Skocz do zawartości

Ulubione dania na obiad


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, jolantapl. napisał:

Mnie w żadne słupki nie wkręcicie wystarczy,że :kawa: Wam robię :rozpacz: od jutra prędzej niż o 10 nie pojawiam się na forum :płacz: no ewentualnie mogę te słupki sprawdzić O.o:hahaha:

No.. to żeby nie było, że przy kawie będziesz dłubać w nosie :d. Przygotowałam dla ciebie parę segregatorów Skrucza. Sprawdź proszę gdzie błąd leży. Seregatory masz od 1970 roku, słupki od 1945 r., Nie zgdza się ilość zużytego pieprzu. Od pewnego czasu wstępuje z roku na rok zwiększenie zużycia tejże przyprawy. Celem jest dojście do prawdy, co jest tego przyczyną  !!!  Jesteś bystra, poradzisz sobie doskonale. Nikt inny do tego nie nadaje się  :d

e150e0723cec4ec5cb32bd145288fc82.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Mirelka1965 napisał:

A ja mam dzisiaj placki z jabłkami. Żaden cud, ale dziadki chcą. Nie narobić się, a żeby smakowało, to sztuka nie lada ;) :święty:

Ha... !!! miaałam wczoraj !!! Wyprzedziłam ciebie z pomysłem, chociaż raz :d. Do tego zadałam po kubku zupy szparagowej.  Dzisiaj wyczyszczam zamrażalnik: pałki, pałeczki, pałeczusie :) smażone w sosiku plus ogórki konserwowe. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Heidi podziwiam Cię i wielki a raczej niski ukłon w Twoją stronę robię,że przy tym dziadku poczucie humoru Cię nie opuszcza tak trzymaj w kupie siła mam nadzieję,że My i to forum pomaga nie jednej osobie przetrwać trudne chwile w naszej pracy :serce: a zaraz się zabieram za te segregatory przecież to nie dopuszczalne,żeby zużycie czegokolwiek w tym domu wzrastało szczególnie jak pojawiła się tam opiekunka z Polski wszystkie słupki muszą iść w dół :rozpacz::hahaha:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, jolantapl. napisał:

zaraz się zabieram za te segregatory przecież to nie dopuszczalne,żeby zużycie czegokolwiek w tym domu wzrastało szczególnie jak pojawiła się tam opiekunka z Polski wszystkie słupki muszą iść w dół :rozpacz::hahaha:

A... wiesz, że też przez myśl mi to rozwiązanie  przeszło :d. Na tą okoliczność zaraz z rana :drink: stawiam. Wiedziałam, że szybko podejmiesz jakiś trop :d. Do mojego domu  w PL proszę nie pukać, bo jestem jeszcze tuuu......uuu.....uuu

graphics-detective-473859.gif

Edytowane przez Heidi
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jolantapl. napisał:

No już dobrze wiem,że tęsknisz :love: mam nadzieję,że tylko do północy będziesz się na mnie dąsać dłużej na pewno nie wytrzymasz :p A teraz w temacie u mnie dzisiaj na stole pojawią się ziemniaczki ,kotlety mielone i surówka z cykorii ;)

Lepiej poczęstuj nas gołąbkami w charakterze przekupstwa, to może nie będę musiała do północy się dąsać :cool:Chociaż mielone też może być ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minut temu, jolantapl. napisał:

@Heidi podziwiam Cię i wielki a raczej niski ukłon w Twoją stronę robię,że przy tym dziadku poczucie humoru Cię nie opuszcza tak trzymaj w kupie siła mam nadzieję,że My i to forum pomaga nie jednej osobie przetrwać trudne chwile w naszej pracy :serce: a zaraz się zabieram za te segregatory przecież to nie dopuszczalne,żeby zużycie czegokolwiek w tym domu wzrastało szczególnie jak pojawiła się tam opiekunka z Polski wszystkie słupki muszą iść w dół :rozpacz::hahaha:

Lepiej żeby nie szły w dół bo następczyni będzie miała przerąbane O.o:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Lepiej poczęstuj nas gołąbkami w charakterze przekupstwa, to może nie będę musiała do północy się dąsać :cool:Chociaż mielone też może być ;)

Gołąbki zostały w ilości 3 sztuki i syn już sobie je zarezerwował :( może na mielone się ktoś załapie jak je zrobię O.o:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Heidi napisał:

Ha... !!! miaałam wczoraj !!! Wyprzedziłam ciebie z pomysłem, chociaż raz :d. Do tego zadałam po kubku zupy szparagowej.  Dzisiaj wyczyszczam zamrażalnik: pałki, pałeczki, pałeczusie :) smażone w sosiku plus ogórki konserwowe. 

Hłe,  hłe... Tak myślałam, że jakaś papuga się znajdzie, więc drożdży dosypałam :d I racuchy będą :d  A pałeczki też super! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jolantapl....zerkam w kalendarz....oki doki:całus: coś się wymyśli:love: a póki co, mam już pomysł na dodatek do kurczaczka...sałata z różnościami (marynowane pieczarki, pomidorki, oliwki). Echhh...poplanowałem sobie już obiady do niedzieli, w oparciu o to,co mam w lodówce, więc spoko...W poniedziałek ewentualnie nowe, świeże produkty się zakupi. Wczoraj kupiłem maślankę, to jutro też ją wykorzystam, pieczone kartofelki i jajka sadzone na szpinaku, też zapiekane w piekarniku. No i zimna maślanka , mniam,mniam:hahaha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Łukasz napisał:

ja Cię dorwę jolantapl. to dostaniesz ode mnie kwiatka, a mi wręczysz ...mielonego:$:hahaha::całus:

5d912093ceadc2928497f07155b67e51.jpg.628d449a9e34dbf65a04968a0f6ff0fe.jpgPiękna, ta róża, ale my też mamy klopsy (nie na talerzu) w rękach i jak po kwiatku nie dostaniemy, to...   boję się  @Łukasz o twoją głowę. 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Heidi napisał:

nie liczyłabym na te mielone, byłam u @jolantapl. z wizyta,  , ha... ha ...ha... Nici nie klopsy :hahaha:

graphics-cooks-377833 (1).gif

Gołąbki już prawie zjedzone a raczej zarezerwowane a klopsy na razie w planach ale będą więc proszę sobie najpierw poczytać a nie od razu mnie oczerniać na forum >:(:płacz:,że co ? ,że ja niby kłamię i nawet zrobić zwykłych klopsów nie umie:płacz::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ach...od razu nie umiem !  Obcowanie z dementami jednak się udzieliło !!! Joluś przeciez te klopsy ty juz zrobiłaś :) , a ja je zjadłam ! nie pamiętasz ?  Film z tej akcji jest już w Hollywood. Dodam, że niekótre wątki do top secret trafiły. Wygrałaś nawet konkurs na.... najkrótszą spódniczkę opiekunki stojącej przy garch:hahaha:. Nie pamiętasz ?

graphics-detective-402931.gif

graphics-cooks-835750.gif

Edytowane przez Heidi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Heidi napisał:

ach...od razu nie umiem !  Obcowanie z dementami jednak się udzieliło !!! Joluś przeciez te klopsy ty juz zrobiłaś :) , a ja je zjadłam ! nie pamiętasz ?  Film z tej akcji jest już w Hollywood. Dodam, że niekótre wątki do top secret trafiły. Wygrałaś nawet konkurs na.... najkrótszą spódniczkę opiekunki stojącej przy garch:hahaha:. Nie pamiętasz ?

graphics-detective-402931.gif

graphics-cooks-835750.gif

A mówiłam że lachon  jest :cool::d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Heidi napisał:

i... o to właśnie chodzi !!!! Śmiech to zdrowie, każda dobra opiekunka tobie o tym powie :) :serce:

No właśnie....też zauważyłaś, że @jolantapl. pozbyła się swojej maniery? :rozpacz: A było tak fajnie....:płacz: Teraz pozostał smutek i żal zamiast ha, ha....:(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

No właśnie....też zauważyłaś, że @jolantapl. pozbyła się swojej maniery? :rozpacz: A było tak fajnie....:płacz: Teraz pozostał smutek i żal zamiast ha, ha....:(

 

Za te ha ha zostałam ostro skrytykowana więc nie chce już więcej narażać nikogo na stres :hahaha::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...