Skocz do zawartości

Ulubione dania na obiad


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Łukasz napisał:

haha. A mnie świąteczna rozkładówka. .córka robi, ale nie wiem co, jeszcze nie zeszła na dół. Zawsze jest o 15ej obiad, późno:)

Do 15  godz, bym umarła z głodu,,,chyba ,że bym jadła 2 śnaidania,,,to dzisiaj jest obiad niespodzianka,,,a nie pachnie ? jak się gotuje to pachnie,,,można wyczuć co się tam po garach miesza na górze u córki,,:hahaha:dam Ci biedaku :frytki: i :burger:i:jabłko:i:ciacho: i jakoś przeżyjesz do tej 15 godz,  ale potem napisz co ta gwiazda nagotowała,,,,:hahaha: bo nie usiedzę na tyłku spokojnie,normalnie szpilki będą,,,:płacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blondi, filet z piersi w kostkę w sosie curry,do tego ryż. Ale żadnych warzyw, żadnej surówki,sałatki. Nawet babcia pytała się, gdzie jest sałat:hahaha:     Ale i tak dobrze, że i jedzą ziemniaki...na jednej szteli,ale nie u mnie, jedli ziemniaki robione z proszku,serio...A wczoraj zapomnieli kupić drożdże, bo ciasto chcę zrobić, to kupiłem w REWE za 15 centów. Może mi zwrócą kaskę:(

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Łukasz napisał:

Blondi, filet z piersi w kostkę w sosie curry,do tego ryż. Ale żadnych warzyw, żadnej surówki,sałatki. Nawet babcia pytała się, gdzie jest sałat:hahaha:     Ale i tak dobrze, że i jedzą ziemniaki...na jednej szteli,ale nie u mnie, jedli ziemniaki robione z proszku,serio...A wczoraj zapomnieli kupić drożdże, bo ciasto chcę zrobić, to kupiłem w REWE za 15 centów. Może mi zwrócą kaskę:(

No to się nie postarała ta synowa,,,szybki obiadek i malutki i chudziutki,,,jednak wez sobie coś  z tych smakołyków co Ci dałam,,,:hahaha:  a paragon wziełeś ? na te drożdze? w tym Twoim domu to nie ma ni ładu ni składu,,tam wszyscy są zagubieni w swoim życiu,,,Ty jeden trzymasz piecze chodz na jedzeniu,,,za mało obiadu to ciastem doprawisz się i ciesz się ,że masz te drożdzaki,,,za te 15 cent ,zjesz pół blachy po cichaczu:o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłam na zleceniu gdzie w ogóle ziemniaków chyba nie znali bo nigdy nie było ich na obiad za to makarony chyba ze wszystkich stron świata.Po powrocie do domu ziemniaki smakowały mi jak nigdy a do makaronu awersji dostałam.Na szczęście już wszystko wróciło do normy:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja która makaron jadłam od wielkiego święta,bo nie przepadałam ,,to teraz uwielbiam makaron,,bardzo dużo tutaj też je się  makaronu ale i kartofli ,,dobrych chłopskich  kartofli,,,ale czego mi zawsze brakuje w De ,,kurczaka z grilla ,,,no i zup naszych smacznych,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja jutro szczawiową zrobię, mały słoiczek przywiozłrm sobie. Babci posmakuje, to ok, jak nie, to naleśniki szybko zrobię.  Ja w ogóle lubię kwaśne i smaki dzieciństwa. a babci smakowały racuchy i sałatka polska, to za kilka dni zrobię ripley, haha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jest już prawie noc, a ja czekoladkę z orzechami całymi wcinam-hahahha  czy to zdrowo czy nie zdrowo,,chce się i już,,,nie usłuchany ten człowiek,,wie ,że nie powinien ale gdzie tam ,,,!!! zaczyna się od jednej kostki a kończę na połowie czekolady,,,:o:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj mnie czeka niespodzianka na obiad,,następne danie które pierwszy raz będe jadła,,,moja babcia kucharka szykuje bombę rozsadzeniową,,poroznosi nas dzisiaj po chałupie równo:hahaha: napisżę co to było,ale najpierw muszę spróbowac,,potem ocenic a potem ? udawać ,że bylo smaczne? zobaczymy,,ja jestem prawie wszystko jedząca,,mało rzeczy nie lubię,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już piszę co to dzisiaj jadłam za przysmaki,,a więc lane kluski zrobione przez babcię ,,oraz sposób wlewania tych klusek do garnka,,,pierwszy raz widziałam,,,człowiek się uczy,,,ok! ale lane kluski i w drugim garnku fasolka szparagowa ze słoika podgrzana z mąką i jeszcze jakiś przyprawki babcia dała i wszyło to jak taka zupa ,,powiem,Wam ,że fasolkę bardzo lubię i lane kluchy też i było zjadliwe ,,czemu nie,,dobre ,,jeden dzień bez pieczonej kaczki czy roladki wołowej :hahaha: się przeżyje:hahaha: ale mi się marzy kuchnia królów,,tak jak miałam wcześniej ,,,trzeba zejsc na ziemię,,-prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ,że dzisiaj post ale co z tego ,,tutaj sledzi się nie je,,,miałam do wyboru -nalesniki same albo sama szybko coś wymysle,i szybko wymyśliłam,,,zostały makarony od wczoraj to do makaronu -gulasz ,,,i był gulasz ,,taki wielki post mam-:hahaha: a mi ok! pyszny gulasz babcia zrobiła,,,:święty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Łukasz napisał:

czepek blondasku, czepek:)

Jaki znowu czepek jeszcze ,,,:hahaha: wiesz na co można założyć czepeczek?:o:p ja nie pracuję jako kuchmistrz:o e tam!! babcia wyciągnęła długiego blond włosa i dalej jadła ,,,czysty włos nie zaszkodzi:hahaha: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...