Skocz do zawartości

Informacje dla desantowców


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, awe59 napisał:

Co Barbara sie czepia ? Ubodły mnie te kwoki.....jakby napisał kurki japoneczki lub inne kokoszki....a gad jeden kwokami po oczach od samego rana.....wkurzylam się......:szydera:

Wychodzi na to, że @Paolo lepszy jest z rana niż adrenalina i kofeina razem wzięte...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, awe59 napisał:

O Bobrze.....A ten król hiszpański sie do niej nie przykleił z brudu ?

Zanim świętą została, tłu...zanim zaśmiardła...:haha: potomków odpowiednią ilość królu swemu zapodała, a dopiero potem myć się przestała...:haha: To i królu wolno było metresy i inne cuda czystszej wody obłapiać, tfu....rozkoszą napawać...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Paolo napisał:

Dwie naczelne kwoki,które chętnie posiedzialyby na jajkach...Przodem. 

No i jak cię nie kochać ,jak od samego rana humor człekowi poprawisz.Większość się kąpie raz w roku.I to właśnie ten czas nadszedł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Ale nie na Twoich ...bo z kurczęcia to Ty już żeś wyrósł ...wieki temu . Kogucie wyliniały !

Ja to już jestem ten kogutek z "Teleranka" co to sobie sztruksy z Pewexu na tym płocie i na dupie podarł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Paolo napisał:

Ja to już jestem ten kogutek z "Teleranka" co to sobie sztruksy z Pewexu na tym płocie i na dupie podarł...

 

Teraz, Paolo napisał:

Ja to już jestem ten kogutek z "Teleranka" co to sobie sztruksy z Pewexu na tym płocie i na dupie podarł...

Mhmmm....jesteś z teleranka ...taki emerytowany . ...kogutek . Patrzta go ..młódek sie znalazł . 

Część posta zlikwidowałam ....ale ręce mnie świerzbią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Nugatka napisał:

Basiu spokojnie ja juz Go zabieram do roboty.......:d

Goń gada ile wlezie ...w nocy też nie oszczędzaj ....Przywracasz mi wiarę w człowieka ...Nugatko . Nie zapominasz o solidarności jajników ...i tak trzymaj ...malutka :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Goń gada ile wlezie ...w nocy też nie oszczędzaj ....Przywracasz mi wiarę w człowieka ...Nugatko . Nie zapominasz o solidarności jajników ...i tak trzymaj ...malutka :cmok:

Na obecnym etapie walczę z solidarnoscia tamponow. Później zajmę się jajnikami i okolicą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Paolo napisał:

Na obecnym etapie walczę z solidarnoscia tamponow. Później zajmę się jajnikami i okolicą. 

Jak zwykle ...szczery do bólu :-):-):-)....Nooo..a teraz nie chciałabym być w Twojej skórze ...znaczy się pod ręką J.......Nugatka ...lejxd i patrz , czy równo puchnie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Mycha napisał:

Niedawno odstawił ziółka i zabrał się za orzechówkę i nie wiemy jeszcze jaki to efekt będzie miało. 

Tak ...mówił , że odstawił zioła  i przestawił się na " orzechówkę " , bo ładniej pachnie ...świeżutka ...Miał złe wspomnienia z popijania whisky ...podobno jakimiś myszami mu zalatywało xdxdxd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Mycha napisał:

Niedawno odstawił ziółka i zabrał się za orzechówkę i nie wiemy jeszcze jaki to efekt będzie miało. 

Zawsze i wyłącznie piję to co tylko moje...Na krzywy pyszczek i do nieswojej norki pchać się nie potrafię. Efekt wtedy murowany i stabilny jak komin Batorego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...