Skocz do zawartości

Informacje dla desantowców


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kochani,

 

weszliśmy tutaj szturmem. Miło nas przyjęto.

Po co wyciągać stare animozje, niesnaski?

Było, minęło.

Niekulturalnie jest psuć miłą, sympatyczną atmosferę.

Ja tu też uczę się poruszać, ale opcję prywatnej wiadomości zarejestrowałam- tam można sobie pretensje i żale wysłać. Po co wszyscy na forum mają to czytać?

 

Miłego dnia wszystkim życzę :cześć3: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Paolo napisał:

Jeśli ktoś ma jeszcze problem z zamknięciem konta w Hiltonie to proszę tu o info. Podam sprawdzony wielokrotnie przeze mnie szybki sposób na to...:dobrze:

A jeśli ja takowego nie posiadam, to też mam taka możliwość? :haha: Bo, tak jakoś, solidarna bym chciała być....:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Mirelka1965 napisał:

A jeśli ja takowego nie posiadam, to też mam taka możliwość? :haha: Bo, tak jakoś, solidarna bym chciała być....:szydera:

Nie pierdziel , tam wszyscy mają konta nawet jeśli o tym nie wiedzą i piszą sami ze sobą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Ale ja się boję, bo podobno tam tylko piwnice i kanki po mleku zostały...:haha:

 

3 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Ale ja się boję, bo podobno tam tylko piwnice i kanki po mleku zostały...:haha:

Coś Tyy...kanki puste zostały , ale mleko i tak jeszcze leje ....się po Hiltonowych schodach i wsiąka ...wsiąka w te dywany ...chodniki ...Alee...będzie capiło ...ja pierdziuu !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

 

Coś Tyy...kanki puste zostały , ale mleko i tak jeszcze leje ....się po Hiltonowych schodach i wsiąka ...wsiąka w te dywany ...chodniki ...Alee...będzie capiło ...ja pierdziuu !

Znaczy zsiadło się...to mleko? :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Aaaa....skoro mam jakieś utajone konto....to pomóż...ja już nie chcę go mieć....:szydera:

Wystosuj do mnie oficjalny wniosek o podanie sprawdzonego sposobu na zamknięcie konta Hilton Milk Plaza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, violka napisał:

......... i ostała się tylko kazeina :szydera:

Szyfrem gadacie....>:( Jak mam dywersję robić, to proszę jaśniej...trzeba dobrze poznać swoich wrogów, a właściwie slang właściwy dla nich...:haha: Bo jak mam za tubylca robić, to żebym się tam od razu zaaklimatyzowała....a potem....BUM...i w pi....du....i wylądował...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...