Skocz do zawartości

Sentencje na dziś


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

I jako pendant zapodam, że ...image.png.18013a15c2c3128542fea21734728a62.png

ale...do drugiego podejscia ma kazdy prawo..trzeba mu tylko dac te szanse..byc moze nie bedzie to juz to samo...z cala pewnoscia nie...ale....byc moze z czasem zwykle slowo witaj bedzie mozna sobie nazwajem powiedziec...lub wykonac telefon..i zapytac co nowego...

wiesz, ze kazdy ma prawo do potkniec....

ale to decyzje na ktore nie kazdego stac...

ja sama mam  w tym problem

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lucyna.beata napisał:

ale...do drugiego podejscia ma kazdy prawo..trzeba mu tylko dac te szanse..byc moze nie bedzie to juz to samo...z cala pewnoscia nie...ale....byc moze z czasem zwykle slowo witaj bedzie mozna sobie nazwajem powiedziec...lub wykonac telefon..i zapytac co nowego...

wiesz, ze kazdy ma prawo do potkniec....

ale to decyzje na ktore nie kazdego stac...

ja sama mam  w tym problem

Przeczytaj swoją dzisiejszą sentencję raz jeszcze...uważnie przeczytaj...ze zrozumieniem...i zestaw dwa do dwóch...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

Przeczytaj swoją dzisiejszą sentencję raz jeszcze...uważnie przeczytaj...ze zrozumieniem...i zestaw dwa do dwóch...

dwa do dwoch powiadasz...

no moze faktycznie z innej perspektywy powinnam spojrzec...

i jeszcze raz przeliczyc/zestawic...na szali polozyc i zobaczyc co przewazy ....

ale druga szansa jak dla mnie nie ma nic wspolnego z zaufaniem.......bo ona moze dzialac na wielu plaszczyznach niezaleznie od tego czy komus ufasz czy nie..i w jakim stopniu..

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, INEZ napisał:

E tam nos można zawsze przypudrować gorzej jest z zapuchniętymi oczętami ;)

wiesz....mysle ze nie chce juz ani zapuchnietych oczu ani czerwonego nosa...ani roaczarowan...bo to paskudne bardzo uczucie i boje sie tego....mysle ze nikt nie jest zwolennikiem tego wrazenia...rozczarownia...zawodu...niesmaku....

na ten moment w miare konsekwentnie unikam wlasnie takich sytuacji...nie czuje sie z tym komfortowo ale...czasami tak trzeba...

mam wprawdzie kreseczki pernamentne ale opuchlizny nie zakryja :haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Nigdy nie patrz na innych z góry chyba ,że pomagasz im się podnieść"

To z kolejnego przystanku autobusowego .Ja chyba dam sobie spokój z tym podróżowaniem po mieście bo takiej mądrości życiowej nabiorę ,że ho ho :haha:

Tak dla ciekawostki to było podpisane "Anonim":szok::tak2: i teraz się zastanawiam czy to Gal Anonim czy może władze naszego miasta albo zarząd MPK konkurs ogłosiły na złote myśli .które potem miały cieszyć oczy podróżujących i ta myśl była nadesłana przez anonima :).Właściwie to nie ma znaczenia w tym przypadku personalia nie były nikomu potrzebne bo i tak każdy wie kto to napisał na pewno był to dobry i mądry człowiek .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, INEZ napisał:

"Nigdy nie patrz na innych z góry chyba ,że pomagasz im się podnieść"

To z kolejnego przystanku autobusowego .Ja chyba dam sobie spokój z tym podróżowaniem po mieście bo takiej mądrości życiowej nabiorę ,że ho ho :haha:

Tak dla ciekawostki to było podpisane "Anonim":szok::tak2: i teraz się zastanawiam czy to Gal Anonim czy może władze naszego miasta albo zarząd MPK konkurs ogłosiły na złote myśli .które potem miały cieszyć oczy podróżujących i ta myśl była nadesłana przez anonima :).Właściwie to nie ma znaczenia w tym przypadku personalia nie były nikomu potrzebne bo i tak każdy wie kto to napisał na pewno był to dobry i mądry człowiek .

lepsze takie mysli niz te ktorymi ostatnio w oczy kluja nasze partie..nie bede ich cytowac...plakatow cale mnostwo i ....kazdy ma prawo do wlasnych przekonan...nie mniej...politka to zly temat  do dyskusji...ale trojmiasto oblepione...zaczyna sie wyscig zbrojen....wojna na argumenty..

ostatnio w kierunku malborka mostem przez wisle mknelam swoja rakieta i tam na trachostacji...bylo niedbale nabazgrane madre COS ale nie zacytuje..wiem ze madre zyciowo madre samo w sobie....ciekawe...cos w stylu...z kamienia rodzi sie gora z rozpaczy czlowiek...jakos tak...

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, INEZ napisał:

Też bym sobie taki luksus zafundowała bo w całym makijażu największy problem to mi te kreseczki sprawiają no i rzadko się maluje mam alergię na tusze do rzęs i nie ma na to rady :)

polecam...pierwsze mialam cale 7 lat potem powtorka ale u inej kosmetyczki i to juz nie bylo to...jakis czas temu zrobilam rowniez dolne kreseczki i mam z bani....zawsze jestem zrobiona ha ha ha..teraz bylam na poprawce i znow czuje sie swiezo 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lucyna.beata napisał:

polecam...pierwsze mialam cale 7 lat potem powtorka ale u inej kosmetyczki i to juz nie bylo to...jakis czas temu zrobilam rowniez dolne kreseczki i mam z bani....zawsze jestem zrobiona ha ha ha..teraz bylam na poprawce i znow czuje sie swiezo 

Zapytam o tą usługę moją koleżankę fryzjerkę i kosmetyczkę w jednym ;)bo ile można chodzić jak kocmołuch opiekunka musi być elegancka i reprezentacyjna :)

W innym temacie proponowałaś z rana :wino:to ja bym poprosiła o ociupinkę jak jeszcze masz ;)

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, INEZ napisał:

Zapytam o tą usługę moją koleżankę fryzjerkę i kosmetyczkę w jednym ;)bo ile można chodzić jak kocmołuch opiekunka musi być elegancka i reprezentacyjna :)

W innym temacie proponowałaś z rana :wino:to ja bym poprosiła o ociupinkę jak jeszcze masz ;)

inez.....az mnie korci zeby skomentowac jakak powinna byc opiekunka ale...kazdy ma swoje wyobrazenie w tej materii...:haha:

lampka wina sie jeszcze jakas znajdzie...calej flaszki z rana nie wypilam ...ale zasiadziemy z wieczora......dla oprezenia ..moze jeszcze ktos chetny sie przylaczy ..mam dwie flaszki w zapasie...polwytrawne bale i czerwona kadarke....komu komu zapraszam zapraszam...siadziemy na balkonie i bedziemy w zatoke sie wgapiac

 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, lucyna.beata napisał:

inez.....az mnie korci zeby skomentowac jakak powinna byc opiekunka ale...kazdy ma swoje wyobrazenie w tej materii...:haha:

lampka wina sie jeszcze jakas znajdzie...calej flaszki z rana nie wypilam ...ale zasiadziemy z wieczora......dla oprezenia ..moze jeszcze ktos chetny sie przylaczy ..mam dwie flaszki w zapasie...polwytrawne bale i czerwona kadarke....komu komu zapraszam zapraszam...siadziemy na balkonie i bedziemy w zatoke sie wgapiac

 

:hura:do wieczorka .Ja w pewnych tematach się nie udzielam i to  pewnie lepiej dla innych ;)

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, INEZ napisał:

Krótko podsumuje bo na podsumowania mnie się zebrało dzisiaj  "Zaufanie to nie to samo co dobre wychowanie" mojego autorstwa ta sentencja jest :)

Śliczne ...ale ...czy mi się wydaje , czy Ty próbujesz prowokować ? ....Fajnie mi się z Tobą pisze ....tylko jakieś dziwne wrażenie mam , jakbyś próbowała wywołać kogoś do tablicy ....Sorki...tak to odbieram ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

tak to odbieram

Czym ja niby prowokuje według Ciebie ?:szok: Postem w forumnowym flircie może ? Może Tobie też przeszkadza i nie potrafisz się z tym pogodzić,że jestem jednym z użytkowników tego forum ? Dam Ci jedną radę tak wyjątkowo dla Ciebie to robię bo z poradami na tym forum dawno skończyłam Nie daj sobie robić: wody z mózgu" i nie oceniaj innych na podstawie tego co ktoś Ci mówi o danej osobie .Może najpierw warto by tą osobę lepiej poznać a potem dopiero wyrobić sobie o niej własne zdanie .To Ty mnie sprowokowałaś do tej wypowiedzi .

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Śliczne ...ale ...czy mi się wydaje , czy Ty próbujesz prowokować ? ....Fajnie mi się z Tobą pisze ....tylko jakieś dziwne wrażenie mam , jakbyś próbowała wywołać kogoś do tablicy ....Sorki...tak to odbieram ...

Nikogo do tablicy nie wywołuje piszę to co piszę i biorę za to odpowiedzialność i niech sobie każdy odbiera to jak chce jest to jego sprawa innych też nie interesuje jak ja odbieram ich posty .

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, INEZ napisał:

Czym ja niby prowokuje według Ciebie ?:szok: Postem w forumnowym flircie może ? Może Tobie też przeszkadza i nie potrafisz się z tym pogodzić,że jestem jednym z użytkowników tego forum ? Dam Ci jedną radę tak wyjątkowo dla Ciebie to robię bo z poradami na tym forum dawno skończyłam Nie daj sobie robić: wody z mózgu" i nie oceniaj innych na podstawie tego co ktoś Ci mówi o danej osobie .Może najpierw warto by tą osobę lepiej poznać a potem dopiero wyrobić sobie o niej własne zdanie .To Ty mnie sprowokowałaś do tej wypowiedzi .

No proszę ....ani nie oceniam ...ani nie mam zamiaru tego robić ...ani nie pozwolę sobie zrobić wody z mózgu ....Jakim postem w " forumowym flircie " ? ....Tutaj ...w sentencjach tak to odebrałam i nie miej mi tego za złe ...I wcale nie uważam , że " sprowokowałam Ciebie do tej wypowiedzi " , bo zapytałam ...odpowiedziałaś i ok ...Co Ty za głupstwa wypisujesz , że " może tobie też przeszkadza i nie potrafisz się z tym pogodzić ....." ....Gdzie , kiedy napisałam , że KTOKOLWIEK mi przeszkadza ? .....Rozumiem , że to taki żart z Twojej strony ...i tak to potraktuję .....Oj ...Inez ...Inez ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...