80 % przypadków zatrudnione na czarno robią tyle co służba. Paznokietki obetną, pończoszki nałożą, ogródek wypielą und so weiter. Mało jest opiekunów na prywatnych zleceniach, którzy nie muszą harować jak koń. Liczyłam kiedyś ile dodatków ma osoba z ubezpieczalni. Wychodzi na to, że prawie 1500 eurasków można pozyskać. Zatem niedużo trzeba dopłacić do zatrudnienia opiekuna na legalu. I nieważne gdzie los mnie rzuci. Ja nie pozwolę sobie na wykonywanie czynności zabronionych by pdp mógł zaoszczędzić 30 euro miesięcznie moim kosztem. Koniec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Knorr napisał:

Poczytałem temat i zdębiałem.

Nie wymieniałem i nie zamierzam wymieniać żadnych opatrunków he, he, he.

Nie wyręczam innych z zajęć, które do nich należą. 

Robię tylko swoje. Dobrze na tym wychodzę i wystarczy. 

No bo my jesteśmy chopy z tym  no jak, a już wiem jajami:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...