Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

55 minut temu, hawana napisał:

I nie podciera?

Tez odmowil?

Sam się podciera. Najpierw mokrymi chusteczkami, a potem na sucho papierem jedzie.

18 minut temu, 1bozka napisał:

Idzie do wonzymeru hahahaha nieźle nie słyszałam tego:szydera:

Na Śląsku tak się na duży pokój gada :d

8 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Zmienia tylko worek a nie cewnik. Czasem nie wiem dlaczego dają dwa osobne worki zamiast jednego dużego z kranikiem.

Bo ten mały jest umieszczony przy udzie, a duży wisi na krawędzi łóżka. Tak jest wygodniej nie tylko dla niego, ale też dla mnie. Ten szlauch mi się nie plącze pod nogami i nie muszę się zastanawiać, czy gdzieś nie zahaczę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

Wydaje mi się, że należałoby oczyścić ten wątek z historii o "kupie". Kto napisze do Moderatora w tej sprawie? Nie zgłaszam się na ochotnika, bo jestem podpadnięta...chyba...:haha:

Ja też podpadlam ,,a co kupa nie należy do faceta??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Wydaje mi się, że należałoby oczyścić ten wątek z historii o "kupie". Kto napisze do Moderatora w tej sprawie? Nie zgłaszam się na ochotnika, bo jestem podpadnięta...chyba...:haha:

W kupie siła, w kupie moc. Kupy nikt nie ruszy :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, asna napisał:

Sam się podciera. Najpierw mokrymi chusteczkami, a potem na sucho papierem jedzie.

Na Śląsku tak się na duży pokój gada :d

Bo ten mały jest umieszczony przy udzie, a duży wisi na krawędzi łóżka. Tak jest wygodniej nie tylko dla niego, ale też dla mnie. Ten szlauch mi się nie plącze pod nogami i nie muszę się zastanawiać, czy gdzieś nie zahaczę.

Mam prośbę do ciebie @asna...napisz do @Moderator prośbę o przeniesienie do nowego wątku twojej historii. Ten wątek założył kolega @ORIM w innych celach, niż ten opisywany przez ostatnie parę stron...Mam poważną obawę, że nie było intencją założyciela opisywanie podcierania siedzenia przez faceta...:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

Mam prośbę do ciebie @asna...napisz do @Moderator prośbę o przeniesienie do nowego wątku twojej historii. Ten wątek założył kolega @ORIM w innych celach, niż ten opisywany przez ostatnie parę stron...Mam poważną obawę, że nie było intencją założyciela opisywanie podcierania siedzenia przez faceta...:haha:

Brawo TY:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, asna napisał:

Bo ten mały jest umieszczony przy udzie, a duży wisi na krawędzi łóżka. Tak jest wygodniej nie tylko dla niego, ale też dla mnie. Ten szlauch mi się nie plącze pod nogami i nie muszę się zastanawiać, czy gdzieś nie zahaczę.

Ten duży wkłada się razem z rurką w nogawkę spodni i przypina do paska. Nie przeszkadza w niczym i nic się nie plącze. Może wygodniej z mniejszym, nie wiem, nie miałam takiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Mam prośbę do ciebie @asna...napisz do @Moderator prośbę o przeniesienie do nowego wątku twojej historii. Ten wątek założył kolega @ORIM w innych celach, niż ten opisywany przez ostatnie parę stron...Mam poważną obawę, że nie było intencją założyciela opisywanie podcierania siedzenia przez faceta...:haha:

Zostaw . Niech też się czegoś nauczy a nie tylko oliwienia skrzypiących zawiasów w drzwiach :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Mam prośbę do ciebie @asna...napisz do @Moderator prośbę o przeniesienie do nowego wątku twojej historii. Ten wątek założył kolega @ORIM w innych celach, niż ten opisywany przez ostatnie parę stron...Mam poważną obawę, że nie było intencją założyciela opisywanie podcierania siedzenia przez faceta...:haha:

Wysłałam zgłoszenie do Moderatora. Musimy poczekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maria Jolanta napisał:

Ten duży wkłada się razem z rurką w nogawkę spodni i przypina do paska. Nie przeszkadza w niczym i nic się nie plącze. Może wygodniej z mniejszym, nie wiem, nie miałam takiego.

To ci współczuję...to musi być męczące tak z cewnikiem na zlecenia jeździć...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Ten duży wkłada się razem z rurką w nogawkę spodni i przypina do paska. Nie przeszkadza w niczym i nic się nie plącze. Może wygodniej z mniejszym, nie wiem, nie miałam takiego.

Ja jestem z tego małego zadowolony. PDP też. Jedyna wada, że trzeba częściej go spuszczać, bo ma tylko pół litra pojemności, a duży aż 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...